Obecnie rozmawiamy o:

swiece zapachowe

gorący temat

PIZAMA DAMSKA

dzisiaj o 18:43

obsługa klienta w cropp

dzisiaj o 15:58

Wybielanie zębów

wczoraj o 10:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Przedwczesny wytrysk

08 sie 2017 - 09:36:23

Dziewczyny proszę pomozcie mi ponieważ mój związek rozpada się przez kiepski seks. A w zasadzie przez jego przedwczesny wytryskOn się denerwuje, ja również. Już nie chce nam się uprawiać seksu bo co to za seks który trwa 5 sekund. on twierdzi,że nie miał tak z żadną inna kobietą Czyli to ja jestem winna?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Przedwczesny wytrysk

08 sie 2017 - 13:05:23

Może po prostu tak mu sie podobasz, że nie może się opanować? Nie traktowałabym tego jak obelgę. Gorzejj byłoby jakby on nie mógł skończyć. Wtedy można byłoby się zastanawiać czy coś nie halo. Ile ze sobą jesteście? I czy probowaliście czegoś na przetrzymanie wytrysku? Może prezerwatywa pomogłaby?

niezweryfikowana

Przedwczesny wytrysk

09 sie 2017 - 11:03:59

No włąsnie on w prezerwatywie nawet ma takie problemy. I próbowaliśmy róznych i żadna nie działa. Nawet te ze srodkiem przedłużającym stosunek. Bez gumki jest jeszcze gorzej. Jesteśmy ze sobą już 5 miesięcy. Uprawiamy seks od 2 miesięcy. Generalnie facet bardzo mi odpowiada sam związek zapowiadał się super. TYlko właśnie ten problem.....

niezweryfikowana

Przedwczesny wytrysk

09 sie 2017 - 13:47:24

No to są inne sposoby na przedłużenie wytrysku. Jeśli jesteście ze sobą otwarci to mozesz mu zaproponować masturbację przed stosunkiem. Ewentuanie kochajcie się na dwa razy. Drugi raz jest o wiele dłuższy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-11 11:15 przez moderator.

niezweryfikowana

Przedwczesny wytrysk

10 sie 2017 - 13:01:01

Najgorsze jest to, że za drugim razem równiez jest tak samo krótko.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-11 11:16 przez moderator.

niezweryfikowana

Przedwczesny wytrysk

14 sie 2017 - 14:18:19

Ale są przecież różnego rodzaju przedłużacze stosunku. Nie chcę tutaj pisać, ale to ogólnodostępna wiedza. Mam tutaj na myśli chociażby chusteczki OC Wipes. Nasączone są taką delikatną substancją która lekko blokuje receptory dotyku - bo w tym jest zwykle problem. Zasada działania jest bardzo podobna do żelu wydłużającego stosunek czy prezerwatyw wydłużających stosunek, jednak efekt jest moim zdaniem lepszy w przypadku oc wipes.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-17 08:51 przez cornella27.

Przedwczesny wytrysk

14 sie 2017 - 17:14:09

A za trzecim? ;-;

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

Przedwczesny wytrysk

16 sie 2017 - 10:45:12

Kochana polecam te chusteckzi o których tutaj pisze koleżanka.My również mielismy podobny problem i te chusteczki okazały sie u nas bardzo dobre. Po pierwsze możesz o wiele dłużej, znaczy on może. Po drugie nie znieczulają penisa on mówił ,ze wszystko czuje. Równiez mielismy taki problem,że on się za bardzo podniecał. Teraz jest o wiele lepiej. Można je stosować również z prezerwatywą. można bez.

niezweryfikowana

Przedwczesny wytrysk

16 sie 2017 - 12:30:05

Dzięki, zamówiłam te chusteczki. Jak przyjda to napiszę czy zadziałają. Postanowiłam z nim porozmawiać. On sądzi,ze też w głównej mierze to przez stres. Też chciałby zobaczyć czy bedą działały.

Przedwczesny wytrysk

30 gru 2017 - 23:26:03

Musi przestać pić szkodliwe napoje Kawa,alkohol,różne napoje gazowane i energetyczne , nie palić papierosów itd... zadbać o zdrowie .

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Przedwczesny wytrysk

10 sty 2018 - 07:22:40

Wiesz co to nie zawsze pomaga. Mój facet na przykład ma bzika na punkcie zdrowego odzywiania (szczególnie,że chodzi na siłownie) i akurat jemu nie miałabym co tegopodardzic. A miał przedwczesny wytrysk.Początkowo pomagały gumki.Teraz używamy tych chusteczek i moim zdaniem o wiele fajniejsze. I wygodniejsze bo nie ma bariery.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Przedwczesny wytrysk

25 sty 2018 - 17:40:50

O tym przedwczesnym wytrysku to już dużo było. Nie da się tego od tak rozwiązać bo zależy w czym tkwi problem. Na początek warto zastosować leki bez recepty na przedwczesny wytrysk http://medicot.pl/produkt/climax-control-tabletki-na-opoznienie-wytrysku/ jak to nie pomoże, to napisz na priv to coś ci podpowiem.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-26 20:15 przez Sabinka2.

Przedwczesny wytrysk

26 sty 2018 - 06:06:36

No to róbcie to kilka razy. Chyba za każdym razem nie będzie tak szybko się spuszczal.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 10/5

Przedwczesny wytrysk

06 mar 2018 - 09:25:20

Dokładnie.Chociaż mój facet mówi,ze jednak za drugim razem nie jest mu tak przyjemnie jak za pierwszym. Chusteczki orgasm control probowaliśmy ale spray z tej samej serii moim zdaniem jest lepszy. Działanie jest podobne i jednak jest tańszy. Tak wieć jeśli uprawiacie seks w sypialni i macie gdzie to cudo schować ( jakąś szafeczkę czy coś w tym stylu) to kupicie właśnie spray.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 10/5

Przedwczesny wytrysk

09 mar 2018 - 07:39:17

Tak, dokładnie o tym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

powiekszenke piersi