Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobrze kryjący podkład/fluid

02 gru 2011 - 14:24:57

polecem clinique Superfit bardzo dobrze kryje i wygladza skore

dobrze kryjący podkład/fluid

02 gru 2011 - 14:30:44

kiedyś używałam normateintu ale 'Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący ' także sprawdził się w moim przypadku. jest świetny , ma dozownik, kolory b.naturalne choć jest ich mało, cena przystępna - ok.33 zł , czyli połowa teego , co wydawałam na vichy:) i co najważniejsze - hypoalergiczny i nie powstają mi po nim jakieś zaskórniki bądź inne dziadostwa na twarzy , nie zapycha :)

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 2/5

dobrze kryjący podkład/fluid

02 gru 2011 - 14:31:01

jeżeli masz cerę ze skłonnością do niedoskonałości to po użyciu fluidu czy pudru będziesz miała jeszcze więcej niedoskonałości

dobrze kryjący podkład/fluid

02 gru 2011 - 14:32:52

Cytat
buziaczekm12
jeżeli masz cerę ze skłonnością do niedoskonałości to po użyciu fluidu czy pudru będziesz miała jeszcze więcej niedoskonałości

jeśli będize ciężki - owszem . ja używałam tych aptecznych i niczego mi na twarzy nie przybywało:)

dobrze kryjący podkład/fluid

05 gru 2011 - 11:34:22

dermacol ;) tylko nie nakładać zbyt dużo

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

dobrze kryjący podkład/fluid

05 gru 2011 - 11:36:27

polecam revlon

dobrze kryjący podkład/fluid

05 gru 2011 - 11:43:30

Miałam to samo, i zaczęłam używać Pharmacerisa, dokładnie "Pharmaceris F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20" jest świetny, kosztuje ok 40 zł, czasem można dostać za 34 :P Nie wiem czy to możliwe, ale on mi chyba nawet poprawił kondycje skóry. A po bardzo długim stosowaniu go teraz coś we mnie wstąpiło, i kupiłam sobie jakiś inny, beznadziejny i od razu suche skórki, nowe 'niespodzianki' na twarzy...;[

dobrze kryjący podkład/fluid

05 gru 2011 - 11:48:22

Też niestety mnie to trapi. tylko Estee Lauder Double Wear, drogi, ale starcza na pół roku przy stosowaniu raz dziennie plus poprawki w ciągu dnia (na duże plamy daje dwukrotnie)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pigmenty do oczu