Obecnie rozmawiamy o:

PIZAMA DAMSKA

godzinę temu

obsługa klienta w cropp

dzisiaj o 15:58

swiece zapachowe

dzisiaj o 12:02

Wybielanie zębów

wczoraj o 10:40

Jaki blat do kuchni?

wczoraj o 9:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Mój facet zbyt szybko kończy

14 lip 2015 - 16:31:18

Objawia się to tym, że czasami nawet nie dochodzi do pentracji. Jak już dojdzie, to zwykle kilka ruchów i skończone. Fakt, że po kilkunastu mintuach może znowu, ale fakt jest taki, że ja wolałabym raz a dobrze. Czy to normalne i ze mną jest coś nie tak?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 8/5

15 lip 2015 - 13:28:30

A ile twój facet ma lat? Tego typu zachowania spotykane są raczej u młodych kochanków.
Pamiętam mój pierwszy raz... było bardzo podobnie. Tzn mój ówczesny chłopak nie zdążył nawet włożyć bo doszedł. Udało się przy kolejnej próbie.
Są na to różnego rodzaju środki. Nie wiem czy korzystaliście? Żele, prezerwatywy, chusteczki nasączone substancją zmniejszającą napięcie czy nawet środki doustne (suplementy diety). Poczytaj trochę o tym.

15 lip 2015 - 13:46:26

Zależy czy to twój pierwszy facet jeśli tak z czasem samo się wyreguluje.
Czy mowa tutaj o stosunku z gumka czy bez?
Najlepszy sposób na to to wypicie alkoholu zobaczysz ile wtedy może
nie szybkie ruchy i codzienny seks.
Są też specjalne prezerwatywy na opoźnienie erekcji.

niezweryfikowana

16 lip 2015 - 15:57:53

To mój pierwszy partner seksualny. Oboje mamy po 18 lat. Tak, robimy to w prezerwatywach. Obecnie są to chyba durex classic. Nie pamiętam, bo to on o to dba.
Testowaliśmy też durexy perfomra (opóźniające czas dojścia), ale efekt był minimalnie lepszy.
Nie stosowaliśmy jeszcze niczego innego. Na sex codzienny nie ma niestety szans, bo on jest z innego miasta i przyjeżdża średnio 2 razy w tygodniu.

niezweryfikowana

17 lip 2015 - 14:35:33

My kiedyś stosowaliśmy orgasm control w żelu. Jest to środek który delikatnie zapobiega nadmiernemu pobudzeniu receptorów w obrębie członka.
Z tego co mówił mój ówczesny partner, to dawał takie lekkie uczucie chłodu. Rzeczywiście mógł po tym dłużej - nawet 30 min. Aż ja mu zaczęłam podgadywać, aby kończył powoli, bo ile można :)

niezweryfikowana

20 lip 2015 - 14:27:53

Sorry, że dopiero teraz odpisuje. Byliśmy na kilkudniowym wyjeździe weekendowym.
A ten orgasm control, to gdzie go można kupić? Rozglądałam się w Naturze i w Rossmann i powiem Ci szczerze, że nie znalazłam. A aptece czy tylko przez net można zamówić?

20 lip 2015 - 15:02:48

wszelkiego rodzaju srodku o nazwie Long Love , prezerwaywy - nawet w marketach sa , Polecam srodek STUD ,lub Cor Rige ale to do kupienia w sex shopie .

niezweryfikowana

23 lip 2015 - 14:41:42

Cytat
elvirr
Sorry, że dopiero teraz odpisuje. Byliśmy na kilkudniowym wyjeździe weekendowym.
A ten orgasm control, to gdzie go można kupić? Rozglądałam się w Naturze i w Rossmann i powiem Ci szczerze, że nie znalazłam. A aptece czy tylko przez net można zamówić?

Nie wiem czy w tych drogeriach jest dostępny. My zamawialiśmy przez ***

Wpisz sobie w google frazę "orgasm control" - to Ci wyskoczy wysoko. Oni tam błyskawicznie realizują zamówienie, dziś samawiasz jutro dostarcza Ci to kurier.

10 sie 2015 - 11:33:44

Taki wczesny wytrysk pojawia się u facetów kiedy mają za mało seksu :) Wiem po sobie i mężu , jeśli kochamy się co 2-3 dzień to bardzo długo potrafi wytrzymać a jak już mamy jakieś 2 tyg przerwy z jakiegoś powodu wtedy nasz seks trwa jakąś minutę może dwie :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

12 sie 2015 - 10:12:17

Ale dziś jest pełno przecież różnych suplementów, które pomagają ogarnąć takie tematy. Mój mąż miał problemy z erekcję na przykład to brał <moderacja-spam> które chyba są najmocniejsze na rynku. Warto poczytać sobie opinie w internecie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-17 14:02 przez moderator.

niezweryfikowana

14 paź 2015 - 15:51:49

Moj mąz również nie był długodystansowcem. Na początku trochę mi się to podobało bo był to dla mnie swego rodzaju komplement ( myślałam,że tak mu się podobam). Z czasem jest to faktycznie trochę denerwujące bo kobieta nie dochodzi, chciałąby dłużej a facet jest już po. U mojego wkurzające było przede wszystkim to ,że jak doszedł to był z siebie bardzo zadowolony i odwracał się do mnie plecami. Powiedziałam nie, przeszliśmy rozmowę i zamówiliśmy sobie kilka gadżetów z sex shopu. Bardzo nam pomogły kółeczka na penisa. Nakłada się je u nasady oraz dzięki temu on ma mocniejszą erekcję a jednoczesnie jest w stanie o wiele dłużej wytrzymać. Bez problemu znajdziecie w sklepach internetowych. Kupowaliśmy tutaj: sexownysklep.pl/sex-gadzety-pierscienie-nasadki

05 lis 2015 - 08:18:59

Cytat
leminela
My kiedyś stosowaliśmy orgasm control w żelu. Jest to środek który delikatnie zapobiega nadmiernemu pobudzeniu receptorów w obrębie członka.
Z tego co mówił mój ówczesny partner, to dawał takie lekkie uczucie chłodu. Rzeczywiście mógł po tym dłużej - nawet 30 min. Aż ja mu zaczęłam podgadywać, aby kończył powoli, bo ile można :)

Dzięki za ten patent z orgasm control. Też szukałam po necie, bo tego typu sytuacje łóżkowe ewidentnie frustrowały mojego TŻ.
W sumie ja też nie byłam dostatecznie usatysfakcjonowana. Teraz jest lepiej.

Pozdrawiam i dzięki piękne :)

06 lis 2015 - 12:57:59

hej hej
tak sobie przegladam forum i zobaczylam temat szybkiego konczenia
widze ze nie tylko my zmagalismy sie z tym problemem
ja jakos odpuszczalam, moj chlopak bardziej zaczal szperac w tym temacie bo bylo juz mu glupio ze nie dosc ze tak szybko konczy to jeszcze nigdy nie udalo mu sie doprowadzic mnie do szcytowania..
oczywiscie lekarz- nigdy w zyciu sam poszukal i kupil tabletki na przedluzenie seksu - <moderacja, spam>
jest wiele tych suplementow nie wiem jak dzialaja inne, moze tak samo dobrze
ale climax jest bardzo pozytywny, moj Radek wybral go bo jak mowil mial najlepsze opinie i oceny w rankingach dlatego zdecydowal sie sprobowac
i co ? i dzisiaj seks jak z bajki i dlugi i namietny i ostry takie jaki sobie wymarze... ;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 20:50 przez moderator.

06 lis 2015 - 13:01:52

Z czasem wszystko się unormuje, później będziesz narzekała że jest za długo :P

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

14 gru 2015 - 18:26:32

hmm o to moze skupcie sie bardziej na tobie a pozniej dopiero na jego potrzebach, skoro on tak szybko sie podnieca...ewentualnie poszukaj jakiegos leku przedluzajacego...moze zerknij na strone <moderacja-spam> , tam jest spora lista lekow wraz z opiniami , na pewno cos super sie znajdzie :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-14 19:11 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rutyna