Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, mam karte Multisport z pracy, chciałabym chodzic gdzieś na jogę, bo potrzebuję się trochę odstresować i porozciągać. Które miejsce polecacie? Najlepiej na Ursynowie, Mokotowie, Żoiliborzu. Dzięki za pomoc :)

Ja chodzę na Długą, ale to szkołą raczej niż rekreacyjne rozciąganie się.

Można poszukać na fitbuk.pl - jest tam rozbudowana wyszukiwarka po typie zajęć (chyba body & mind w tym wypadku) i kartach, są też opinie.

Moja znajoma chodziła jakiś czas temu do centrum olimpijskiego i bardzo sobie chwaliła panią, która tam jogę prowadzi.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

też kiedyś chodziłam na Długą ale teraz przeprowadziłam się do Krakowa i czasami chodze do Platinium :) bardzo podobny poziom i mają też swoje maty do jogi więc nie trzeba tachać swoich z domu :) dla mnie to dość ważne bo jeżdzę tramwajami ;)

Ja na jogę chodzę do Saturn Fitness na Targówku. Bardzo fajne miejsce, mamy świetną instruktorkę, można się zrelaksować. No i jest podział na grupę początkującą i normalną, więc bez problemu można wszystko załapać :)

Kurcze z tego co widzę to joga jest coraz bardziej popularna. SUPER. ja chadzam na zajęcia z jogi od kilku dobrych miesięcy i szczerze mówiąc czuję ogromną różnicę, jestem niesamowicie zrelaksowana i rozluźniona. Na jogę zapisałam się do Klubu Zdrofit przy Marymonckiej na Bielanach. Nie mam pojęcia czy mają takie zajęcia też w innych lokalizacjach. Heh a jak Wasze wrażenia po jodze? :)

ja ćwiczę sobie w domu czasami z koleżanką- instruktorką czasami z siostrą, ale tez czuję różnice, jestem bardziej rozciągnięta i rozluźniona. Postawiłam na ćwiczenia w domu bo kupiłam już kiedyś sprzęt na JogaStyl.pl i tak jakoś wolę w domowym zaciszu niż na dużych, tłumnych salach.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

W Warszawie na Bielanach jest klub Saturn Fitness i można zapisać się na jogę chociaż ja osobiście wolę zumbę z moją grupą, bo już całkiem zgrani jesteśmy, a zajęcia bardzo fajne i intensywne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TANIEC!