Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Słodycze reklamowe

25 minut temu

produkty dla dziecka

29 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:27:01

Używa któraś z was? chodzi mi głównie o lasting performance ??chciałam sobie zamówić przez allegro bo jak wiadomo dużo taniej,ale martwi mnie dobór koloru i stąd pytanie czy miała któraś 109 lub 111? latam po drogeriach i nigdzie nie mają próbek ;/ z góry dzięki ;]



Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:29:46

ja mam 108 i 109 !:) super kolory:) polecam wszystkie podklady z maxsa:) jestem im wierna od hoho..:)
a! 109 niby ma nazwę bronze ale wcale nie jest to ciemny podkald jesli nie jests blada jak sciana i użyjesz podkaldu 109 z neutralnym pudrem to nie bedzie sie odznaczał:) ale mimo wszystko polecam wybrac kolor 108 lepszy za jasny niz za ciemny:) z reszta mozesz kupic na all 2 testery :) i mieszac kolory:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 00:31 przez foczka2007.

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:36:58

Ja używam 105 i jest naprawdę ok ;) to neutralny kolor, ze tak powiem ;p a próbki tzn testery są np w sklepie rosmann, super-pharm itp ;) i jest tam zawsze ktoś kto może ci pomóc dobrać odpowiedni kolor ;) a i upewnij się czy podkład z allegro jest oryginałem ;) bo zdarzają się podróbki ;)

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:44:44

no właśnie chodzi mi o taki opalony odcień ale znowu żeby nie był jakiś wchodzący w pomarańczowy czy coś... mam dość ciemne włosy i karnacje ciemniejszą więc nie chcę ani mąki na twarzy ani brzoskwini :D mam nadzieję ze w końcu ogarnę tą próbkę. Jeśli chodzi o źródło to sprawdzone spokojnie ;p

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:56:46

kilka dni temu kupiłam http://www.amora.pl/max-factor-second-skin-foundiation-065-30ml-p-13918.html
jesli ktos chcialby go kupic, chetnie sprzedam, dla mnie jest za ciemny,
kosztował 65 zł i jest prawie nieużywany.
jakaś chętna?
60 zł bez przesyłki.

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 01:13:52

jak dla mnie jest rewelacyjny. Mialam kolor 106 i jest ciut za jany.. teraz zamowilam 108 i mam nadzieje, ze bedzie ok.. :):) Polecam
:)

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 02:04:38

a dla mnie jest za ciężki, poza tym mają mały wybór kolorów do jasnej karnacji...

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 09:45:11

jak dla mnie ten podklad to pomylka.
mam bardzo jasna karnacje wzielam wiec odcien 100. w opakowaniu ladnie fajnie, a na skorze po jakiejs godzinie robilo sie z niego pomaranczowe paskudztwo! ciemnial, zwlaszcza na sloncu. generalnie, splywal z twarzy mimo, ze mam sucha skore i stosowalam baze pod podklad. jak nie splywal jakims cudzem to sie rozwarstwial na twarzy. i wcale nie ma az takiego super krycia jak piszą.

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 09:52:32

Cytat
jovita
jak dla mnie ten podklad to pomylka.
mam bardzo jasna karnacje wzielam wiec odcien 100. w opakowaniu ladnie fajnie, a na skorze po jakiejs godzinie robilo sie z niego pomaranczowe paskudztwo! ciemnial, zwlaszcza na sloncu. generalnie, splywal z twarzy mimo, ze mam sucha skore i stosowalam baze pod podklad. jak nie splywal jakims cudzem to sie rozwarstwial na twarzy. i wcale nie ma az takiego super krycia jak piszą.

Ja sie nie zgadzam z żadnym z powyższych twierdzeń: 100, jest jasna, nigdy mi nie ciemniała na twarzy, ale warto podkreślić, że ciemnienie nie wynika z samego podkładu, tylko ze względu na dużą ilość wydzielanego sebum lub tłusty krem nałożony pod spód. Krycie jest bardzo dobre, konsystencja też w miarę lekka. Byłam mu wierna przez długi czas, ale teraz trudno go dostać poza all. teraz używam dermacol, który jest megahardkorowy, ale daje super krycie i jasny kolor.

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 09:57:39

Ja uzywam ale jestem srednio zadowolona. Mam sucha skore i niestety pomimo uzywania kremu nawilzajacego pod, ten podklad bardzo wysusza mi skore i sie tworzy takie cos jakbym sie luszczyla. W dodatku krycie ma takie sobie, nie ma szalu

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:06:43

a ma ktos odcien pastelle 102 ja mam cere taka srednia nie za ciemna i nie strasznie jasna ...
jaki kolor bylby dla mnoe dobry ?? pastelle 102 ?

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:11:47

też się wlaśnie zastanawiam nad tym podkładem i nie wiem, który wybrać. 100? 102? uch.

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:12:32

Cytat
linka723
Cytat
jovita
jak dla mnie ten podklad to pomylka.
mam bardzo jasna karnacje wzielam wiec odcien 100. w opakowaniu ladnie fajnie, a na skorze po jakiejs godzinie robilo sie z niego pomaranczowe paskudztwo! ciemnial, zwlaszcza na sloncu. generalnie, splywal z twarzy mimo, ze mam sucha skore i stosowalam baze pod podklad. jak nie splywal jakims cudzem to sie rozwarstwial na twarzy. i wcale nie ma az takiego super krycia jak piszą.

Ja sie nie zgadzam z żadnym z powyższych twierdzeń: 100, jest jasna, nigdy mi nie ciemniała na twarzy, ale warto podkreślić, że ciemnienie nie wynika z samego podkładu, tylko ze względu na dużą ilość wydzielanego sebum lub tłusty krem nałożony pod spód. Krycie jest bardzo dobre, konsystencja też w miarę lekka. Byłam mu wierna przez długi czas, ale teraz trudno go dostać poza all. teraz używam dermacol, który jest megahardkorowy, ale daje super krycie i jasny kolor.


mam bardzo sucha skore a pod podklad stosuje krem nawilzajacy i baze nawilzajaca wiec to na pewno nie z tego powodu ciemnial ; )

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:13:23

noo wlasnie ja tez nie weim jaki kolor mam kupic ??

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:15:58

Cytat
marzawal
a ma ktos odcien pastelle 102 ja mam cere taka srednia nie za ciemna i nie strasznie jasna ...
jaki kolor bylby dla mnoe dobry ?? pastelle 102 ?

ja kupiłam sobie tester i w punktacji od 1 do 10 dałabym mu 7-. Ładnie matuje i w miarę długo się nie świece(z czym mam problem),ładnie sie rozsmarowuje i nie robi efektu maski,ale dla mnie za mało kryje. Kupiłam właśnie 102 i jest mi idealny niczym nie różni się od mojej cery którą mam dosyć jasną,ale nie jestem jak ściana ;)
Jak naładuje baterie to mogę ci wstawić zdjęcie u mnie na nadgarstku ;)
"dermacol, który jest megahardkorowy, ale daje super krycie i jasny kolor." oj jest-używam tylko i wyłącznie jako korektora,poza tym jest tłusty i do mojej (tłustej cery sie nie nadaje). Jak już ktoś decyduje użyć go jako podkładu to radze go zmieszać z innym ale dermacol w bardzo małej ilości!
Jest jeszcze jeden podkład,który mnie interesuje Rev...jakoś-teraz nie pamiętam,ale niestety na all nie można dostać próbki a nie chce niepotrzebnie wydawać kasy na całe opakowanie...Dziewczyny tu też go chwaliły.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-11 10:26 przez dyrdum.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

puma szara