Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a ja mogę polecić :
1) plyn micelarny z ziaji do demakijażu,
2) do mycia twarzy physiogel,
3) krem z firmy avene tolerance (co prawda kosztuje w aptece okolo 66 zl), ale zauważylam po nim zdecydowaną poprawę stanu mojej cery - odpowiednie nawilżenie, znacznie zmniejszyla mi sie ilość zaskórników itp..

Przecież nie wyglądasz źle:) masz rozszerzone pory a to się chyba dużej ilości osób zdarza ;)
ja też mam i z początku myślałam że na to będzie jakieś "lekarstwo" ale wątpię:)
słońca unikaj, i opalania jak ognia. Ja w zeszłym roku opalałam twarz na plaży 2 razy (takto ją zakrywałam) i od tego czasu pojawił się kłopot tak wielki że do teraz walczę z cerą i wszelkimi NIESPODZIANKAMI..
Pewnie jak na zaskórniki to niby jakieś wysuszające specyfiki, ale jak wysuszą to bardziej się cera będzie natłuszczać ...
Niestety nie wiem co Ci polecić bo sama się z tym zmagam kilka lat i nic mi nie pomaga, ale może KIEDYŚ...

krem BB - pielęgnacja i krycie w jednym ; d



uzywałm tego kremu bb z elemong okropny więc dzieki ale nie,, kupiłam spobie własnie dzis peeling antybakteryjny z ziaji moze troszke mi oczyszci pory
ejj dziewczyny poleccie mi cos nawilżającego co mnie zapcha mnie nie wyskocza nowe krosty i zaskórniki ! prosz eo pomoc. i cos w przystepnej cenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 13:21 przez toona19922.

Ja polecam maskę TOŁPA, ona jest w takich saszetach połączonych ze sobą. Kosztuje koło 5zł. Jest świetna. Kupiłam w rossmann.



zweryfikowana
Posty: 342
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki problem? gdzie nten problem! uspokój sie dziewczyno :) wysusz na słonku i nawilż kremem i bedzie dobrze:)


prosze o pomoc

tylko ze od słinca za kilka dni mi sie robic gorzej. ej dziewczyny polecie mi jakis krem nawilzajacy który nie zapycha nie tworzy zaskórników itp..?? mysle zeby sie wybrac na ten peeling kawitacyjny u nas kosztuje 30 zł

ja polecam ci Krem Avene z filtrem na dzień - nawilżający - bardzo lekki nie przetłuszcza skóry.
Ja uzywam na noc Effacalir K wczesniej Triacneal z Avene- ale dla mnei lepszy zdecydowanie effaclair- chociaz triacneal dał niezłe efekty :)
to sa kremy z kwasami a wiec na lato nieszczególnie;/
mozna je na noc uzywac rano zmyc i zabezpieczyc twzarz filtrami.
jak chcesz zakryć te zaskórnika w ciągu dnia- na lato polecam podkład mineralny w pyłku - z vischy- aeratient (ja nie wiem czy te nazwy dobrze wypisuje) - wszytskie te kosmetyki nie zatykaja porów- ja nie miałam wiekszych problemów z cera ale dązyłam do doskonałosc- miałam jakies zaskórniki na policzkach i czasem takie białe małe kaszaki przy oczach - teraz jestem w 100 % zadowolona ze stanu cery
od czasu do czasu uzywam jescze maseczki z kwasami firmy URIAGE- maseczka i peeling w jednym - cudowna rzecz dla mnie-
wiec polecam bo widzę ze nie masz jakiś strasznych problemów z cerą :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem na roztępy, jaki?