Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

16 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:27:01

Używa któraś z was? chodzi mi głównie o lasting performance ??chciałam sobie zamówić przez allegro bo jak wiadomo dużo taniej,ale martwi mnie dobór koloru i stąd pytanie czy miała któraś 109 lub 111? latam po drogeriach i nigdzie nie mają próbek ;/ z góry dzięki ;]



Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:29:46

ja mam 108 i 109 !:) super kolory:) polecam wszystkie podklady z maxsa:) jestem im wierna od hoho..:)
a! 109 niby ma nazwę bronze ale wcale nie jest to ciemny podkald jesli nie jests blada jak sciana i użyjesz podkaldu 109 z neutralnym pudrem to nie bedzie sie odznaczał:) ale mimo wszystko polecam wybrac kolor 108 lepszy za jasny niz za ciemny:) z reszta mozesz kupic na all 2 testery :) i mieszac kolory:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 00:31 przez foczka2007.

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:36:58

Ja używam 105 i jest naprawdę ok ;) to neutralny kolor, ze tak powiem ;p a próbki tzn testery są np w sklepie rosmann, super-pharm itp ;) i jest tam zawsze ktoś kto może ci pomóc dobrać odpowiedni kolor ;) a i upewnij się czy podkład z allegro jest oryginałem ;) bo zdarzają się podróbki ;)

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:44:44

no właśnie chodzi mi o taki opalony odcień ale znowu żeby nie był jakiś wchodzący w pomarańczowy czy coś... mam dość ciemne włosy i karnacje ciemniejszą więc nie chcę ani mąki na twarzy ani brzoskwini :D mam nadzieję ze w końcu ogarnę tą próbkę. Jeśli chodzi o źródło to sprawdzone spokojnie ;p

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 00:56:46

kilka dni temu kupiłam http://www.amora.pl/max-factor-second-skin-foundiation-065-30ml-p-13918.html
jesli ktos chcialby go kupic, chetnie sprzedam, dla mnie jest za ciemny,
kosztował 65 zł i jest prawie nieużywany.
jakaś chętna?
60 zł bez przesyłki.

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 01:13:52

jak dla mnie jest rewelacyjny. Mialam kolor 106 i jest ciut za jany.. teraz zamowilam 108 i mam nadzieje, ze bedzie ok.. :):) Polecam
:)

Podkład Max Factor

10 gru 2010 - 02:04:38

a dla mnie jest za ciężki, poza tym mają mały wybór kolorów do jasnej karnacji...

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 09:45:11

jak dla mnie ten podklad to pomylka.
mam bardzo jasna karnacje wzielam wiec odcien 100. w opakowaniu ladnie fajnie, a na skorze po jakiejs godzinie robilo sie z niego pomaranczowe paskudztwo! ciemnial, zwlaszcza na sloncu. generalnie, splywal z twarzy mimo, ze mam sucha skore i stosowalam baze pod podklad. jak nie splywal jakims cudzem to sie rozwarstwial na twarzy. i wcale nie ma az takiego super krycia jak piszą.

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 09:52:32

Cytat
jovita
jak dla mnie ten podklad to pomylka.
mam bardzo jasna karnacje wzielam wiec odcien 100. w opakowaniu ladnie fajnie, a na skorze po jakiejs godzinie robilo sie z niego pomaranczowe paskudztwo! ciemnial, zwlaszcza na sloncu. generalnie, splywal z twarzy mimo, ze mam sucha skore i stosowalam baze pod podklad. jak nie splywal jakims cudzem to sie rozwarstwial na twarzy. i wcale nie ma az takiego super krycia jak piszą.

Ja sie nie zgadzam z żadnym z powyższych twierdzeń: 100, jest jasna, nigdy mi nie ciemniała na twarzy, ale warto podkreślić, że ciemnienie nie wynika z samego podkładu, tylko ze względu na dużą ilość wydzielanego sebum lub tłusty krem nałożony pod spód. Krycie jest bardzo dobre, konsystencja też w miarę lekka. Byłam mu wierna przez długi czas, ale teraz trudno go dostać poza all. teraz używam dermacol, który jest megahardkorowy, ale daje super krycie i jasny kolor.

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 09:57:39

Ja uzywam ale jestem srednio zadowolona. Mam sucha skore i niestety pomimo uzywania kremu nawilzajacego pod, ten podklad bardzo wysusza mi skore i sie tworzy takie cos jakbym sie luszczyla. W dodatku krycie ma takie sobie, nie ma szalu

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:06:43

a ma ktos odcien pastelle 102 ja mam cere taka srednia nie za ciemna i nie strasznie jasna ...
jaki kolor bylby dla mnoe dobry ?? pastelle 102 ?

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:11:47

też się wlaśnie zastanawiam nad tym podkładem i nie wiem, który wybrać. 100? 102? uch.

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:12:32

Cytat
linka723
Cytat
jovita
jak dla mnie ten podklad to pomylka.
mam bardzo jasna karnacje wzielam wiec odcien 100. w opakowaniu ladnie fajnie, a na skorze po jakiejs godzinie robilo sie z niego pomaranczowe paskudztwo! ciemnial, zwlaszcza na sloncu. generalnie, splywal z twarzy mimo, ze mam sucha skore i stosowalam baze pod podklad. jak nie splywal jakims cudzem to sie rozwarstwial na twarzy. i wcale nie ma az takiego super krycia jak piszą.

Ja sie nie zgadzam z żadnym z powyższych twierdzeń: 100, jest jasna, nigdy mi nie ciemniała na twarzy, ale warto podkreślić, że ciemnienie nie wynika z samego podkładu, tylko ze względu na dużą ilość wydzielanego sebum lub tłusty krem nałożony pod spód. Krycie jest bardzo dobre, konsystencja też w miarę lekka. Byłam mu wierna przez długi czas, ale teraz trudno go dostać poza all. teraz używam dermacol, który jest megahardkorowy, ale daje super krycie i jasny kolor.


mam bardzo sucha skore a pod podklad stosuje krem nawilzajacy i baze nawilzajaca wiec to na pewno nie z tego powodu ciemnial ; )

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:13:23

noo wlasnie ja tez nie weim jaki kolor mam kupic ??

Podkład Max Factor

11 gru 2010 - 10:15:58

Cytat
marzawal
a ma ktos odcien pastelle 102 ja mam cere taka srednia nie za ciemna i nie strasznie jasna ...
jaki kolor bylby dla mnoe dobry ?? pastelle 102 ?

ja kupiłam sobie tester i w punktacji od 1 do 10 dałabym mu 7-. Ładnie matuje i w miarę długo się nie świece(z czym mam problem),ładnie sie rozsmarowuje i nie robi efektu maski,ale dla mnie za mało kryje. Kupiłam właśnie 102 i jest mi idealny niczym nie różni się od mojej cery którą mam dosyć jasną,ale nie jestem jak ściana ;)
Jak naładuje baterie to mogę ci wstawić zdjęcie u mnie na nadgarstku ;)
"dermacol, który jest megahardkorowy, ale daje super krycie i jasny kolor." oj jest-używam tylko i wyłącznie jako korektora,poza tym jest tłusty i do mojej (tłustej cery sie nie nadaje). Jak już ktoś decyduje użyć go jako podkładu to radze go zmieszać z innym ale dermacol w bardzo małej ilości!
Jest jeszcze jeden podkład,który mnie interesuje Rev...jakoś-teraz nie pamiętam,ale niestety na all nie można dostać próbki a nie chce niepotrzebnie wydawać kasy na całe opakowanie...Dziewczyny tu też go chwaliły.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-11 10:26 przez dyrdum.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

puma szara