Ostrzeżenia dla użytkowniczki vallen:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (17-06-2016 14:13) Spam.
[quote=afroditi] Ja bym zostawiła na jakiś czas faceta w spokoju.Po kilku dniach ubrałabym się sexi i sprowokowała go :)Zrobiłabym coś nietypowego :)Pokazałabym jak bardzo mi się podoba.Spróbuj.[/quote] Mam bardzo podobne zdanie... czyli takie swoiste wyposzczenie faceta. Przez te kilka dni powinien się nakręcić. Pomyśl jeszcze aby zainwestować w jakąś bieliznę erotyczną. Nie wiem jakieś rajstopy z podwiązkami, do tego seksowne szpilki. Mój facet ma taki fetysz, że kręci go niesamowicie takie połączenie, czyli: czerwone lub czarne rajstopy z podwiązkami + szpilki. Zajrzyj sobie jeszcze na [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] do działu z damską bielizną erotyczną. Znajdziesz tam bieliznę, którą właśnie mam na myśli. Powodzenia!
moderator (15-08-2016 19:06) Spam.
Czy boli? Wiesz, trudno stwierdzić. Jak każdy inwazyjny zabieg. Zależy jeszcze gdzie jest wykonywany? Pewnie dostaniesz znieczulenie. Ewentualnie możesz skorzystać z zabiegu [color=#FF0000][/color]. Jest to alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Efekt jest bardzo dobry.
moderator (19-08-2016 17:36) Spam.
Dokładnie, terapia dla par to ostatnia deska ratunku. W Warszawie nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej placówki. Odsyłam do [url=http://www.lps.pl/psychoterapia/]LPS[/url]. Przeprowadzają takie terapie, powinni pomóc.
moderator (20-09-2016 09:00) Spam.
Ktoś kiedyś policzył, chyba w jakiejś gazecie typu gazeta wyborcza czy rzeczpospolita, że lepiej opłaca się kupić mieszkanie niż wynajmować. Osobiście uważam, że dewloperskie to lepsza opcja. Są ładniejsze, masz nowych sąsiadów, można się zaprzyjaśnić, nawiązać nowe znajomości. Jeżeli masz kasę to kupuj w Spektrum w Gdańsku.

Zamknij to okno