Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:28:10

Bell kryjący :)

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:28:56

vichy dermablend i żaden inny. ja mam bardzo jasną cerę i dla mnie najjaśniejszy jest ok.

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:36:10

Maxfactor lasting performance, dobrze kryje, na długo wystarcza, ja jestem z niego bardzo zadowolona,na all mozna trafic w niedrogich cenach :)

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:38:55

Cytat
Orsey
ja polecam MAX FACTOR Second Skin albo MAX FATOR COLOUR ADAPT

sama uzywam i jestem mega zadowolona :))
cena moze troszke odstraszac ale warto!! :) bo jest bardzo wydajny :)


jeszcze MAX FACTORA Lasting performance kolor 100 lub 106 dla bladej cery, ale ze skłonnością do przetłuszczania, a jeśli skóra sucha to Age Renew. Świetnie kryją.
A z tańszych polecam Oceanic - AA Make Up - Matujący podkład kryjący



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-24 17:40 przez Eduarda.

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:39:06

Cytat
finka93
revlon color stay lub vichy dermablend

Dla mnie nie ma lepszych.

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:41:36

Cytat
Agacin
Sporo dziewczyn zachwala dream matte mousse maybelline. Jakieś 40zł. :-)
dobry używam go bardzo długo ale kryjący to tak średnio jest.

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:42:12

Cytat
Agacin
Sporo dziewczyn zachwala dream matte mousse maybelline. Jakieś 40zł. :-)

najgorsza szmira jakiej uzywalam; uczulenie i skora zrobila sie jaK SKORUPA

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:42:43

Cytat
evelajnn
im bardziej kryjący tym większa maska na buzi.. nie wiem co lepiej wygląda......

podkłady MAX FACTORA kryją i nie są wcale widoczne, w przeciwieństwie do RIMMELA...

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:43:17

Dermablend - VICHY
La Roche-Posay - Toleriane Teint
Te dwa w aptekach
GOSCH- w drogerii

Odradzam Inglot, AA, manhattan itp
lepiej dołożyc kasy i miec cos naprawde dobre kryjacego i co nie wprowadzi cery w jeszcze wieksze problemy niz ma.

Cytat
paulusia_anusia
Cytat
Agacin
Sporo dziewczyn zachwala dream matte mousse maybelline. Jakieś 40zł. :-)

najgorsza szmira jakiej uzywalam; uczulenie i skora zrobila sie jaK SKORUPA

Dream matte mouse, nie jest do skóry z problemami i nie kryje,
jeszcze bardziej podkresli to co niedoskonałe!


ja nie mam zadnych problemów na twarzy a i tak dla mnie tez to najwieksza szmira :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-24 17:45 przez bessi.

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:46:38

max factor lasting performance dcień 100 jeśli masz tak samo śnieżnoniałą cere jak ja, tylko trzeba jeszcze do niego użyc bazy bo bez niej trochę wysusza skórę

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:56:58

TYLKO I WYŁĄCZNIE FLUID LA ROCHE POSAY TOlERIANE TEINT!!! Mam problemową cerę pełną przebarwień, blizn, często pryszcze i sprawdza się rewelacyjnie a miałam już wszystkie inne podkłady tu wymienione typu: vichy dermablend, revlon, estee lauder double wear( fakt kryje dobrze ale przy dłuższym stosowaniu wykakuje dużo niespodzianek), manhattan matujący, bell w musie, maybelline satin liquid, max factor lasting performane, loreal true match, rimmel mineralny, soraya, lirene city matt i ten drugi z lirene matujący...lista jest strasznie długa, to nie koniec jej... poczytaj sobie o nim w necie, napewno nie pożałujesz:) Gorąco polecam:) kosmetyki tej firmy nie zawodzą:)

dobrze kryjący podkład/fluid

29 lis 2011 - 21:14:41

MAC, Studio Fix :)
Dermacol - straszna macha ;DD

dobrze kryjący podkład/fluid

02 gru 2011 - 14:01:42

Nie jest to dokładnie podkład czy fluid, ale jeśli fajtycznie zależy nam na mocnym pokryciu to ja poleciłaby kamulfaż do twarzy Artdeco (takie prostokątne w kompakcie). Bardzo dbrze zakrywa mi np. pajączki i jeżeli się pojawią to wypryski.

dobrze kryjący podkład/fluid

02 gru 2011 - 14:11:29

Cytat
karolcia_w91
DERMACOL Filmstudio Barrandov Prague - W złotych tubkach. Nie wydaje się być zbyt duży, ale jest mega wydajny i świetnie kryje. Najlepszy z tych, które do tej pory stosowałam. I nie drogi :)

[attachment 621015 c_big10028116.jpg]

Również podpisuję się pod DERMACOLEM!!Ukryje każdą niedoskonałość, jest SUPER wydajny, trzeba jedynie dobrze dobrać odcień i nie przesadzić z ilością!:) Kosztuje niecałe 30 zł. POLACAM, jestem w 100% zadowolona;)

dobrze kryjący podkład/fluid

02 gru 2011 - 14:18:27

Revlon colorstay. Max factor lasting performance niezły. Z tym, że oba to zapychacze, kryją ale powodują wysyp nowych krost.
Ja też mam cerę problemową- blizny i inne cuda i ostatnio odkryłam rimmel lasting finish i manhattan colour adapt. Moja cera wygląda o niebo lepiej niż przy wcześniej wspomnianych podkładach a przede wszystkim naturalnie. Pamiętajmy, że nawet blizny wyglądają lepiej przy lżejszym podkładzie, bo tapeta skupia uwagę na niedoskonałościach.
Mam nadzieję, że pomogłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-02 14:19 przez vegaa90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cera mieszana, jaki podkład?