Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam pewne podejrzenia co do tego, że mój mąż ma romans z nowo-przyjętą sekretarką. Nie wiem co z tym zrobić i w jaki sposób mam się utwierdzić w przekonaniu lub rozwiać wątpliwości co do jego wierności.
Znacie jakieś sprawdzone sposoby? Proszę tylko o nierobienie sobie żartów, to poważna sprawa.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Nikt sobie tu żartów z Ciebie nie robi. Najlepiej będzie jak zainstalujesz jakiś prowizoryczny podsłuch- teraz takie rzeczy można dostać za półdarmo. Sprawdź sobie ofertę jakiegoś spyshopu. Często Cię nie ma w domu? Na jakiej podstawie oceniasz, że on Cię zdradza?

Kolejny wątek tego mężczyzny o takim samym temacie... kto tu robi sobie żarty. ..

Cytat
angelxx
Nikt sobie tu żartów z Ciebie nie robi. Najlepiej będzie jak zainstalujesz jakiś prowizoryczny podsłuch- teraz takie rzeczy można dostać za półdarmo. Sprawdź sobie ofertę jakiegoś spyshopu. Często Cię nie ma w domu? Na jakiej podstawie oceniasz, że on Cię zdradza?

Tak, nie ma mnie często w domu, bo prowadzę swoją firmę i gdy jestem na miejscu to do późna siedzę w pracy. A bardzo często też latam za granicę, głównie do Berlina. Co prawda dzwonię często ale kto go tam wie...
Głupio się przyznać ale nie ufam...

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Nigdy nie jest łatwo się przyznać do czegoś takiego ;)
Może to zabrzmi abstrakcyjnie ale moim zdaniem powinnaś założyć podsłuch przy drzwiach frontowych i w sypialni. To bardzo newralgiczne punkty... bo, żeby znaleźć się w sypialni trzeba wejść, najczęściej przez drzwi. A jeśli już ktoś wejdzie, no i znajdzie się w sypialni, to odpowiedź sama się nasuwa.
Pozdrawiam

Dodatkowo posyłam stronkę aby sobie o tym poczytać:
http://www.spyshop.pl/blog/montaz-podsluchow-w-przedmiotach-codziennego-uzytku/.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-01 13:14 przez angelxx.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cisza