Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 18:49:30

Poddaje się.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 18:57:37

Przepraszam ale dziewczyny od których kupiłem rajtki to nie są brzydkie brudne małolaty . Uważam że każda z nich jest w porządku zarówno o urodę mi chodzi jak i o sposób bycia. Każda jedna z nich które mają komentarze u mnie w profilu.
A to że sprzedają rajstopy np za 20 czy 30 zł to co ? lepiej sprzedac za tyle niż wywalić do śmietnika.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 19:08:29

Ty wiesz o co chodzi w fetyszu, ale najgorzej jak sie ktoś wypowiada o tych brudnych rajstopach czy majtkach a nie wie, że w tej bieliźnie specjalnie dla kogoś się chodzi.
A dla niektórych kobiet to noszenie personalizowane to odpowiedzialność - fetysze bedą wiedzieli o co chodzi.
To jest z drugiej strony też przyjemność;-)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 22:52:08

Cytat
anian333
Ty wiesz o co chodzi w fetyszu, ale najgorzej jak sie ktoś wypowiada o tych brudnych rajstopach czy majtkach a nie wie, że w tej bieliźnie specjalnie dla kogoś się chodzi.
To jest z drugiej strony też przyjemność;-)

Poważnie to jest dla Ciebie przyjemność chodzić w jednych majtkach kilka dni ??
Grzybicy pochwy dostaniesz , grzybicy stóp - czy to jest warte 20 zł ?
masakra.
Dostałam niedawno wiadomość czy sprzedam majtki "kilka dni noszone" i zrobiło mi się niedobrze... jak zaglądnęłam na profil tego fetyszysty to miał komentarze transakcyjne od Ciebie.
Musisz być bardzo zdesperowana że za 20 czy 30 zł wolisz sie sprzedać, upławów i grzybicy dostać żeby tylko jakiemuś oblechowi dobrze zrobić.
Smutne że kobiety się poniżają za 20 zł.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 22:58:00

Ale jesteś bardzo pewna, że 20 zł? ;-) i tu się możesz zdziwić.
Napiszę Ci tak grzecznie; Jesteś wymuskaną panią lub panną i w pewnych kwestiach nie powinnaś się wypowiadać.
Już nie odpowiadam na komentarze tych co to takimi wielkimi przeciwnikami są. Ty lubisz lody waniliowe a ja truskawkowe - każdy jest inny.
Radzę znaleźć sobie portal polityczny, tam się wypowiadać i pouczać polityków.
Pozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 23:07:47

Wolę być wymuskaną Panią być czysta i się szanować, niż mieć grzybice pochwy dla fetyszysty za 20 zł.
Smutne jest w tym to że jeszcze ich bronisz ale cóż dziwnego -to przecież jedyne twoje źródło dochodu.
Robisz z szafy portal erotyczny -cytuję opis z Twojego profilu:
" Sesja foto lub film zrobię po ustaleniu: +PLN "
masakra...
PS. nie zapomnij się rozliczyć z Urzędem Skarbowym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-22 23:20 przez LadyCartier.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

23 sty 2018 - 01:51:30

Hmm chyba interesy nie idą tak, jak każda/-y chciał żeby szły. Zaczyna się 6 Wojna Szafowa (od 2009 roku było tutEj już 5 wojen Szafiarki vs Fetyszyści). Dla ocieplenia klimatów, dodam, że każda się poci jak może (chociaż na Vintet pisałem zawsze, że kobiety się nie pocą, tylko błyszczą).
Dla panów. Uważam, że desperaci odnajdują tutaj chociaż odrobinę szczęścia. Niektóre dziewczyny - nie powiedzą/nie napiszą - wstydzą się, wiadomo, że noszą męskie bokserki. /
Pozwolę sobie na szczerość. Na Tym wątku non stop ogłasza się dwie-trzy panie (szmule). Najlepsze zakupy robię, u Pań, które się tutaj nie ogłaszają.
Pozdrawiam miło
luubiszto



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-23 01:55 przez mefju.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

23 sty 2018 - 10:59:49

Ale sie robi niemiło konflikt

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

23 sty 2018 - 12:52:04

kleszczu twoja wypowiedz w 100 % prawdziwa po prostu nic dodac nic ujac !

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

25 sty 2018 - 17:45:16

Abstrahując od wszystkiego co piszecie chciałbym przestrzec wszystkich fetyszystów od kupowania używanych rzeczy od użytkownika <moderacja>, nie dość ze przysłała mi zupełnie nowe śmierdzące folia rajstopy których nigdy nie miała na sobie to za ta przyjemność zapłaciłem 30 zł chociaż w sklepie kosztują około 4 zł. Dla mnie jest zwykła oszustka i tak jak wspomniałem naprawdę odradzam .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-25 22:34 przez moderator.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

01 lut 2018 - 09:36:39

mam dużo butów na zbyciu bo mi się w szafie nie mieszczą więc zapraszam :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

01 lut 2018 - 12:28:47

a jest może jakaś pani z Lublina albo okolic u której można by odebrać osobiście buty, skarpetki itp?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

01 lut 2018 - 18:17:14

Watpię czy ktoras bylaby chetna na osobiste takie przesylki :D

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

płaszcz poszukiwany!