Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Korekta powiek

24 lip 2016 - 11:25:17

Czy któraś z was była może na zabiegu korekty powiek? Jaki może być koszt takiej usługi? Czy ten zabieg mocno boli?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Korekta powiek

26 lip 2016 - 07:03:33

Czy boli? Wiesz, trudno stwierdzić. Jak każdy inwazyjny zabieg. Zależy jeszcze gdzie jest wykonywany? Pewnie dostaniesz znieczulenie.
Ewentualnie możesz skorzystać z zabiegu <moderacja, spam>. Jest to alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Efekt jest bardzo dobry.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-15 18:50 przez moderator.

Korekta powiek

28 lip 2016 - 08:37:03

Ja miałam robiony skuteczny botoks kurze łapki kraków i nie bolało. Oczywiście było to pod znieczuleniem.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Korekta powiek

28 gru 2016 - 23:48:01

Myślę, że każda taka operacja wiąże się z pewnym okresem rekonwalescencji i można wtedy odczuwać dyskomfort, ból. O cenę i ogólnie szczegóły samego zabiegu dobrze jest zapytać podczas konsultacji. Każdy przypadek jest inny i róże mogą też być ceny. Ze swej strony mogę polecić Ci szpital medicover- moja siostra miała tam robioną korektę powiek i jest zadowolona z efektu :)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Korekta powiek

11 sty 2017 - 17:52:52

zrobiłam bym korektę pod oczy - since?
Zastanawiam się czy warto zaryzykować i nie aby to było na 3 lata ani 5 tylko na stałe.
Makijaż permanentny tez jest do czasu wiem do sama go mam , więc nie wiem czy któraś mi cos doradzi jestem z łodzi

Korekta powiek

20 lut 2017 - 13:32:56

poszukaj informacji w klinikach medycyny estetycznej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem jaki jestem ;)