Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z facetem

31 lip 2015 - 22:53:21

Dziewczyny nurtuje mnie od jakiegoś czasu pewien problem.

Jakiś czas temu poznałam przez wspólnych znajomych faceta. Nie będę się tutaj rozpisywać jak infantylna nastolatka, że to chodzący ideał, że najwspanialszy facet na świecie itp. Wiadomo jak to dla zauroczonej kobiety, w moich oczach ma wiele zalet, ale dostrzegam także wady.
Ja mam 26 lat, on 37. Uprzedzając mylne wnioski - nie, nie zostawił dla mnie żony i płaczącej gromadki dzieci, również nie porzucił dla mnie innej kobiety - tak się po prostu złożyło, że dotychczas był sam. Także mnożna sobie podarować komentarze jaki on zły, okropny, że buduję swoje szczęście na cudzym nieszczęściu itp. Można spokojnie powiedzieć, że każde z nas wchodzi w tą relację z czystą kartką.
Ale do sedna. Niedawno podczas rozmowy o przeszłości każdego z nas okazało się, że ów pan kilka razy w swoim życiu skorzystał z usług prostytutek.
Przyznam, że z jednej strony doceniam szczerość, bo niestety ale panowie w dużym stopniu to patologiczni kłamcy, których możemy złapać na czymś za rękę, a wyprą się i powiedzą, że to nie jest ich ręka, a z drugiej - cóż, nie jest moim najskrytszym marzeniem budowanie swojej przyszłości, z kimś kto preferuje taka formę aktywności seksualnej.
Oczywiście pierwszym moim pytaniem było, czy jeśli zwiąże się ze mną, to czy nadal będzie robił sobie wycieczki w takie miejsca. Oczywiście odpowiedział, że nie.
Uprzedzając pytania - nie, nie jest niczym zarażony.
Przyznam, że mam mętlik w głowie. Wiem, że teraz jest jeszcze ten moment, w którym spokojnie mogę się wycofać i nie wchodzić w ten związek. Z drugiej strony - pod każdym innym względem dotychczasowa relacja układa mi się z nim naprawdę dobrze. Dlatego chciałabym poznać Wasz punkt widzenia - ale proszę Was o poważne wypowiedzi, takie które coś sensownego wniosą do dyskusji. Nie zależy mi na kłótni.

Problem z facetem

31 lip 2015 - 23:12:51

Czesc. Co prawda jestem facetem ale pomoge Ci. Po pierwsze nie powinniscie rozmawiac na takie tematy bo to troche nie kulturalne ale jezeli juz to wiesz to odpowiem tak. Prawdziwy samiec alpha panuje nad swoim popedem a nawet jezeli nie to robi to z osoba ktora kocha a nie z prostytutka. Dla mnie ten koles jest spalony bo Ciebie tez moze postrzegac tylko jak kawalek miesa i moim zdaniem na 100% tak postrzega. Daj sobie z nim spokoj taki koles to gra nie warta swieczki.

Problem z facetem

31 lip 2015 - 23:23:04

Wiesz kulturalnie czy nie - ja sobie w życiu cenię jasne sytuacje. I byłam juz w związku z takim jednym ,,kulturalnym", a jak później zapomniał się wylogować z kompa i przez przypadek przeczytałam jak relacjonuje kumplom (oczywiście kulturalnie) co i z kim robił oraz jak niezwykle kulturalnie rozmawia z tymi, z którymi to robił - to mi włosy dęba stanęły na głowie.

Ale za pozostała część wypowiedzi dziękuję - na pewno da mi ona do myślenia na ten temat.

Problem z facetem

31 lip 2015 - 23:29:30

W sumie to specjalnie aby Ci odpowiedziec sie zalogowalem bo na tej stronie ogladalem tylko ubrania od versace. Mam tez do Ciebie pytanie. Gdy zerwalas z pierwszym ( takim na powaznie) chlopakiem dlugo pozniej jeszcze o nim myslalas ?

Problem z facetem

04 sie 2015 - 21:37:40

Cześć, przede wszystkim fajnie, że facet jest szczery i tu duży plus dla niego.
Nie znam faceta i nie wiem, jak wygląda jego życie, ale ma już 37 lat, przypuszczam, że i pracę, i może nie chciało mu się bawić w flirt i zaloty, bo zwyczajnie brakowało mu czasu - nie oszukujmy się, w dzisiejszych czasach wszystko odbywa się przez internet, każdy zabiegany, brakuje czasu na zwykłe kontakty międzyludzkie, na szukanie drugiej połówki. Widocznie potrzebował kobiety, możliwe, że wybrał prostytutkę, bo nie chciał się angażować, nie chciał też o nią zabiegać, bo to zajmuje czas i wysiłek psychiczny, chciał się wyładować. Taki jest jeden punkt widzenia.
Z drugiej strony miałabym delikatny dystans do takiego mężczyzny, bo jednak korzystanie z takich usług może o czymś świadczyć, choćby o, jak to napisał kolega, uprzedmiotowianiu kobiet... Wykorzystywaniu ich ciał dla zaspokojenia potrzeb. Bałabym się, że będzie chciał do tego wrócić. Ponadto, facet mający 37 lat wie, czego chce od życia, jest niezależny, przeżył trochę czasu ze sobą i może nie chcieć zmieniać nawyków, przyzwyczajeń... Wiem - może to daleko idące wnioski, ale tak mi się wydaje.
Przemyśl to, co napisałam, weź to z dystansem, bo nie znam pełnej historii. Nie mniej jednak spróbuj dać mu szansę, a co się może złego stać? Nie spróbujesz, nie przekonasz się, ile jest wart.
Pozdrawiam!

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z facetem

04 sie 2015 - 21:56:33

Czytałam ta wypowiedz i mam podobny problem z tym, ze moj facet oglada sie za kazda napotkana dziewczyna czy ma sukienke czy spodenki ciagle sie oglada mimo ze siedze obok, lamie mi tym serce....czasem jak jestem sama w domu to placze do poduszki....ze dlaczego tak jest czy mu nie wystarczam....ostatnio nawet zajrzalam w jego historie w laptopie i widzialam, ze do 1 w nocy ogladal zdjecia innych dziewczyn...bylo ich mnostwo....dodam ze jestesmy dwa lata ze soba- planujemy niby slub i budowe domu ale zaczelam sie zastanawiac czy naprawde warto dla kogos kto nie docenia mojej urody i osoby...

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z facetem

04 sie 2015 - 22:32:28

Uważam,że problem może leżeć gdzie indziej. Facet jest zbyt leniwy albo wygodnicki żeby coś dać z siebie. Domyślam się że ma z tym problem. Tam nastawia się na to że będzie "obsłużony", a w innym przypadku musiałby sam trochę"popracować".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-04 22:34 przez PaniGami.

Problem z facetem

12 sie 2015 - 21:23:12

Facet, który korzysta z usług prostytutek to dla mnie gorzej niż zero, po prostu brzydze się tego. Tak samo nie lubie mężczyzn chodzących do gogo, uważam, ze to desperaci i sama z kimś takim nie spotykałabym się. Oto moje zdanie.

Cytat
PaniGami
Uważam,że problem może leżeć gdzie indziej. Facet jest zbyt leniwy albo wygodnicki żeby coś dać z siebie. Domyślam się że ma z tym problem. Tam nastawia się na to że będzie "obsłużony", a w innym przypadku musiałby sam trochę"popracować".

A no to również racja. Co by nie patrzeć w XXI wieku jest coraz wiecej kobiet chętnych za darmo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-12 21:24 przez truskawka_ang.

Problem z facetem

13 sie 2015 - 07:25:49

A może po prostu spróbuj z nim pobyc trochę i zobaczysz jak będzie?:) Nikt nie jest ideałem i nikt tak naprawdę niema prawa oceniac drugiego człowieka tym bardziej jeśli zupełnie go nie zna :) A przeszłość to jego prywatna sprawa ,moja przeszłoscia to nie jeden by się przeraził.Ja jednak poznałam wspaniałego człowieka dla którego moja przeszłość nie ma znaczenia i jesteśmy już lata szczęśliwym małzenstwem .Tak wiec opieraj się na swoim rozumie i swoim sercu a nie na opiniach ludzi którzy tak naprawdę nie rozumieją pewnych spraw.Oceniaja krytykują ludzi a wcale lepsi nie sa a może i gorsi.

Problem z facetem

13 sie 2015 - 08:50:37

ja bym sie zwyczajnie brzydzila kogos takiego.Przepraszam, ze tak wprost ale to moje zdanie. oczyiwscie moglby to ukryc . ale jak sama piszesz wolisz wprost.
ja nie bylabym z kims takim. to zwyczajnie obrzydliwe. byl ktoryms tam setnym czy tysiecznym z kolei z nią i potem przychodzi do mnie bo sie poznalismy. nie, zupelnie odpada..

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Problem z facetem

13 sie 2015 - 08:54:36

Z mojego punktu widzenia wygląda to następująco :) Biorąc pod uwagę okoliczności trzeba się postawić na jego miejscu. Jak napisałaś, że był długo sam to może faktycznie był trochę zdesperowany i skorzystał z takich usług i niby nie ma mu co się zbytni dziwić ale jeśli o mnie chodzi nie jestem zbyt wyrozumiała i na pewno nie tolerowała bym tego żeby mój facet miał taką przeszłość bo to jest poniżej wszelkiej krytyki . . . Nie jestem tobą, więc skoro naprawdę twoje relacje z nim są wyśmienite i dogadujecie się w 100 % i może jeszcze zaczyna się rodzić jakieś uczucie to watro zaryzykować a z czasem sama ocenisz czy jest szczery :)

Problem z facetem

13 sie 2015 - 09:33:03

Nie bardzo widzę problem. Zdrowy facet 37 letni ma potrzeby, jak jest głodny idzie do restauracji, jak mu się garnitur uszarga idzie do pralni, w tym przypadku też idzie do profesjonalistki. Najpierw gadacie, że wyrwie na jedną noc i nie dzwoni, a potem macie problem że idzie do "instytucji", do tego stworzonej, bo nie chce fałszywych sytuacji.

Problem z facetem

13 sie 2015 - 13:19:39

Kochana jesli facet ma dobre serce, jest dobrym człowiekiem, to nie patrz na to co robił kiedyś.Jesli on cie kocha, jest ci wierny ,jak na razie to daj mu szanse.Tak naprawdę to ja nie rozumie nad czym ty się w ogole zastanawiasz.Każdy ma prawo do błedów, każdy z nas jakies tam błędy popełnia robi cos nie fajnego i co ,to znaczy że ma się kogos skreślić?Wybacz że tak ci pisze, ale samo to że pytasz o porady na forum co masz robić to nie swiadczy o twojej dojrzałości .Nie, nie, nie pisze ze jesteś zła czy cos takiego ale troszkę jesteś jeszcze niedojrzałą .Jak ktos na necie może poradzić ocenic drugiego człowieka nie znając go.Jakim prawem ktoś ma go w ogole oceniac krytykować.To jest włąśnie bardzo niedojrzałe.Pożyjesz jeszcze trochę na tym swiecie to zrozumiesz, że nie jest najważniejsze to, co ktoś kiedyś zrobił tylko to jakim jest teraz człowiekiem jakie ma serce, jak cie traktuje, co do ciebie czuje.Możesz wziasc sobie za męża np. prawiczka z dobrego domu a później okaze się ze będzie cie tłukł ,poniewierał itd.A ten który w przeszłości poszalał ,poimprezował chodził do agencji może okazać się wspaniałym mężem ojcem .Musisz poznać tego człowieka, pożyć z nim ,by samej się przekonać jaki jest a nie ze kiedyś był w agencji.Swoja drogą to wiem że często kobiety które mają włąsnie problem z prostytutkami ,że ich faceci coś tam, są często po prostu zazdrosne.Są kobiety które maja niskie poczucie wartości, a nie ukryajmy panie do towarzysta to często bardzo sexi laski.No i dlatego panie później mają z tym problem.A jeśli jest poczucie niskiej wartosci ,to przyczyny trzeba szukac gdzie indziej a nie w przeszłości partnera i jego wizyt w agencji .Ja ci daje tylko przykład nie twierdze że tak jest u ciebie.

Cytat
versace515
Czesc. Co prawda jestem facetem ale pomoge Ci. Po pierwsze nie powinniscie rozmawiac na takie tematy bo to troche nie kulturalne ale jezeli juz to wiesz to odpowiem tak. Prawdziwy samiec alpha panuje nad swoim popedem a nawet jezeli nie to robi to z osoba ktora kocha a nie z prostytutka. Dla mnie ten koles jest spalony bo Ciebie tez moze postrzegac tylko jak kawalek miesa i moim zdaniem na 100% tak postrzega. Daj sobie z nim spokoj taki koles to gra nie warta swieczki.
Wybacz ale jesteś włąsnie typowym przykładem ,niedojrzałej i to bardzo osoby, która nie zna zycia i radzi komus na necie na temat ,na który niema zielonego pjęcia.Mam nadzieje ze autorka wątku jest inteligentną osobą i nie będzie brała pod uwagę takich porad.O twojej niedojrzałości świadczy fakt ,że oceniasz mało tego krytykujesz ,obrażasz człowieka którego nie znasz .Prawdziwy mężczyzna nie robi takich rzeczy ,nie bawi się w wyssane z palca ploty, komentarze na czyjs temat:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-13 13:29 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szybko porada - facet:(