Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:30:54

revlon photoready

zweryfikowana
Posty: 472
Ostrzeżenia: 2/5

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 14:57:05

ktoś jeszcze może ? :) nie znam sie na tym a chce dobrze wybrać

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 15:00:41

Lirene natural look fluid plus baza, naprawde mocno kryje

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 15:30:43

rimmel lasting finish jest dobry tylko hmm
ma taki tez dziwny kolor nie jest za ciemny ale taki szarawy mam jeszcze ta stara wersje bo widzialam ze sa nowe nie wiem czym sie roznia ale na pewno kupie go jeszcze. Ogolnie polecam podklady z rimmela;]

Swoja droga jezeli chcesz dobrze ukryc niedoskonałosci przy tym wygladać naturalnie i nie miec maski na twarzy to odradzam kupowania mocno kryjacych podkladow. Polecam zakupienie dobrego korektora + lzejszego podkladu.
Dlaczego? ciezkie podklady zapychaja pory co sprzyja powstawaniu zaskornikow, takie podklady widac na twarzy (oczywiscie jedne bardziej drugie mniej) po kilku godzinach skora jest zmeczona, czesto swieci sie.
Dobrymi korektorami na zaczerwienienia i krostki sa te o zielonym odcieniu polecam:) tylko uwaga z aplikacja ze wzgledu na kolor;]

zweryfikowana
Posty: 472
Ostrzeżenia: 2/5

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 15:34:56

naczytałam sie na forach ze do cary z niedoskonałościami to najabardziej sa polecane ten revlon i w vichy , z czego vichy odpada bo za ciemne wszystkie.
a ze skóra mi sie zmeczy nie martwie sie bo pierwsze co jak przychodze ze szkoły to zmywam makijaż robie jakaś maseczke zeby skóra odpoczeła i w zależności czy wychodze wieczorem to robie makijaz od nowa i przed snem znowu zmywam

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 15:42:30

polecam ten jest swietny..;)

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 15:48:29

lancome teint miracle jest rozświetlajacy ale krycie tez ma dobre jezeli szukasz mocno kryjacego to stworzy to efekt maski i nie wiem czy to bedzie fajnie wygladac lepiej uzyc korektora



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-20 15:51 przez oko53.

dobrze kryjący podkład/fluid

20 lis 2011 - 20:42:47

a ja polecam revlon colorstay ;) bardzo ładnie wyrówna koloryt, pokryje niedoskonalosci. ale jesli przytrafi ci sie cos powazniejszego to polecam kupic korektor i wtedy buzka bedzie idealna przez cały dzień ;)
tutaj masz porownanie revlona i MF (mialam oba i revlon 100razy lepiej kryje, MF po 2-3godz znikal mi z twarzy niestety)
idaalia.blogspot.com/2011/02/revlon-colorstay-vs-max-factor.html

dobrze kryjący podkład/fluid

21 lis 2011 - 14:08:27

Ja używam Cream Foundation nr 26 z Inglota, kosztuje jakoś 34 zł i bardzo kryje. Poza tym mam bardzo jasną karnację i nieraz nawet najjaśniejszy odcień w całej palecie wciąż się odznacza na mojej skórze... A ten jest w sam raz :). Z tym że jest dosyć ciężki i muszę bardzo dbać o dobre nawilżenie skóry, żeby wyglądał jak trzeba, więc jeśli masz suchą cerę, może zainwestuj w jakąś nawilżającą bazę pod makijaż :).

dobrze kryjący podkład/fluid

22 lis 2011 - 14:32:13

manhattan



zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:14:52

Co do revlonu Colorstay jesli masz problemy z krostkami to nie polecam,uzywalam go od pol roku, wczesniej nie mialam problemow ze skora a teraz wygladam jak TREDOWATA DOSLOWNIE... po prostu tak mi zapychal pory ze szok,po 6 godzinach twarz swiecila mi sie jak psu jajca (przepraszam za wyrazenie) swiecilam z daleka wiec bez obaw moglam wyjsc bez kamizelki odblaskowej na ulice,ale kazda musi wyprobowac podklad metoda prob i bledow, w tej chwili mam photoready i jestem bardziej zadowolona,skora pieknie odbija pigmenty ladnie kryje,super sie rozprowadza-po prostu miodzio:)

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:21:42

Podkad Paese bardzo mocno kryje i jednoczesnie nie osadza sie w suchych miejscach. No i jest w bardzo przystepnej cenie.

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:24:54

Pharmaceris , dobrze kryje i jest tani- 34 zł, kupisz go tylko w aptece.
Tu masz recenzje :

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

dobrze kryjący podkład/fluid

24 lis 2011 - 17:25:23

Ja polecam Avon - extralasting. Dobrze kryje, fajnie stapia się ze skórą i bardzo długo zostaje, nie spływa. Mój ulubiony, sena około 30 zł



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład dla suchej skóry