Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

58 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
kitek1986
Cytat
toona19922
Cytat
DiamondLady
To Ty jeszcze okropnej cery nie widziałaś ! Większość dziewcząt ma właśnie taką jak Ty jak zmyje makijaż. Kilka krostek to norma przed okresem. Cera też w dużej mierze zależy od diety. Poza tym poleciłabym chodzić regularnie do kosmetyczki na kawitację i oczyszczanie ;)


własnie widze wkieszkosc dziewczyn maja idealna cere eh.... moze ktos mi cos wiecej powiedziec o peelingu kawitacyjnym? czy po pierwszym zabiegu jakies efekty? czy nie bede czerwona przez jakis czas/


jest różnica ,fajny zabieg ale najlepiej jak masz kaskę by go co miesiąc powtarzać
Cytat
leelaa
Nie masz strasznej cery, ja też taka mam. Więcej słońca i przejdzie ;)


ta słońca , a jesienią 2 razy gorsza cera ,niestety sprawdzam tę zasadę co rok

Tak zgadzam sie z tobą jak latekm wystawie buzke na slonce to po wakacjach mam taki okropny nawrut trądziku



polecam filmik, nie ma co sie przejmować ;)

Dzieki dziewczyny troche mnie podbudowałyscie, mówiąc że wiekszosc takie ma , moze poprostu dobrze to maskują. moze się skusze na ten peeling kawitacyjny

Ja ostatnio byłam na peelingu kawitacyjnym:)) Mam okropne zaskorniki, czarne kropki na nosie ktorych zaden peeling ze sklepow nie mogl usunac. Kosmetyczka polecila mi tez zrobic oczyszczanie twarzy:) Peeling kawitacyjny nie boli, dziala na zasadzie ultradzwiekow. Słyszysz tylko piszczenie w uszach.
Popros o peeling kawitacyjny z oczyszczaniem skory (brzydko mowiac wyciskaniem). Po zabiegu pory sa odblokowane (a jakze!!) no i nie wyskakuje Ci tyle pryszczy. Ja osobiscie polecam;)) Bo jestem zadowolona;))
A czy bedziesz czerwona... hmm... to zalezy od tego, jak szybko regeneruje Ci sie skóra:) Na pewno nie bedziesz wygladala tak jak po samodzielnych probach wyciskania:D
Odrobina podkladu i jest ok:))
Pozdrawiam;))

Cytat
en144


polecam filmik, nie ma co sie przejmować ;)
o kurcze jakiego ona uzywam poodkładu

No ja też mam podobną cerę, ciężko zwalczyć zaskórniki. Dobry podkład i do przodu;p

KUP W APTECE BREVOXYL!! i zobaczysz ze to wszystko zniknie:)on kosztuje ok 18zł a jest po prostu najlepszym lekarstwem na to!!!!!!!!!!!!!

Cytat
axis
KUP W APTECE BREVOXYL!! i zobaczysz ze to wszystko zniknie:)on kosztuje ok 18zł a jest po prostu najlepszym lekarstwem na to!!!!!!!!!!!!!

ABSOLUTNIE TO ODRADZAM . DERMATOLOG TEZ MI TO ODRADZAŁ I BENZACNE TEZ. MAM TO NA SPRZEDAZ JAK KTOS CHCE.. OKROPNIE WYSUSZA SKÓRA MI SIE POGORSZYŁA PROOBIŁY ZMARSZCKI
tA DZIEWCZYNA NA FILMIKU WALI STRASZNIE DUZO PODKŁADU



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 20:04 przez toona19922.

Piękna cera nie zależy od ceny jest bezcenna.
Złote zasady pięknej cery.
Zero czekolady!
Zakaz dotykania skóry na twarzy palcami, nawet włosami, zwłaszcza jak są brudne!
Duuużo wody niegazowanej.
Krem nawilżający!
2 razy w tygodniu złuszczanie peelingiem/maseczka.

Kiedyś jako nastolatka no może 20 latka ;) miałam taki sam nieustający problem z cerą. Próbowałam wszystkiego, używałam najdroższych kremów, non stop dermatolog, kosmetyczka. Błędne koło.
Logicznie podeszłam do sprawy. Skąd to świństwo się bierze na mojej twarzy?!
Ameryki nie odkryłam. Złe odżywianie i dotykanie brudnymi łapami bo przecież one nigdy nie są sterylne.
Zrobiłam kurację miesięczną - zawzięłam się. Kupiłam zestaw soraya dla cery trądzikowej - najprostszy i najtańszy na rynku. (krem na dzień, na noc, tonik, peeling, maseczka) - tylko tej serii używałam.
Nawet jak swędziało cos na buzi, drapałam się przez chusteczkę - maxymalnie unikałam kontaktu z rękoma i włosami.
Efekt.
Nigdy więcej po tej kuracji nie miałam problemów z cerą. Mimo, że nie jestem już tak rygorystyczna w pielęgnacji. Cera się unormowała.
Bogu dzięki minęło 15 lat :)
A tak btw słońce nie pomaga na wypryski tylko czasowo je przysusza a nie goi od środka, dlatego taki wysyp jesienny.
Działa wręcz odwrotnie.

Może to wina diety? Jesz dużo czekolad i słodyczy? Fast foody też nie sprzyjają , szczególnie jak ktoś nie ma dobrej cery w genach,

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam taka więc jeszcze gorszą :( dostałam antybiotyk tetralysal i maść dermacol i tak średnio pomaga jak na razie:( mam takie pytanie do was, bo myślałam, że jak już te leki mi nie pomogą to zajdę do dietetyka i powiem żeby mi dobrał odpowiednią dietę do cery trądzikowej myślę, że dieta bd skuteczna a wy co sądzicie?



mojej mamie kosmetyczka tez to odradzała;) bo bała sie ze straci klientke, ale na szczescie znalazła sie dobra duszyczka ktora polecila mojej mamie tą maść i mam jest zachwycona z rezultatu:) na poczatku mocno wysusza skóre, to fakt, ale warto go uzywac:) ja nie mam juz zadnego problemu z cera. Mysle ze wydatek 18zł to nie duzo, a naprawde warto sprawdzic tą maść:)

Cytat
toona19922
Cytat
axis
KUP W APTECE BREVOXYL!! i zobaczysz ze to wszystko zniknie:)on kosztuje ok 18zł a jest po prostu najlepszym lekarstwem na to!!!!!!!!!!!!!

ABSOLUTNIE TO ODRADZAM . DERMATOLOG TEZ MI TO ODRADZAŁ I BENZACNE TEZ. MAM TO NA SPRZEDAZ JAK KTOS CHCE.. OKROPNIE WYSUSZA SKÓRA MI SIE POGORSZYŁA PROOBIŁY ZMARSZCKI
tA DZIEWCZYNA NA FILMIKU WALI STRASZNIE DUZO PODKŁADU

jak długo stosowałaś? jak często? na jakie partie twarzy? czy oprócz tego coś jeszcze było nakladane na twarz?

mydło z aleppo do cery tlustej :)

Mi też brevoxyl nie pomógł, nie można mówić że mi pomogła dana maść to stosuj ją na pewno a będzie super, dlatego jednemu pomoże antybiotyk, innemu tabletki anty a jeszcze innemu wystarczy maść z apteki za 14 zł czy cynk, cery są różne i gdyby to było takie proste to wszyscy chodzili by z idealnymi cerami...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ST. MORITZ - używałyście ?