Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

Nudna pi***?

27 sty 2015 - 15:05:58


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-12 16:38 przez Betaaaaa.

Nudna pi***?

27 sty 2015 - 15:16:45

uwielbiam teksty z pokoleniaikea ;)

Dla mnie sama prawda. Jeśli facet zakochał się w energicznej kobiecie z pasją i energią, a przy nim ona zmieniła się w ciapciowatą amebę bez życia, wracającą z pracy i siedzącą całe popołudnie w ciepłych kapciach to sory, ale ja się nie dziwię, że facet sobie myśli w pewnym momencie łot de fak, zostałem oszukany. Zresztą tak samo zadziałałoby w drugą stronę.

Dlatego w związku trzeba pozostać sobą, mieć dalej swoje zainteresowania, nadal chodzić do kosmetyczki i wychodzić na wino z koleżankami :D

Nudna pi***?

27 sty 2015 - 15:18:08

Abstrachując od treści w tym blogu czy czegoś tam to autorka wydaje mi się trochę zbyt wulgarna... :/ Nie przejmuj się ja też nie robię w swoim życiu niczego spektakularnego ale dobrze mi jest z tym... ważne jest aby spędzać czas sama z sobą, spotykać się z kumpelami, itd.. trzeba mieć własną przestrzeń a nie być uwiązanym przy facecie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-27 15:24 przez Kika24k.

Nudna pi***?

27 sty 2015 - 15:29:09

bede sie powtarzac ale napsze znow to samo co mi babcia mowiła " pamietaj sa młodsze , ładniejsze , madrzejsze ale niech on ciebie podziwia nie inne" i wystarczy do tego sie stosowac by byc szczesliwym i dowartosciowanym w zwiazku :)

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

Nudna pi***?

27 sty 2015 - 15:34:19

Autorem jest facet który ma problem ze swoim życiem i dlatego wydaje mu się że każdy ma podobnie, zamysł postu jest ok ponieważ ważne żeby w związku mieć czas tylko dla siebie ale stwierdzenie że miłosci nie ma i że najlepiej wymieniać partnera co chwilę jest dziwne i godne pożałowania, facet jest chory i przytacza listy nastolatek, chłoptas nigdy nie zaznał i nie zazna niczego bardziej liczącego się prócz przypadkowego sexu, namawia kobiety między wierszami nie tyle o walkę bycia soba co bycia kobietą gotową na ciagłe związki i przypadkowy sex jakąs fammefatalle która sobie wyimaginował no chyba że jest gejem ;)

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Nudna pi***?

27 sty 2015 - 16:02:11

Przeczytałam ten tekst i" oczy wyszły mi na wierzch" i niestety,ale nie z zachwytu,tylko politownia.Wierzyć się nie chce,że pod płaszczykiem tych herezji,od ktorych oczy rozbolały mnie,kryje się złota rada dla tych "nudnych p...".Tekst zupełna miernota,skrywa chyba,pokuszę się o określenie"kompleksy" autora.Przykre,że ma zwolenników,ale każdy ma prawo wyboru.Jeśli napisze coś godnego uwagi i przypadkiem przeczytam,to może zmienie o autorze zdanie,bo tylko krowa poglądów nie zmienia.Tymczasem podziękuję,głęboko wierząc,że grono kobiet,mających zdanie podobne do mojego jest przeważające nad jego przeciwniczkami.amen;)

Cytat
katarzyna_m782
Przeczytałam ten tekst i" oczy wyszły mi na wierzch" i niestety,ale nie z zachwytu,tylko politownia.Wierzyć się nie chce,że pod płaszczykiem tych herezji,od ktorych oczy rozbolały mnie,kryje się złota rada dla tych "nudnych p...".Tekst zupełna miernota,skrywa chyba,pokuszę się o określenie"kompleksy" autora.Przykre,że ma zwolenników,ale każdy ma prawo wyboru.Jeśli napisze coś godnego uwagi i przypadkiem przeczytam,to może zmienie o autorze zdanie,bo tylko krowa poglądów nie zmienia.Tymczasem podziękuję,głęboko wierząc,że grono kobiet,mających wartości podobne do moich jest przeważające nad ich przeciwniczkami.amen;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-27 16:14 przez katarzyna_m782.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak uratować związek?