Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

1 minutę temu

tabernakula sklep

21 minut temu

zakupy internetowe

46 minut temu

Budowa domu

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 19:38:48

DESPERATKĘ RZECZ JASNA !







Wiem że 3 dzień z rzędu wałkuje temat mój i mojego kumpla i mimo iż mam 22 lata to przeżywam jak bałwan wiosnę ale proszę opowiedzcie o swoich doświadczeniach. Co musi wydarzyć się na spotkaniu oprócz całowania żeby zakwalifikować je do miana randki?

Ja miałam powitanie kwiatkiem : żółta róża
5h spotkania , rzucanie się snieżkami, domaganie się zaległego powitalnego buziaka a na moją odpowiedz nie :
"Jeśli nie chcesz to nie ma problemu w końcu jesteś moją koleżanka", ciągle niby w formie żartu przytulał się do mnie albo bardziej przytulał mnie praktycznie co chwile, na krótko ale dotykał. No i lustrował mnie wzrokiem mimo iż ustaliliśmy obydwoje ze relacja kolega-koleżanka to takie rzeczy się działy
Dlatego się zastanawiam pod co to podciągnąć

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 19:41 przez szfa20122012.

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 19:43:51

Jesteś desperatką

Jesteś desperatką



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 19:44 przez kattka888.

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 19:45:56

Cytat
kattka888
Jesteś desperatką

Jesteś desperatką

Dzięki zawsze coś miłego ! :D

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 19:50:51

Randka jak nic. Gość robi podchody, ale pewnie się boi, że zaraz będziesz chciała ślubu i dzieci.
Ja od mojego faceta przez pierwsze pół roku znajomości słyszałam ciągle "tylko się nie zakochuj", a on ode mnie "tylko sobie zbyt wiele nie wyobrażaj", a teraz jesteśmy ze sobą już 4 lata i od roku zaręczeni :D

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 19:51:06

Nie ma sprawy :) A tak na poważnie to wrzuć na luz, co ma być to będzie ;)

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 19:53:17

Serio robisz sie juz smieszna. Wszystkie dziewczyny mowily ci, ze chlopak czuje cos wiecej a ty nadal swoje. Co jeszcze chcesz wiedziec? Tego tylko dowiesz sie od niego. Zaproponuj spotkanie. Jezeli bedzie zachowywal sie tak jak ostatnio to chyba juz bedziesz wiedziala o co mu chodzi.

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 19:53:54

nie znam całej historii, ale ty chcesz to pod coś podciągnąć tak po prostu, bo lubisz o tym rozmyślać, czy chcesz wiedzieć na czym stoisz i w związku z tym podjąć jakieś kroki?

jeśli to drugie, to pogadaj o tym z tym kolegą, on będzie wiedział najlepiej ;) albo inaczej : zastanów się najpierw czego sama oczekujesz, i wtedy z nim pogadaj.

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 20:03:27

To jest randka,od czegoś trzeba przecież zaczynać.Nawet od zabawy w śnieżki.Powoli,powoli i zobaczysz co się będzie działo.Myślę jednak ,ze czas pokaże,nie pytać od razu -co z nami? itp.

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 20:19:07

Ja nie rozumiem po co odrazu wszystko wiedziec, nie lepiej sie domyslac?:) ja to wolalam patrzec jak wszystko dzieje sie powoli, czekac jakie bedzie kolejne spotkanie a nie odrazu chcesz mnie czy nie. Moze jestem za duza romantyczka:)

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 20:53:02

Cytat
AngelsHall
Serio robisz sie juz smieszna. Wszystkie dziewczyny mowily ci, ze chlopak czuje cos wiecej a ty nadal swoje. Co jeszcze chcesz wiedziec? Tego tylko dowiesz sie od niego. Zaproponuj spotkanie. Jezeli bedzie zachowywal sie tak jak ostatnio to chyba juz bedziesz wiedziala o co mu chodzi.

Szukam chyba dziury w całym macie racje,teraz np.od wczoraj nie odpisuje mi na smsa wiec już wgl się zastanawiam o co chodzi..

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 20:57:14

Powtarzam.to byla randka!

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 21:14:46

Chyba dziewczyna chce definicji z wujka Wiki:

Randka – spotkanie dwóch osób mające na celu nawiązanie lub rozwinięcie znajomości, inicjowane z zamiarem stworzenia lub umocnienia relacji emocjonalnych, seksualnych lub małżeńskich pomiędzy uczestniczącymi w randce osobami. W szerszym znaczeniu randką będzie także każde spotkanie osób, które łączą tego rodzaju relacje.

Nieodłącznymi elementami randki są: adoracja, wymiana informacji na swój temat oraz określenie oczekiwań w stosunku do (potencjalnego) partnera.

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 21:16:05

Cytat
szfa20122012
Cytat
AngelsHall
Serio robisz sie juz smieszna. Wszystkie dziewczyny mowily ci, ze chlopak czuje cos wiecej a ty nadal swoje. Co jeszcze chcesz wiedziec? Tego tylko dowiesz sie od niego. Zaproponuj spotkanie. Jezeli bedzie zachowywal sie tak jak ostatnio to chyba juz bedziesz wiedziala o co mu chodzi.

Szukam chyba dziury w całym macie racje,teraz np.od wczoraj nie odpisuje mi na smsa wiec już wgl się zastanawiam o co chodzi..

A co mu takiego napisalas? Jezeli to nie tajemnica. No chyba nie pytalas go prosto z mostu o to spotkanie.....

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 21:18:19

Miałam kilka lat dokładnie taką samą sytuacje, a za pół roku wychodzę za mąż właśnie z tym facetem! :)

Nie chcę wyjść na deseratkę ale ?

28 sty 2015 - 21:20:31

Cytat
AngelsHall
Cytat
szfa20122012
Cytat
AngelsHall
Serio robisz sie juz smieszna. Wszystkie dziewczyny mowily ci, ze chlopak czuje cos wiecej a ty nadal swoje. Co jeszcze chcesz wiedziec? Tego tylko dowiesz sie od niego. Zaproponuj spotkanie. Jezeli bedzie zachowywal sie tak jak ostatnio to chyba juz bedziesz wiedziala o co mu chodzi.

Szukam chyba dziury w całym macie racje,teraz np.od wczoraj nie odpisuje mi na smsa wiec już wgl się zastanawiam o co chodzi..

A co mu takiego napisalas? Jezeli to nie tajemnica. No chyba nie pytalas go prosto z mostu o to spotkanie.....

Wyslalam mu sms czy wszystko w porządku i co tam slychac bo nie dostałam sms na dobranoc a zawsze to robi a ja mu wysylam zawsze poranne smsy bo tak się jakoś umówiliśmy.
Nie no co Ty nie pytałam o żadne spotkanie ! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypalenie w związku !brak seksu ,czy to ma sens?