Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja osobiscie od zawsze mialam problemy z cera, zaskorniki to nic, ale pryszcze i przy tym uczulenie to tragedia, leki na jedno wykluczaja drugie...to dermatolog to zielarz i...z moje cery nie pozostaloby wolnego chorego miejsca...Jakies 5 lat temu wzielam wszystko w swoje rece, odstawila leki, kremy,toniki ect. zaczelam od tradycyjnych domowych, na pryszcze zastosowalam maseczki co trzy dni z drozdzy rozpuszczonych z mlekiem, oniej by zalagodzic skore stosowalam maseczke z zielonego groszku zmieszanego z jogurtem..... i tak az do zlagodzenia satnu jakby zapalnego twarzy, kiedy pryszcze sie pochowaly, zaczelam doprowadzac cere do ładu, robiłam peelingi perfecty drobnoziarniste co drugi dzien tak przez dwa tygodnie, a pozniej trafilam na kosmetyki MARY KAY, robilam raz w tygodniu mikrodermabrazje(oczyszcza super skore z zaskornikow), uzywam po dzis dzien tylko mleczka 3w1 (maseczka toni peeling) do zmycia makijazu, i krem time wise na dzien z filtrai i moja twarz jest GŁADKA, owszem pozostal slad po wszystkim, jakies gurki pagorki nierownosci, ale to z biegiem czasu wraca do formy...Kremy nie sa tanie, bo mleczko i krem to prawie 150zl ale wystarczy to na ok 4 miesiace...spokojnie bo sa bardzo wydajne, wyliczajac sobie okazalo sie ze wiecej wydawalam na co dzien na jakies maseczki, kremiki by tylko sobie pomoc a bardziej to szkodzilo teraz wiem , ze wybralam dobrze i chetnie doradze.

dziewczyny ja to wszystko w sumie stowałam co mówicie , i brevoxyl i sudocrem , maseczki z drozdzy itp. czekolady tez nie jem

Cytat
en144


polecam filmik, nie ma co sie przejmować ;)

WOW !!! A myślałam że to ja mam problem ze swoją cerą, bo od czasu do czasu mi coś wyskakuje i się przetłuszcza. Dziewczyna ma naprawdę dobry podkład i zdecydowanie wie jak się nim posługiwać

Cytat
toona19922
dziewczyny ja to wszystko w sumie stowałam co mówicie , i brevoxyl i sudocrem , maseczki z drozdzy itp. czekolady tez nie jem

a w jakim wieku jestes? problemy z cerą to kwestia tez hormonów trybu życia itp nie tylko dobranych kosmetyków lub nie.

Nie jest taka tragiczna, chyba gorszych nie widziałaś, sama miałam 10 razy gorszą ale jakoś wyleczyłam, w tych czasach utrzymać nieskazitelną cerę to jest sztuka. Mogę polecić płyn chlorofil- oczyszczający organizm z toksyn, dobra sprawa bo wywala cały syf na zewnątrz i śladu nie ma, warto robić sobie takie 3 dniowe kuracje co jakiś czas.

Cytat
Kaya1456
Cytat
en144


polecam filmik, nie ma co sie przejmować ;)

WOW !!! A myślałam że to ja mam problem ze swoją cerą, bo od czasu do czasu mi coś wyskakuje i się przetłuszcza. Dziewczyna ma naprawdę dobry podkład i zdecydowanie wie jak się nim posługiwać
filmik mnie zagiął kompletnie... ja sie cykam z tak mocnym makijazem codziennie... wychodze do ludzi taka jaka jestem....trudno, jesli mysla sobie o mnie "boze jaka ona ma brzydka twarz"

Cytat
toona19922
Cytat
DiamondLady
To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)


własnie widze wkieszkosc dziewczyn maja idealna cere eh.... moze ktos mi cos wiecej powiedziec o peelingu kawitacyjnym? czy po pierwszym zabiegu jakies efekty? czy nie bede czerwona przez jakis czas/
DiamondLady ma rację... Jak jak zmyje makijaz mam tak samo jak Ty więc się tak badzo tym nie martw. Bardzo malo kobiet ma cere idealna o ile takie w ogóle istnieja...

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

no niezły jest ten filmik, ale jak ma się taki problem z cerą to nie powinno się używać tyle kosmetyków tak mi się wydaje.. chyba, że ona to ma jakieś lecznicze przy okazji:)

zakryj podkladem i juz

Słyszałam że przemywanie twarzy żelem lub płynem(nie pamiętam który)z alosu daje po jakimś czasie niezły wynik.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 08:10 przez Kaya1456.

Dziewczyny ja polecam mycie twarzy zwykłym mlekiem. Działa ściągająco i łagodząco. Bardzo dobre na pryszcze i zaskórniki tylko wiadomo trzeba trochę czasu. Jak to robic?? Rano i wieczorem bierzemy na wacik zwykłe mleko z lodówki i przemywamy tym twarz. zostawiamy do wyschnięcia i kładziemy krem. Polecam też maseczkę z aspiryny.

mam na sprzedaż krem BB Skin79, orginalny, użyty przezemnie z 3 razy, więc z 40g pozostało z 38g ; ) w orginalnym opakowaniu(kartoniku) - rewelacja, setki pozytywnych opini na blogach, videoblogach i forach, dla mnie niestety zbyt jasny : c
ogólnie jestem fanką BB CREMÓW.. posiadam SKIN79, MISHĘ, ELEMONGA, DR SILVER, LIOELE, SKINFOOD.. są swietne!
http://allegro.pl/skin79-super-beblesh-balm-krem-bb-wysylka-gratis-i1621007989.html ten mam na sprzedaż ; ) U MNIE TYLKO 50 ZŁOTYCH Z WYSYŁKĄ JUŻ! ; )

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 1/5

stosuj codzienie jakis zel oczyszczający no i nie dotykaj buzi w ciągu dnia !!!!

idź do kosmetyczki

przede wszystkim przestań paluchami grzebac przy twarzy, a od razu dużo się poprawi
krem nawilżający to podstawa (nawet dla cery tłustej)
dobre oczyszczanie - bardzo ważne
łagodne, najlepiej organiczne produkty do mycia twarzy
pij ziele bratka codziennie przez 3 miesiące
i będzie lepiej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem na roztępy, jaki?