Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:37:52

a ja chce zacząć i skończyc studia o kierunku ZARZĄDZANIE (zaoczne +gdzieś pracować, by zarobić na siebie) a potem otworzyć swój własny biznes :D i być sam dla siebie szefem :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:38:02

bardzo chciałabym zostać dziennikarką w specjalizacji moda i zostać redaktorem naczelnym jakiegoś polskiego odpowiednika Vogue^^

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:39:30

hm..hehe w sumie nie lazey to do 'jakos od tak realnych zawodow':D aleeeeeeeeeeeeeeeeee pozwole sobie na marzenia i mi sie od dziecka marzy byc 'sprawca cudow':) a dokladnie mowiac, chcialabym leczyc ludzi dotykiem.... zyje troche w swiecie ezoterycznym i mialam juz pare razy mozliwosc kontaktu z osobami, ktore potrafia leczyc takim sposobem i choooolerenieeee swietne uczucie jest gdy ktos nie wierzacy na wlasnych oczach dostaje objawienia.... az mnie ciarki przechodza jakie to wspaniale uczucie dac czlowiekowi 'nadzieje, wiare.....' aaaaj

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:40:35

ja tak samo jak Jag00dka ;-) może kiedyś się uda

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:40:37

Ja zawsze chciałam pracować w telewizji, choćby jako sprzątaczka, byleby w telewizji :P a potem można awansować :) Jako prezenterka telewizyjna byłoby najlepiej ;) Może kiedyś się to uda...

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:41:23

O, fajny wątek ;) Powiem wam dziewczyny że nie traćcie nadziei , bo niektórym takie marzenia się spełniają ;) Zobaczcie ludzi z tego artykułu - http://www.ithink.pl/artykuly/biznes/firmy/marzenie-warte-miliony/# co wyszło z ich marzeń :D Teraz niezły interes robią ;)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:44:29

Chciałabym być ratownikiem medycznym :) Narazie kończe technikum weterynaryjne :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:44:33

Ja bym chciała własny hotel lub pracować w jakimś ekskluzywnym :)
Albo jakaś praca związana z licznymi podróżami :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:45:34

najbardziej pilotem samolotów, kontrolerem lotów, stewardessa cokolwiek byleby z samolotem albo helikopterem to już całkiem odlot:D a teak mniej i bardziej realnie(bo od przyszłego roku zabieram się do nauki) geodetką:D- malo roboty, dużo kasy:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:46:35

Ja zawsze chciałam być lekarzem, a będę prawnikiem więc zupełna rozbieżność ;)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:47:40

Cytat
mala_mi91
ja to zawsze marzyłam o byciu archeologiem... jeżdzeniu na wykopaliska itd. Może kiedyś się spełni :)

Archeologia to nie pędzelek i wielkie odkrycia, ale lata z łopatą w ręku i jak wykopiesz ze 2 cenne rzeczy w życiu to może będzie sukces ... ciężka, fizyczna praca w słońcu, deszczu ... z opinii znajomych po pierwszych praktykach - załamka ...

lepiej zmień swoją preferencję zawodową, bo tak jak oni stracisz 1-2 lata z życia na niepotrzebne studia ... no chyba, że Cię kręci łopata ;)
Cytat
007madziucha
najbardziej pilotem samolotów, kontrolerem lotów, stewardessa cokolwiek byleby z samolotem albo helikopterem to już całkiem odlot:D a teak mniej i bardziej realnie(bo od przyszłego roku zabieram się do nauki) geodetką:D- malo roboty, dużo kasy:D

Mam 4 kumpli geodetów i jednego wujka. Nikt nie powiedział mi, że praca jest łatwa.
Ciężka praca, masa wykreślania, odpowiedzialność za projekty i połowa z nich pracuje do późnych godzin wieczornych - ale fakt kasa jest.
Studia ciężkie, kupa matmy. Mój kolega kochał matmę, to co było programem w LO w pierwszej klasie miał już za sobą, poszedł na geodezję i pomimo zamiłowania rył matmę jak dziki, bo jest mega ciężka. Podejrzewam, że to też zależy od uczelni, ale łatwo tak czy siak nie jest. Za coś te pieniądze później dostajesz, więc nie jest tak mało roboty jak mówisz, bo na studiach masz niezły zapiernicz.

Może ktoś ma inne doświadczenia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-24 14:53 przez DiamondLady.

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:51:05

mechanik motocyklowy i sędzia startowy zawodów żużlowych (mam nadzieję, że już niedługo) :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:53:24

policjalntka albo dekoratorka wnętrz ;)
na razie skończyłam technikum i idę na bezpieczeństwo wewnętrzne na zaoczne studia może mi się uda potem dostać do policji.. ;)

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:54:24

otworzenie centru dla psów. coś pomiędzy zwykłym pogotowiem-wyjdż na spacer, nakarm, pobaw się przez, naucz sztuczek, oducz szczekania, aż po pomóż z psychiką :)
póki co LO prawno-policyjne, później policja i praca z psami+technikum weterynaryjne zaocznie, a dalej los pokaże :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 14:55:30

ja w przyszłości chciałabym być bogata:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

słoneczne szaleńswto