Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Samochód.

3 minuty temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:10:06

To zbyt popularny i oklepany zawód, ale chciałabym być fryzjerką. Ukończyć porządny kurs i "bawić sie" w to na poważnie. Uwielbiam czesać nie tylko siebie ale przede wszystkim bliskich. Do fryzjera chodzę jedynie obcinać włosy, resztę robię sama.
Kurcze gdyby tylko była kasa i możliwości to miałabym już swój salon...
Ahh :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:14:06

Cytat
SoWaKaSiA
to ja chyba bede jedyna :P
ja zawsze chcialam zostac lekarzem medycyny sadowej (robic sekcje zwłok)
aaa pracuje w banku hahaha :D

wooooow:)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:15:40

albo w policji chcialam pracowac, korci mnie to strasznie bo skoro nie medycyna to policja :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:42:30

Cytat
FuckLimits
A mi się marzą podróże.. Nie zalicza się to chyba do jakiegoś zawodu, ale niektórzy na tym zarabiają (;
dokładnie! mój kuzyn opowiadał o koledze, którego praca polega na podróżowaniu, sprawdzaniu standardów hoteli na całym świecie, rozrywek itp. dla biur podróży żeby mogły odpowiednie oferty przygotować. kąpie się w basenach, zajada najlepsze smakołyki z całego świata, pije najlepsze alkohole. wszystko na koszt firmy + wypłata. ale szukają tylko osób samotnych bez rodzin i zobowiązań bo praca wiąże się z ciągłymi wyjazdami

zweryfikowana
Posty: 1.270
Ostrzeżenia: 1/5

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:45:05

sędzia- mój wymarzony zawód ;)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:51:27

Cytat
laciepacie
A ja zawsze chciałam być przewodnikiem w obozie Auschwitz ;)

Potem mi przeszło -bo za daleko miałabym do "pracy" ...
W ogóle zawsze podobała mi sie praca przewodników ...

byłam ostatnio na wycieczce, mam niedaleko, i tez myslałam o tym ;)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:55:48

Organizatorka imprez (wesela itp) i podążam tą drogą.

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:57:22

jak studia? ciężko jest? :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:57:41

ja chcę być kierowcą tira! albo kierowcą autobusu!
właśnie zaczęłam kurs na prawko robić ;p strasznie mnie to kręci :D

ale skończę na muzykoterapii, takie studia sobie wybrałam i takie będę studiować :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 20:57:47

inżynier mechanik... co już niedługo nastąpi :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:03:16

Cytat
Grapefruitowa
To zbyt popularny i oklepany zawód, ale chciałabym być fryzjerką. Ukończyć porządny kurs i "bawić sie" w to na poważnie. Uwielbiam czesać nie tylko siebie ale przede wszystkim bliskich. Do fryzjera chodzę jedynie obcinać włosy, resztę robię sama.
Kurcze gdyby tylko była kasa i możliwości to miałabym już swój salon...
Ahh :)


A w czym problem? dla chcacego nic trudnego:) Wystarczy napisac dobry biznesplan i dostaje sie 20 tysiecy dotacji na dzialalnosc, zawsze to cos , nie trzeba miec do razu wypas salonu:) ja jestem fryzjerka i an raazie pracuje bo chce sie jak najwiecej nauczyc bo mam szefowa mistrzynie stylistke i instruktora fryzjerstwa wiec mam od kogo sie uczyc mimo ze jzu mam zawod i jak bede wystarczajaco dobra, tak jak bym chciala to otwieram swoj salon:)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:04:40

Cytat
emilyart
prawnikiem.. a wyszedl architekt ;)

Architektem... a wyszedł prawnik ;P
Może zamienimy się dyplomami?:D

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:05:30

ja marzyłam i o byciu piosenkarką i aktorką, ale z takich "realnych" i na mój talent :P to architektura wnętrz, projektowanie, obróbka zdjęć grafika projektowa coś w tym stylu, no i w tym kierunku studiuję (grafika projektowa- kulturoznawstwo)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:05:30

Cytat
martus2411
Cytat
marl23
a ja logopedą-fonoaudiologiem :) Mam nadzieję, że marzenie się spełni :)

ja niespodziewanie, za miesiąc, jak się obronię, będę właśnie nauczycielem-logopedą :) specjalizację może później zrobię, bo na razie nie mogę się zdecydować, choć chodzi za mną logopedia kliniczna lub neurologopedia, ale za daleko musiałabym wyjechać. Czekam aż otworzą którąś z tych specjalizacji w Krakowie, w między czasie będę próbować się do tej telewizji jednak dostać :P

jak studia? ciężko jest ? :)

wymarzony zawód

24 maj 2011 - 21:06:55

ja chciałabym zostać fotografem lub robić tatuaże w studiu ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca internet = kaasa