Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2016

23 paź 2016 - 19:20:03

Pięknie :)

ŚLUB 2016

23 paź 2016 - 19:41:58

Cytat
MartaSz_88
Wkrótce minie 5 miesięcy serce love

Ślicznie :) u mnie lada chwila 4 ms po :)

ŚLUB 2016

23 paź 2016 - 20:45:28

Cytat
she22
Cytat
MartaSz_88
Wkrótce minie 5 miesięcy serce love

Ślicznie :) u mnie lada chwila 4 ms po :)

Leci ten czas jak szalony, prawda? :)

ŚLUB 2016

23 paź 2016 - 21:02:43

Cytat
MartaSz_88
Cytat
she22
Cytat
MartaSz_88
Wkrótce minie 5 miesięcy serce love

Ślicznie :) u mnie lada chwila 4 ms po :)

Leci ten czas jak szalony, prawda? :)

Oj tak ;) było tyle spraw na głowie... Sporo czasu trzeba żeby ten dzień zorganizować ;) a teraz już sobie można spokojnie wspominać i cieszyć się sobą serce jak tam u Was :)

ŚLUB 2016

24 paź 2016 - 18:09:17

Ja biorę ślub ale w USC w tym roku w.... sylwestra :D i totalnie nie wiem jak się ubrać :( ma być bardzo skromnie, rodzice, rodzeństwo, babcie i koniec. I jestem w czarnej.... wiadomo gdzie. Powinnam mieć bukiet? Może któras z Was brała jednak ślub najpierw cywilny lub tylko cywilny i ma jakieś doświadczenie? Nie zamierzam ubierać białej sukni bo za niecałe 2 lata ślub kościelny bierzemy ;)

ŚLUB 2016

24 paź 2016 - 21:22:27

Cytat
cattivo
Ja biorę ślub ale w USC w tym roku w.... sylwestra :D i totalnie nie wiem jak się ubrać :( ma być bardzo skromnie, rodzice, rodzeństwo, babcie i koniec. I jestem w czarnej.... wiadomo gdzie. Powinnam mieć bukiet? Może któras z Was brała jednak ślub najpierw cywilny lub tylko cywilny i ma jakieś doświadczenie? Nie zamierzam ubierać białej sukni bo za niecałe 2 lata ślub kościelny bierzemy ;)

Możesz kupić zwykłą sukienkę w jakimś jasnym kolorze do tego delikatne buciki i bukiecik nieduży :)
Bukiet jak najbardziej tak :)

Cytat
she22
Cytat
MartaSz_88
Cytat
she22
Cytat
MartaSz_88
Wkrótce minie 5 miesięcy serce love

Ślicznie :) u mnie lada chwila 4 ms po :)

Leci ten czas jak szalony, prawda? :)

Oj tak ;) było tyle spraw na głowie... Sporo czasu trzeba żeby ten dzień zorganizować ;) a teraz już sobie można spokojnie wspominać i cieszyć się sobą serce jak tam u Was :)

Raczej spokojnie, cieszymy się sobą. Nie mieszkaliśmy wcześniej razem, dlatego wciąż uczymy się życia razem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-24 21:24 przez MartaSz_88.

ŚLUB 2016

29 paź 2016 - 22:38:59

My mieliśmy wesele w Kazimierzu Dolnym. Zakwaterowanie sami załatwialiśmy, ale ceny mają przystępne. Według nas wspaniałe miejsce w tej przepięknej miejscowości! Napewno będziemy pamiętali ten dzień do końca naszego życia :) Polecam to miejsce http://villabohema.pl/wesela-i-przyjecia/

ŚLUB 2016

30 paź 2016 - 01:02:56

Cytat
cattivo
Ja biorę ślub ale w USC w tym roku w.... sylwestra :D i totalnie nie wiem jak się ubrać :( ma być bardzo skromnie, rodzice, rodzeństwo, babcie i koniec. I jestem w czarnej.... wiadomo gdzie. Powinnam mieć bukiet? Może któras z Was brała jednak ślub najpierw cywilny lub tylko cywilny i ma jakieś doświadczenie? Nie zamierzam ubierać białej sukni bo za niecałe 2 lata ślub kościelny bierzemy ;)

Ja miałam cywilny :) miałam sukienkę do kolan, rozkloszowana a kolor ecru. Jak chcesz, jutro podesle Ci zdj :) bukiet tez mialam :)

ŚLUB 2016

26 lis 2016 - 21:30:43

Cytat
she22
Cytat
cattivo
Ja biorę ślub ale w USC w tym roku w.... sylwestra :D i totalnie nie wiem jak się ubrać :( ma być bardzo skromnie, rodzice, rodzeństwo, babcie i koniec. I jestem w czarnej.... wiadomo gdzie. Powinnam mieć bukiet? Może któras z Was brała jednak ślub najpierw cywilny lub tylko cywilny i ma jakieś doświadczenie? Nie zamierzam ubierać białej sukni bo za niecałe 2 lata ślub kościelny bierzemy ;)

Ja miałam cywilny :) miałam sukienkę do kolan, rozkloszowana a kolor ecru. Jak chcesz, jutro podesle Ci zdj :) bukiet tez mialam :)

Dziękuję :* już sukienkę kupiłam, właściwie to wszystko już mam poza narzutką bo to jednak zima, a sukienka gorsetowa ;) ale i tak chętnie zobaczę Twoje zdjęcie, może się jeszcze zainspiruję :)

ŚLUB 2016

26 lis 2016 - 21:35:05

Cytat
cattivo
Cytat
she22
Cytat
cattivo
Ja biorę ślub ale w USC w tym roku w.... sylwestra :D i totalnie nie wiem jak się ubrać :( ma być bardzo skromnie, rodzice, rodzeństwo, babcie i koniec. I jestem w czarnej.... wiadomo gdzie. Powinnam mieć bukiet? Może któras z Was brała jednak ślub najpierw cywilny lub tylko cywilny i ma jakieś doświadczenie? Nie zamierzam ubierać białej sukni bo za niecałe 2 lata ślub kościelny bierzemy ;)

Ja miałam cywilny :) miałam sukienkę do kolan, rozkloszowana a kolor ecru. Jak chcesz, jutro podesle Ci zdj :) bukiet tez mialam :)

Dziękuję :* już sukienkę kupiłam, właściwie to wszystko już mam poza narzutką bo to jednak zima, a sukienka gorsetowa ;) ale i tak chętnнельзяie zobaczę Twoje zdjęcie, może się jeszcze zainspiruję :)

Jutro Ci podesle :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2016

30 lis 2016 - 12:46:06

Przede wszystkim sala. My załatwialiśmy 1,5 roku prędzej, a i tak niektóre terminy były już zarezerwowane. Mieliśmy wesele w dużej sali w lokalu Perła w Bydgoszczy. Na to też zwracaj uwagę, ładna duża sala. Potem orkiestra i fotograf, bo też mają często zapchany grafik a potem reszta :)

ŚLUB 2016

18 gru 2016 - 20:10:19

Mój dzień był bardzo spontaniczny. Chcieliśmy się pobrać a ta cała organizacja przez 2 lata przerażała Nas tak więc w lipcu poszliśmy do księdza o terminie mną koniec sierpnia. Ślub był 27.08 .2016, znalazłam i sale piękną dosyć nie typową, ksiądz zrobił nam nauki w ciągu 2 tyg, poszliśmy do poradni życia rodzinnego też się udało na 1 wizycie, suknie kupiłam okazyjnie za 150 zł i od stycznia była w szafie bo myśleliśmy o cywilnym ale jednak mnie bardzo zależało na kościelnym więc tak więc TŻ się zgodzil. Menadżerka sali pomogła mi, DJ też znalzlam, kupiliśmy garnitur zamówiłam kwiaty było tak bardzo pięknie swojsko ale i perfekcyjnie. Tutaj wstawiam kilka zdjęć. :) Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia :) P.S. nie żałuję decyzji że nie przygotowaliśmy wszytskiego 2 lata wcześniej. Dużo rzeczy,y robiłam sama winietki, wstążki na wódkę itp.



ŚLUB 2016

18 gru 2016 - 20:32:53

Cytat
ckill
Mój dzień był bardzo spontaniczny. Chcieliśmy się pobrać a ta cała organizacja przez 2 lata przerażała Nas tak więc w lipcu poszliśmy do księdza o terminie mną koniec sierpnia. Ślub był 27.08 .2016, znalazłam i sale piękną dosyć nie typową, ksiądz zrobił nam nauki w ciągu 2 tyg, poszliśmy do poradni życia rodzinnego też się udało na 1 wizycie, suknie kupiłam okazyjnie za 150 zł i od stycznia była w szafie bo myśleliśmy o cywilnym ale jednak mnie bardzo zależało na kościelnym więc tak więc TŻ się zgodzil. Menadżerka sali pomogła mi, DJ też znalzlam, kupiliśmy garnitur zamówiłam kwiaty było tak bardzo pięknie swojsko ale i perfekcyjnie. Tutaj wstawiam kilka zdjęć. :) Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia :) P.S. nie żałuję decyzji że nie przygotowaliśmy wszytskiego 2 lata wcześniej. Dużo rzeczy,y robiłam sama winietki, wstążki na wódkę itp.

Super :) my przygotowaliśmy nasz ślub w pół roku :) wszystkiego dobrego dla Was :)

ŚLUB 2016

18 gru 2016 - 20:40:09

Wzajemnie! Masz jakieś zdjęcia?:) Wklej kilka :) pozdrawiam :*

ŚLUB 2016

18 gru 2016 - 21:39:20

Cytat
ckill
Wzajemnie! Masz jakieś zdjęcia?:) Wklej kilka :) pozdrawiam :*
Postaram się to zrobić w najbliższym czasie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Druhna i prezent dla niej