Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

40 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 22:35:37

Cześć dziewczyny:)
Mam 27 lat i zaczynają pojawiać mi się zmarszczki koło
oczu. Do tej pory używałam i w sumie nadal używam tylko krem bambino do pielęgnacji twarzy. Podejrzewam że w moim wieku to już chyba za słaba pielęgnacja.Chciałabym zapytać jakie kremy przeciwzmarszczkowe polecacie. Chodzi mi o te które naprawdę działają i twarz po nich promienieje.Będę wdzięczna za pomoc.POZDROWIONKA

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 22:41:31

wow... no co ty?! tylko bambino? sorki ale juz od dawna powinnaś używać anty 'ejdza' :) juz nie wspominajac o kremie pod oczy -osobnym1 to mus! a potem bedzie placz skąd tyle zmarszczek. ja nie wiem kiedy baby sie naucza ze to co dobre dla dziecka nie jest dobre dla nas...? nie licząc dziecięcej oliwki.


polecam kremy loreal do tego mleczko i tonik ( tonik mus-aby przywracać wlasciwe ph skóry)
polecam
Age Perfect - dla skóry dojrzałej (loreal)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-09 22:43 przez foczka2007.

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 22:43:38

Dzięki, stosuję kem bambino bo tak nauczyła mnie moja mama, ma 40 lat i wygląda świetnie, najwidoczniej nie każdemu służy.

niezweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 22:46:47

Twoja mama ma 40 a Ty 27? Szybko

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 22:47:56

ja mam 22 lata i stosuje klasyczny krem nivea ten z granatową tuba, nic tak nie nawilża mojej skóry jak ten kremik, a uwierzcie wypróbowałam wiele!
Co do zmarszczek, słyszałam że kremy Olay cieszą się dobrą opinią

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 22:48:19

tak tez myslalam..:) ale serio... zmien ten krem bo przecież to jes grzech normalnie.:P

nie pisze tego tak o... i nie mam informacji z 'tylka' tylko robię szkołę dla kosmetyczek:)

a twoja mama widocznie dobrze wygalda nie dziki kremowi bambiono (bo to nie jest realne) tylko dzięki genom:) to jak szybko sie starzejemy zależy od
genów
od trybu życia (stres/dieta/używki)
oraz pielęgnacja

a ty mozesz miec geny po mamie lub po tacie tak wiec no...wiecej nic nie powiem-musiałabym zobaczyć twoją buzię na zywo oby określić jej właściwy wiek:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-09 22:50 przez foczka2007.

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 22:48:32

Malwa Zgodnie z Naturą Kiełki Pszenicy 50ml , tani a całkiem fajny

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 23:07:59

Dzięki, twarz moja nie wygląda źle, ale po prostu zarysowały się delikatne zmarszczki koło oczu. Tak moja mam bardzo szybko mnie urodziła , ale to dłuższa historia i do tego przykra.....

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 23:08:59

a właśnie że opinie są bardzo podzielone. Rozumiem, że wypowiedź osoby zajmującej się kosmetyką jest cenna, ale mojej mamie pani doktor dermatolog powiedziała, że ta cała chemia w tych rewelacyjnych kremach typu loreal/olay to nic takiego dobrego, szpikujemy się chemią z zewnątrz i od wewnątrz, stąd tyle alergii teraz.

krem bambino nie jest zły - nawilża z pewnością, a to podstawa żeby nie było zmarszczek;) ja bym Ci radziła wybrać jakiś prosty kremik, a smarowanie się tonami kosmetyków z tymi przedziwnymi składami jest dla mnie podejrzane bardziej niż smarowanie się w wieku 27 lat kremem bambino:) sama go lubię, jak i zwykłą niveę. Z kremów bardziej złożonych lubię tylko loreal happy derm

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 23:10:39

Moja kuzynka ma 38 lat, smaruje twarz tylko kremem bambino , rano i wieczorem i naprawdę buzię ma jak u niemowlęcia:)
Odnośnie kremu loreal age perfekt to jak czytam na allegro to jest krem dla kobiet przechodzących menopauzę. Oczka2007 czy to nei za szybko na stosowanie takich kremów?
Odnośnie kremu loreal age perfekt to jak czytam na allegro to jest krem dla kobiet przechodzących menopauzę. Oczka2007 czy to nei za szybko na stosowanie takich kremów?
Odnośnie kremu loreal age perfekt to jak czytam na allegro to jest krem dla kobiet przechodzących menopauzę. Oczka2007 czy to nei za szybko na stosowanie takich kremów?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-09 23:16 przez sylwia0216.

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 23:21:53

Dla akzdego odpowiedni jest inny krem , musisz wyprobowac aby sie dowiedziec

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 23:28:05

co do jej mamy nie wnikajmy bo to nie nasza sprawa i nie ten temat:)

nie nie jest za wczesnie:) za ten czas jak bedziesz miec 40 lat to wymysla takie kremy ze nie musisz sie bac ze jesli juz teraz korzystasz z 'ejdzy' to co bedzie za te 20lat..-spoko luz wymyslą coś nowego:)

P.S mam 25 lat a mi dają ciagle 18:D

Cytat
asia_zy_zy
a właśnie że opinie są bardzo podzielone. Rozumiem, że wypowiedź osoby zajmującej się kosmetyką jest cenna, ale mojej mamie pani doktor dermatolog powiedziała, że ta cała chemia w tych rewelacyjnych kremach typu loreal/olay to nic takiego dobrego, szpikujemy się chemią z zewnątrz i od wewnątrz, stąd tyle alergii teraz.

krem bambino nie jest zły - nawilża z pewnością, a to podstawa żeby nie było zmarszczek;) ja bym Ci radziła wybrać jakiś prosty kremik, a smarowanie się tonami kosmetyków z tymi przedziwnymi składami jest dla mnie podejrzane bardziej niż smarowanie się w wieku 27 lat kremem bambino:) sama go lubię, jak i zwykłą niveę. Z kremów bardziej złożonych lubię tylko loreal happy derm

zwierzęca chemia jest mniej szkodliwa niż wyciągi z roślin:) i 'chemia' kosmetyczna mniej szkodzi niż fajki alkohol i inne tego typu:) wszedzie masz dzis chemie :) jedzienie z maka to nic innego jak chemia i hormony -to juz lepiej je walić na ryj:D i byc mlodym :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-09 23:31 przez foczka2007.

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 23:29:47

Cytat
foczka2007
tak tez myslalam..:) ale serio... zmien ten krem bo przecież to jes grzech normalnie.:P

nie pisze tego tak o... i nie mam informacji z 'tylka' tylko robię szkołę dla kosmetyczek:)

a twoja mama widocznie dobrze wygalda nie dziki kremowi bambiono (bo to nie jest realne) tylko dzięki genom:) to jak szybko sie starzejemy zależy od
genów
od trybu życia (stres/dieta/używki)
oraz pielęgnacja

a ty mozesz miec geny po mamie lub po tacie tak wiec no...wiecej nic nie powiem-musiałabym zobaczyć twoją buzię na zywo oby określić jej właściwy wiek:)

to ciekawe moja mama ma 50 i ma cere idealna a używa tylko nivea kremu nie pudruje sie i nie nakłada tony tapety na twarz wiec nie gadaj głupot takich bo nie jedna 20 przy niej wymieka ale wiadomo jak sie nakłada tony podkładów i tego typu kosmetyków to niestety w wieku 30 wyglada sie jak rodzyn...
poza tym kremy balsamy do pielegnacji maluchów noworodków sa najmiej sztuczne i naładowane chemia baz wzgledu na to czy to szampon oliwka krem do ciałą czy twarzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-09 23:32 przez karotka18.

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 23:35:41

Cytat
karotka18
Cytat
foczka2007
tak tez myslalam..:) ale serio... zmien ten krem bo przecież to jes grzech normalnie.:P

nie pisze tego tak o... i nie mam informacji z 'tylka' tylko robię szkołę dla kosmetyczek:)

a twoja mama widocznie dobrze wygalda nie dziki kremowi bambiono (bo to nie jest realne) tylko dzięki genom:) to jak szybko sie starzejemy zależy od
genów
od trybu życia (stres/dieta/używki)
oraz pielęgnacja

a ty mozesz miec geny po mamie lub po tacie tak wiec no...wiecej nic nie powiem-musiałabym zobaczyć twoją buzię na zywo oby określić jej właściwy wiek:)

to ciekawe moja mama ma 50 i ma cere idealna a używa tylko nivea kremu nie pudruje sie i nie nakłada tony tapety na twarz wiec nie gadaj głupot takich bo nie jedna 20 przy niej wymieka ale wiadomo jak sie nakłada tony podkładów i tego typu kosmetyków to niestety w wieku 30 wyglada sie jak rodzyn...
NIE LUBIĘ SIE POWTARZAĆ ALE TO ZROBIĘ -TO KWESTIA GENÓW:) Moja mama jakos zawsze sie kremami smarowala i jej wychodzi to na dobre - ma 47 lat a wszyscy dają jej 35 :) tak wiec ciekawa jestem kto tu gada głupoty.. mysle ze mnie nie przekonasz ani ja ciebie .. tylko ze ja jestem w tym temacie kompetentna a ty nie..:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-09 23:37 przez foczka2007.

KREM DO PIELĘGNACJI TWARZY

09 gru 2010 - 23:35:56

Cytat
foczka2007
co do jej mamy nie wnikajmy bo to nie nasza sprawa i nie ten temat:)

nie nie jest za wczesnie:) za ten czas jak bedziesz miec 40 lat to wymysla takie kremy ze nie musisz sie bac ze jesli juz teraz korzystasz z 'ejdzy' to co bedzie za te 20lat..-spoko luz wymyslą coś nowego:)

P.S mam 25 lat a mi dają ciagle 18:D
Cytat
asia_zy_zy
a właśnie że opinie są bardzo podzielone. Rozumiem, że wypowiedź osoby zajmującej się kosmetyką jest cenna, ale mojej mamie pani doktor dermatolog powiedziała, że ta cała chemia w tych rewelacyjnych kremach typu loreal/olay to nic takiego dobrego, szpikujemy się chemią z zewnątrz i od wewnątrz, stąd tyle alergii teraz.

krem bambino nie jest zły - nawilża z pewnością, a to podstawa żeby nie było zmarszczek;) ja bym Ci radziła wybrać jakiś prosty kremik, a smarowanie się tonami kosmetyków z tymi przedziwnymi składami jest dla mnie podejrzane bardziej niż smarowanie się w wieku 27 lat kremem bambino:) sama go lubię, jak i zwykłą niveę. Z kremów bardziej złożonych lubię tylko loreal happy derm

zwierzęca chemia jest mniej szkodliwa niż wyciągi z roślin:) i 'chemia' kosmetyczna mniej szkodzi niż fajki alkohol i inne tego typu:) wszedzie masz dzis chemie :) jedzienie z maka to nic innego jak chemia i hormony -to juz lepiej je walić na ryj:D i byc mlodym :)



coooo foczka!! TY MASZ 25 lat?! nie wierze :D a dawałam Ci tyle co ja mam :D tak z 20!! hehehe!!! ciesz sie, bo zawsze bedziesz wygladac mlodo:D:D


a co do autorki watku,ja mam wprawdzie 20 lat,ale uzywam kremu NIVEA "Upiekszajacy" buehehe ale naprawde jest swietny!! kosztuje 30zl,pachnie PIĘKNIE i buzka jest po nim wrecz idealna:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład Max Factor