Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co lepsze mel b czy chodakowska?

08 sie 2013 - 20:23:19

zdecydowanie Mel! :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

08 sie 2013 - 20:30:42

Wole Mel B :) ćwiczyłam ale Ewa też jest spoko, jednak przyjemniej ćwiczy się z Mel bo jest bardzo pozytywna, ma powera i czas leci w mgnieniu oka :) tylko trzeba łączyć co najmniej 3 ćwiczenia :) obecnie wcale nie ćwicze bo pracuje w barze i jest taki zapierdziel że nie trzeba mi ćwiczeń :D

Co lepsze mel b czy chodakowska?

16 sie 2013 - 01:15:03

na początku wydawało mi się, że to takie łatwe, kiedy robiłam pierwszy raz skalpel, musiałam zrobić sobie 3/4 przerwy w czasie filmiku bo mięśnie mi drżały niewyobrażalnie, przez następne dwa dni miałam takie zakwasy że ledwo mi się udawało wgl na krzesło usiąść już przy drugim razie czułam, że jest lepiej, trzeci, czwarty i każdy następny raz podejścia do tych ćwiczeń wydaje się już lżejszy, robię jedynie jedną przerwę po około 10minutach żeby się napić wody więc da się, nie można się poddawać wiele osób mówi, że Ewka jest monotonna, mi to w sumie jakoś nie przeszkadza, dobrze mi się z nią ćwiczy, a już jak wtedy po pierwszym razie nie mogłam się ruszyć to dało mi to takiego kopa motywacyjnego że na razie przy niej zostanę! dodam tylko, że ćwiczę Ewkę co drugi dzień na przemiennie z przysiadami i brzuszkami, których to powtórzenia za każdym razem zwiększam o 5 żeby nie forsować za bardzo mięśni, tak na spokojnie :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

29 sie 2013 - 14:49:38

Witam
mam pytanie ,do dziewczyn które ćwiczyły z Ewką Chodakowską ,albo Mel B.
której ćwiczenie lepiej rzeźbią brzuszek ? :)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

01 paź 2013 - 16:38:23

Cytat
monaliza132
Witam
mam pytanie ,do dziewczyn które ćwiczyły z Ewką Chodakowską ,albo Mel B.
której ćwiczenie lepiej rzeźbią brzuszek ? :)

Trudno mi powiedziec, ktora lepsza na brzuch. Cwiczylam troche z MelB ale zaczela mnie denerwowac (moze ja jestem ciapa ale tej jej energii bylo dla mnie za duzo :P ). Wole Ewe, bo jest spokojniejsza, lepiej mi sie z nia cwiczy i koniec :) Zobaczymy co bedzie dalej, bo za mna 4 skalpele :D

Co lepsze mel b czy chodakowska?

01 paź 2013 - 16:46:52

Ja lubię T. Rothe i J. Smith. A na brzuszek abs ;)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 18:01:25

Witam, przeglądam często wątki w necie i prawie każdy pisze o Chodakowskiej a dla mnie jest za słodka, nie mogę na nią patrzeć, jest strasznie wkurzająca, mam uczulenie na laski tego typu. I tu pojawia się moje pytanie: Czy Mel B też jest tak skuteczna? Ciężko znaleźć w necie efekty pracy tylko z Mel B za to z Chodakowska jest pełno a naprawdę nie jestem w stanie się przemóc i słuchać jej głosu dłużej niż 30sek :D Może któraś z was ćwiczyła tylko z Mel B i chce się pochwalić efektami?

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 18:03:22

Mel jest niesamowita! Trzy tygodnie ćwiczeń z nią i masz zupełnie inną figurę:)

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 18:05:15

z chodakowską mam to samo strasznie mnie nudzi

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 18:06:36

Ja wole Mel b. Moja siostra ćwiczyła z Ewa ale jak jej pokazalam Mel b to tak samo jak ja stwierdzila ze jest fajna i woli z nia cwiczyc niz z Ewą. O wiele przyjemniej sie cwiczy.

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 18:06:40

chcaialbym zobaczyc efekty z ktorych to wynika, ze 3 tyg i nowe cialo.... a jakie cwiczenia na te 3 tygodnie z melb trzeba robic zeby ten efekt jak piszesz byl widoczny?

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 18:08:39

Ja też wole Mel B, najbardziej na pośladki i nogi

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 18:11:50

ja ćwiczę z Mel B i zgadzam się z koleżanką wyżej po 3 tygodniach nowa figura :)
w poniedziałek będzie miesiąc jak ćwiczę i trzymam dietę i nie mam zamiaru przestać :)



Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 18:13:02

tez tak miałam z Chodakowska , dlatego ćwiczyłam włącznie z mel b ale ale - niepodziana :P - dzisiaj kopiłam mamie płytę skalpel II i postanowiłam przetestować na sobie czy mamita da rade i o dziwo- podobało mi się , szczególnie szok trening który jest wymagający jak żaden zestaw ćwiczeń mel b , jak zawsze chodakowska uważałam za najmonotonniejsza osobę na świecie , tak teraz ćwiczyłam z przyjemnością :) ! Mogłaby tylko faktycznie oszczedzic sobie te wszystkie "bedzie super, bedzie pięknie"

Co lepsze mel b czy chodakowska?

21 lut 2014 - 18:14:32

Ćwiczę już 2 tygodnie 20min na całe ciało i 2 wybrane 10min plus rozgrzewka i wyprowadzenie. Czuje ból mięśni i po ramionach czuje że coś mi tam urosło :D ale nic po za tym, ale się nie poddaję będę ćwiczyć dalej, mam jeszcze jakieś 3 miesiące do lata może uda się zrzucić kilka kilogramów i ujędrnić ciało:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stepper zwykły czy skrętny który lepszy?