Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 20:55:00

Przerzucam się od poniedziałku na melb :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 20:56:05

dziewczyny dziękuje za tylko miłych wiadomości od Was :)
nie spodziewałam sie :)
jak macie tylko jakieś pytania - piszcie śmiało :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 20:58:55

nie umiem patrzec na Chodakowska,cwicze z Mel B od 2 tyg i jest super fajnie sie ja oglada i slucha:)az sie chce cwiczyc

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 21:03:45

A ja polecam Tiffany Rothe, Jillian Michaels i Jessice Smith. ;) Po Chodakowskiej mam złe samopoczucie i bardzo bolą mnie kolana (do tego miałam artroskopię) a z Mel B nie mam efektów, jej ćwiczenia w ogóle mnie nie biorą, nie lubię ich robić i nic po nich nie czuję. Zaczynałam z Tiffany, potem Jessica a teraz zakochałam się w Jillian. ;) Ogólni jest sporo świetnych trenerek, które bardziej porywają charakterem niż Ewa. ;)

Cytat
Beatka833
super efekty to będziecie miały po Insanity

Ano, ale trzeba mieć bardzo dobre nastawienie i miejsce, duuużo miejsca w domu. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 21:04 przez kamokanikaka.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 21:06:13

A ja wszystkim baaardzo gorąco polecam stronę www.slank.pl !!!

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 21:14:15

a może mi ktos powiedziec, czy cwiczenia z Mel powiekszaja posladki? Czy tylko je ujedrniaja i podnosza? Mam zamiar cwwiczyc i najbardziej zalezy mi wlasnie na posladkach bo jestem "plaska" :D

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 21:17:30

ja też z mel b ćwiczę abs na pośladki. Robię też przysiady, a ćwiczenia zaczynam od 40minutwej rozgrzewki na rowerku, czeka na rezultaty

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 21:21:28

Oj potwierdzam z Ewą i słuchaniem jej, ja po prostu wylączam jej głos i wlaczam sobie muzyczke i cwicze ;)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 21:28:24

ja tez polecam mel B :)
Co drugi dzien staram sie cwiczyc rozgrzewka potem 20 minut na brzuch i 10 na posladki, efekty rzeczywiscie widac bardzo szybko robia sie super miesnie, ale ciezko mi powiedziec co jak ktos chce schudnac slyszalam ze do gubienia kilogramow lepsza jest chodakowska a do rzezbienia figury mel b:)
ja jestem szczupla, wiec mi sie mel b swietnie sprawdza brzuszek zrobil sie zupelnie plaski, a posladki sa super umiesnione podniesione i wymodelowane :) nie mowiac juz o lepszym samopoczuciu;) sprobuj sama to sie przekonasz;)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 21:46:56

Cytat
asiaaa1232
ja ćwiczę z Mel B i zgadzam się z koleżanką wyżej po 3 tygodniach nowa figura :)
w poniedziałek będzie miesiąc jak ćwiczę i trzymam dietę i nie mam zamiaru przestać :)

Co kryje się pod słowem"dieta" ?:)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

23 lut 2014 - 08:49:59

Cytat
Kociiii
Cytat
asiaaa1232
ja ćwiczę z Mel B i zgadzam się z koleżanką wyżej po 3 tygodniach nowa figura :)
w poniedziałek będzie miesiąc jak ćwiczę i trzymam dietę i nie mam zamiaru przestać :)

Co kryje się pod słowem"dieta" ?:)

Jeżeli chodzi o jedzenie to nie jestem nań takiej typowej diecie gdzie wylicza się kalorię - nie jem/nie pije: słodyczy, słonych przekąsek, soków sklepowych, gazowanych kolorowych napojów , fast foodów, białego pieczywa ;) jem dużo warzyw i owoców, pije ok. 2 litrów wody niegazowanej i zieloną herbatę, ciemne pieczywo dużo nabiału, ale np. obiad jem normalny więc zdarza się rosół i schabowe :)

Ale od poniedziałku zdecydowałam się na wprowadzenie sobie diety 1200 kcal (wyliczylam sobie ze tyle musze jesc przy mojej aktywności fizycznej) żeby zrzucać dodatkowy kilogram na tydzień :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

23 lut 2014 - 09:11:02

Cytat
asiaaa1232
Cytat
Kociiii
Cytat
asiaaa1232
ja ćwiczę z Mel B i zgadzam się z koleżanką wyżej po 3 tygodniach nowa figura :)
w poniedziałek będzie miesiąc jak ćwiczę i trzymam dietę i nie mam zamiaru przestać :)

Co kryje się pod słowem"dieta" ?:)

Jeżeli chodzi o jedzenie to nie jestem nań takiej typowej diecie gdzie wylicza się kalorię - nie jem/nie pije: słodyczy, słonych przekąsek, soków sklepowych, gazowanych kolorowych napojów , fast foodów, białego pieczywa ;) jem dużo warzyw i owoców, pije ok. 2 litrów wody niegazowanej i zieloną herbatę, ciemne pieczywo dużo nabiału, ale np. obiad jem normalny więc zdarza się rosół i schabowe :)

Ale od poniedziałku zdecydowałam się na wprowadzenie sobie diety 1200 kcal (wyliczylam sobie ze tyle musze jesc przy mojej aktywności fizycznej) żeby zrzucać dodatkowy kilogram na tydzień :)


A możesz coś powiedzieć o Twoim treningu? Jak wygląda i co ćwiczysz? :)
Gratuluję efektów!! marzy mi sie żeby tak wyglądać :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

23 lut 2014 - 17:25:25

Cytat
Paolllcia
Cytat
asiaaa1232
Cytat
Kociiii
Cytat
asiaaa1232
ja ćwiczę z Mel B i zgadzam się z koleżanką wyżej po 3 tygodniach nowa figura :)
w poniedziałek będzie miesiąc jak ćwiczę i trzymam dietę i nie mam zamiaru przestać :)

Co kryje się pod słowem"dieta" ?:)

Jeżeli chodzi o jedzenie to nie jestem nań takiej typowej diecie gdzie wylicza się kalorię - nie jem/nie pije: słodyczy, słonych przekąsek, soków sklepowych, gazowanych kolorowych napojów , fast foodów, białego pieczywa ;) jem dużo warzyw i owoców, pije ok. 2 litrów wody niegazowanej i zieloną herbatę, ciemne pieczywo dużo nabiału, ale np. obiad jem normalny więc zdarza się rosół i schabowe :)

Ale od poniedziałku zdecydowałam się na wprowadzenie sobie diety 1200 kcal (wyliczylam sobie ze tyle musze jesc przy mojej aktywności fizycznej) żeby zrzucać dodatkowy kilogram na tydzień :)


A możesz coś powiedzieć o Twoim treningu? Jak wygląda i co ćwiczysz? :)
Gratuluję efektów!! marzy mi sie żeby tak wyglądać :)


Wszystko zawdzięczam Mel B - 6/7 razy w tygodniu. Przez te 3 tyg ćwiczyłam ok. 60 - 65 min (rozgrzewka,brzuch,pupa,nogi,ramiona, cool down) + boczki z Tiffany :) Od tego tygodnia (czyli od 4 moich ćwiczeń )dodałam cardio - ona ma dwa, jedno 15 min a drugie 20 min tak żeby dziennie ćwiczyć 70-90 min :)

I oto cały sekret :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Joga w Warszawie + karta Multisport - gdzie najlepsza?