Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na rocznicę

28 sty 2015 - 13:17:52

Hej,
wiem, że jest mnóstwo wątków z propozycjami prezentów, ale chciałbym troszkę odświeżyć.
Niedługo mamy z chłopakiem 1 rocznicę naszego związku. Wiem, że dla niektórych z Was nie jest to jakaś duża okazja do świętowania, ale ja podchodzę do tego troszkę inaczej i chciałabym, żeby to był jednak szczególny dzień.

Niestety jest mocno ograniczona jeśli chodzi o finanse - mam teraz dużo wydatków, dlatego myślałam o zrobieniu czegoś własnoręcznie.

I tu się pojawia problem, bo nie wiem co. Wiem, że na Was zawsze można liczyć, bardzo więc proszę o jakieś pomysły, będę wdzięczna! :*

J. nie jest jakimś mega romantykiem, więc zdjęcia w ramkach i napisy "kocham Cię" stanowczo odpadają.

Pozdrawiam! :*

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na rocznicę

28 sty 2015 - 13:22:46

Moj wzial mnie na 1 rocznice na karuzele do wesolego miasteczka. Nigdy nie zapomne. Malo flakow nie wyplulam.


A na powaznie- zrob dobra kolacje, a po kolacji deser w postaci siebie z kokardka. Bedzie pan zadowolony

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na rocznicę

28 sty 2015 - 13:35:35

Miałam nadzieję, że może obędzie się bez gotowania :D :D :D

prezent na rocznicę

28 sty 2015 - 14:08:21

Zrobienie czegoś własnoręcznie? Jakieś dobre jedzonko. faceci to lubią :P

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na rocznicę

28 sty 2015 - 14:50:34

Mieszkamy razem więc wolałabym jakiś prezent-zaskoczenie. Znaczy gotowanie też byłoby zaskoczeniem :D Ale będzie wiadomo co, kiedy i jak przygotowuję.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na rocznicę

28 sty 2015 - 14:54:33

tort zamów, z dowozem i wyciągnij wino

albo sprawdz firmy cateringowe w okolicy. tak do 60 zł zamówisz spoko kolacje dla 2 osób

ja bym zamówiła pizze i zapaliła świeczke na jej srodku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 14:57 przez roksolana83.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na rocznicę

01 lut 2015 - 10:27:45

Ja w tym roku chyba kupię mężowi ten zegarek http://crazytime.pl/casio z czarną tarczą i skórzanym paskiem. Mam nadzieję, że mu się spodoba:)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na rocznicę

02 lut 2015 - 11:24:30

też początkowo myślałam o zegarku ale niestety moje pieniążki ostatnio zbyt szybko się rozpływają :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?