Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 16:45:02

Niestety pełno jest takich co by chcieli tylko zdj wyłudzić i w nogi...
Albo też niepoważni co za grosze chcą wyłudzić i żeby nawet na połowe nowej sztuki nie było, niech se chodzi boso...
Tak więc sprzedaż detaliczna jest lipna, lepiej działa money-slave, i tu o dziwo lepiej traktują, jak widać gdy coś jest za darmo to nie jest to niestety szanowane.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 17:18:39

wstawajrano, kontakt przecież pisemny był, jakieś wiadomości są zarejestrowane, i to wystarczy żeby dać "nauczkę"...piszesz sam, że szafa to nie jest dobre miejsce, zdajesz sobie jak sądze z tego sprawę, że są tu małoletnie osoby, którym to może w jakiś sposób zaszkodzić, tu moja tolerancja jest na NIE. Oszukiwanie się wzajemne również uczy złych nawyków, wątek w sposób oczywisty pokazuje co tu się dzieje, masakra i tyle, a najgorsze jest to że dzieje się to legalnie pod płaszczykiem szafy.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 17:27:00

u mnie znoszone baleriny :)
zapraszam

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 17:52:36

Ale co nielegalnego jest w sprzedawaniu starych rajstop, Usta ? Wątków o oszustach tu pełno. Nie rozumiem i dlaczego pod płaszczykiem portalu ? To oni mają pilnować kto kupuje ? Czy jak, bo weryfikować i sprzedawać mogą dorosłe osoby, no przynajmniej wedle prawa dorosłe.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 18:00:03

Jeżeli macie rozmowy i dowód przelania pieniędzy, a towaru brak, to wysyłacie takiej pani listem poleconym wezwanie do zapłaty, w którym dajecie jej dwa tygodnie na zwrot pieniędzy. Doradził mi to dyżurny na komisariacie, kiedy w wakacje miałam problem z dziewczyną, która mnie oszukała. Po wysłaniu wezwanie pieniądze odzyskałam. Polecam spróbować, bo myślę, że nie jedna cwaniara wystraszy się, kiedy otrzyma pismo, w którym napisane jest "W przypadku nieuregulowania długu w wyznaczonym terminie zostaną zaliczone odsetki , a sprawa zostanie skierowana do sądu, jednocześnie narażając Panią na dodatkowe koszty związane z postępowaniem procesowym." oraz, że "pismo zostało sporządzone za radą dyżurnego Komendy Powiatowej w mieście X przy ulicy Y" ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 18:08:28

No tylko skad adres takiej Pani wziąć żeb listem jej coś wysłac :) ?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 19:12:22

malmie, nic złego nie widzę w sprzedaży takich rzeczy, już to wspominałam, i takie transakcje mi nie przeszkadzają...ale przeczytaj wszystkie posty, nawet to że pozwalają się oszukiwać również mi nie przszkadza, to ich problem...jednak wątek czegoś uczy, rozumiem że nie każda małolatka zaryzykoje taką zabawę, legitymacja poruszyła ciebie, a jaką masz pewność że to jest pojedynczy przypadek? Dało mi to do myślenia i zastanowiło, dlatego napisalam o tym...zauważ, że pierwsze moje posty były inne, portal nie musi pilnowac transakcji, jednak tu chodzi o co innego, dzieci zakładają konta za zgodą i potwierdzeniem rodzica, rodzic nie zawsze sprawdza co dziecko sprzedaje...portal nie jest rodzicem, ale tu nie ma czegoś takiego jak dozwolone od 18stu, wszystkie chwyty dozwolone.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 19:34:03

@CzerwoneUsta moderatorzy pilnują regulaminu portalu- dopóki nie jest on łamany nie mają powodu by reagować. Jeżeli ktoś kupuje coś legalnie za pośrednictwem Szafa.pl klikając KUP i nawiązując w ten sposób oficjalną, zgodną z regulaminem transakcję, wpłacając kwotę np za buty i nie otrzymuje ich- zawsze może zgłosić sprawę administracji tak jak każda inna osoba dokonująca kupna/ sprzedaży w Szafa.pl. Zapewniam, że jeśli są takie zgłoszenia- każde jest rozpatrywane i na każdy zgłaszający otrzymuje odpowiedź.
Wracając do regulaminu- niezgodne z nim natomiast są uwagi na forum co do sposobu moderacji- takie uwagi zgłaszamy na pw lub kontaktując się z administracją zamiast offtopu w wątkach.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 20:17:01

Ogłoszenie: Sprzedam pantalony ... praktycznie tylko gumka została !

Cytat
CzerwoneUsta
... jednak wątek czegoś uczy, rozumiem że nie każda małolatka zaryzykoje taką zabawę, legitymacja poruszyła ciebie, a jaką masz pewność że to jest pojedynczy przypadek? ...
Żadnej pewności nie mam i nic takiego nie twierdziłam. I tak zgadzam się z Tobą, że uczy ten wątek, bo jak pisze na początku "poważne ogłoszenia" to się okazuje, że faktycznie poważne, ale czasami w innym tego słowa znaczeniu, ale żeby sprzedaż starych gaci monitorować to już insza inszość jest.

P.s. Usta, ja Twe posty to chłonę normalnie gąbka więc ten tego.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2016 - 20:59:18

Maja, nikt legalnie prawa nie narusza, logiczne, i nikt nie będzie wam zgłaszał uczestnicząc w takich transakcjach...podejżewam że ze względu na treść wiadomości lub innych przyczyn, jednak dobrze było by nadzorować takie wątki, i czasami coś sprawdzić, i ok, weszłaś w ten wątek, więc możesz teraz sprawdzić czy wszystkie osoby pełnoletnie tu się ogłaszają, wiem że można to zrobić. Offtopu tu nie ma, bardziej informacje dotyczące tematu wątku, fetyszysta nie zgłosi wam że zapłacił i nic nie dostał, a sprzedające o treści wiadomości jakie dostają, więc koło się zamyka, jeżeli bawią się tu dzieci a np ty mając możliwość sprawdzić to nie zrobisz tego, to nie jest to wporządku. Może być wszystko ok ale lepiej być wyczulonym, prośba o legitymację jest na to przykładem, i sprzedająca w tym przypadku naprawdę wykazała się rozsądkim...ale nie każdy potrafi myśleć.

malmie, wiesz że nie o to chodzi, ale wiem że można nadzorować takie wątki, sprawdzić ile lat mają osoby ogłaszające się/zweryfikowane nie jest problemem, treści postów, szczerze ci piszę, dały mi do myślenia.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 lis 2016 - 12:14:09

Ah, rzeczywiście, działa to tylko w przypadku, kiedy mamy adres oszusta. Musiałabym na komisariacie dopytać :P

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 lis 2016 - 15:33:47

.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-22 11:29 przez owczem.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 lis 2016 - 14:29:34

Zapraszam, pisać na prv :D

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

19 lis 2016 - 16:55:17

Chetnie kupie znoszone buty lub rajstopy prosze o oferty na pw

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 lis 2016 - 19:11:15

Witam. Sprzedam buty, rajstopy, bielizne w tym rowniez staniki fetyszyście. Zapraszam do Mnie. Ceny nie sa wygórowane.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Lalka bella