Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 12:58:50

sorry ale to nie jest sztuka zrobić taki tort:) ja osobiście nienawidze zdobień z masy cukrowej/lukrowej/czekoladowej bo to tak sztucznie wygląda i wcale dobrze nie smakuje ale nie wiem może ktoś by kupił ciężko mi ocenić bo mnie sie nie podoba tak do końca:)

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 12:59:58

j_ulka dziękuję bardzo :)


kashvi - raczej chemii niema :) Biszkopt robiłam sama z jaj od swoich kur, krem jest budyniowo maślany, masa z której robiłam dekoracje jest z masy z pianek jojo z cukrem pudrem. Jedyną "Chemią" jest kropla barwnika spożywczego.

jamajka91 - oczywiście - oprócz samej lalki cała reszta jest jadalna. Suknia, branzoletka, ubranie lalki itd. zostało zjedzone :)


Rosehime - dziękuję bardzo :) Cukierni jednak otwierać nie będę,bo moja praca mnie satysfakcjonuje :) Jeśli jednak byłoby to dodatkowe zajęcie z którego mogłabym coś dołożyć do pensji to bardzo chętnie :)
A jeśli chodzi o Twoje urodziny, to chętnie wykonam coś dla Ciebie :)

Eliza - tort był dość ciężki, bo zawsze zmaczam biszkopt przed położeniem kremu, żeby był smaczniejszy.

A właśnie - w ciastach z cukierni nigdy się z tym nie spotkałam - wiesz może dlaczego? Zazwyczaj biszkopty są suche...

zweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 2/5

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:00:24

Śliczny:) uzywalas masy cukrowej? Jak mozesz daj znac na priv jak go zrobilas chyba ze to tajemnica:) a co do ceny to ja bym lekko 50zl dala:) musialabys przeliczyc ile Cie wynosza produkty itd + jeszcze zebys zarobila:)

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:00:27

moja córka miała podobny tort na 3 urodziny i kosztował nas 84zł za całość(2kg)

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:02:37

Spokojnie za taki tort powinnaś wziąść 100zł.

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:03:00

bardzo ladny masz talent ja tez sie w to bawie ale bez sztucznych dodatkow tzn lake tez lepie

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:03:59

Cytat
megi321
Śliczny:) uzywalas masy cukrowej? Jak mozesz daj znac na priv jak go zrobilas chyba ze to tajemnica:) a co do ceny to ja bym lekko 50zl dala:) musialabys przeliczyc ile Cie wynosza produkty itd + jeszcze zebys zarobila:)

Do dekoracji używałam masy z pianek marshalla. Następny planuje zrobić z lukru plastycznego, żeby mieć porównanie :)
Cytat
AGULAiJULA
moja córka miała podobny tort na 3 urodziny i kosztował nas 84zł za całość(2kg)

A jeśli mogę zapytać - czy mielście tort piętrowy tak jak mój? Bo zazwyczaj są właśnie tylko lalki z kiecą. A ja ustawiłam lalkę na piętrze i z całą pewnością ważył ponad 3,5 kg.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-12 13:06 przez sysia86.

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:05:10

Hm, ładny jest ale też nie jakieś cudo : )
Ja bym osobiście go nie kupiła ale gdyby już to do granic stówy nie więcej.

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:06:41

Jesli dziecko ma kilka lat i lubi lalki, to OK. Obczajcie, że moi znajomi zrobili coś takiego na CHRZEST CÓRKI! Dla mnie to była porażka!

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:08:19

Wyszedł ci FANTASTYCZNIE ! Szczena mi opadła, jestem pod wrażeniem, przecież to jest cudo, chociaż ani w lalkach ani w różowym kolorze się nie lubuje :D

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:09:26

[/quote]

Cytat
AGULAiJULA
moja córka miała podobny tort na 3 urodziny i kosztował nas 84zł za całość(2kg)

A jeśli mogę zapytać - czy mielście tort piętrowy tak jak mój? Bo zazwyczaj są właśnie tylko lalki z kiecą. A ja ustawiłam lalkę na piętrze i z całą pewnością ważył ponad 3,5 kg.[/quote]
sama sukienka była

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:10:03

świetny ! moja chrześnica miała podobny tort tylko że z cukierni i to za spora kasę. myślę, że powinnaś się tym zająć w celach zarobkowych :)

TORT w kształcie lalki co sądzicie

12 kwi 2012 - 13:10:47

wlasnie . czesto sie tak zdaza boo zazwyczaj uzywa sie teraz nakropki i do tego to wyglada tak ze daje sie jej minimalnie . drugi powod to ze zazwyczaj torty na zamowienie robi sie pare godzin przed jego odebraniem lub z samego rana . wiec nawet ten krem lub smietana nie zdaza sie wsiąknąc w biszkopt . ja zawsze robie dzien wczesniej . i nie zdazylo mi sie aby byl suchy .:) .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomóżcie ugotować:)