Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

34 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 19:18:52

zakochalam sie wprzyjacielu ..:(

ja mam 17 on 22

to nie za duza roznica wieku ??

co robic :((



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 12:10 przez zbylka.

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:17:57

Ciężko Ci doradzić... Masz 17 lat, jeśli teraz jesteś szczęśliwa to ok. Tylko mi sięwydaje, że Ty w jakiś tam sposób z góry zakładasz, że nic z tego nie będzie. Chyba sama nie jesteś tak całkowicie przekonana. Fajny chłopak, pociągający, miło się flirtowało ale flirt przerodził sięw coś więcej.. Może tu tkwi problem?

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:23:43

Różnica wieku.. haha, mój chłopak jest ode mnie starszy dokładnie tyle samo i to nie ma żadnego znaczenia:) Spróbuj. Ma szanse. Był przyjacielem, więc ma predyspozycje do bycia chłopakiem. Prawidłowa kolejność.

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:27:52

To zależy od jego charakteru i od tego jak poważnie cię traktuje. Ja ze swoim (już narzeczonym) jestem 4 rok, a jest 10 lat starszy ode mnie.

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:29:34

Niewielu znam facetów, którzy mają 22 lata i myślą o założeniu rodziny. Jeśli jest wam dobrze, to nie widzę przeszkód żeby być razem. Moj facet jest starszy ode mnie 8 lat i jest mi z nim cudownie, o niebo lepiej niż z jakimkolwiek innym, z którym się spotykałam wcześniej, a tez byli co najmniej 3 lata starsi. Myślę, ze to zależy od człowieka, nie od tego ile ma lat na papierku. Jeśli nie czujesz się gotowa na coś poważnego i chcesz "poszaleć" to lepiej się nie wkręcaj, a zwłaszcza faceta. ;)

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:29:06

ale wymyślasz. z każdym może Ci nie wyjść. To Twój chłopak, nie hajtacie się, wrzuć na luz. I co niby miałabyś z nim zrywać, bo może za dwa lata pójdziesz na studia? Daj żyć, sobie i jemu i się po prostu ciesz.

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:35:44

ja sie nie boje tego ze nie wyjdzie. ok nie wyjdzie to nie. tylko boje sie tego ze po rozstaniu nie bedziemy sie przyjaznic, a ja nie chciala bym tracic przyjaciela.

a roznica wieku to chodzilo mi o to ze ludzie maja nawet wieksza roznice tylko ze gdy sa starsi tego nie widac. a ja mam tylko 17 lat... mimo ze jestesmy przyjaciolmi znamy sie od dziecka, to jednak ta roznica pokolen moze nas cyba poroznic ? w zwiazku ?

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:37:40

mam chłopaka o 6 lat starszego zaczęliśmy ze sobą być gdy miałam 17 lat, teraz mam 21 i ciągle jesteśmy razem, więc nie patrz na wszystko w ciemnych barwach :)

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:42:05

Cytat
zbylka

a roznica wieku to chodzilo mi o to ze ludzie maja nawet wieksza roznice tylko ze gdy sa starsi tego nie widac. a ja mam tylko 17 lat... mimo ze jestesmy przyjaciolmi znamy sie od dziecka, to jednak ta roznica pokolen moze nas cyba poroznic ? w zwiazku ?

Różnica pokoleń no proszę cie ;D jakby był starszy o 20 lat to ok ;D ja poznałam mojego jak miałam 17 lat właśnie, a niedługo potem byliśmy razem i to nam nie przeszkodziło w tym żebyśmy byli szczęśliwi już spory czas ;)

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:45:20

nie rozumie Cie
czemu wychodzisz odrazu z zalozenia, ze Wam nie wyjdzie, jak jestes z nim szczesliwa to bądź a nie szukasz dziury w calym
po co sie martwic na zapas skoro go kochasz i on " byc moze" Ciebie.. roznie bywa w zyciu.... roznie sie moze ulozyc nawet jakbys zostala w miescie nie idąc na studia. Masz dopiero 17 lat ciesz się chlopakiem i badzice szczelsiwi

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 20:48:04

Cytat
zbylka
ta roznica pokolen

o czym ty dziewczyno mówisz? 5 lat i róznica pokoleń... boże...
Róznica pokoleń może być miedzy tobą a twoją babcia, a nie 5 lat starszym facetem... Zastanów sie czego w życiu chcesz, chłopaka na stałe, czy na chwile, by później beztrosko bawić sie na studiach...

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 21:08:19

Nie myśl o tym negatywnie :) Jeśli się kochacie to dacie rade :P

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 21:08:20

hehe jakbym czytała o sobie :) miałam kiedyś chłopaka - mialam 17 lat on 22 bylismy razem 4 lata , mieszkaismy razem rok jak byłam na 2 roku studiów, pojechał za mną i znalazł dobrze płatną prace, ale niestety nie wyszło nam chociaż bardzo się kochalismy ( był uzależniony od marichuany a gdy nie mógł jej dostać to szalał, stosował wobec mnie przemoc i musiałam to przerwać) takie życie. ale niczego nie żałuję, ten związek dużo mnie nauczył. Nie martw się na zapas, co będzie to będzie :)))

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 21:13:18

Cytat
palinas89
hehe jakbym czytała o sobie :) miałam kiedyś chłopaka - mialam 17 lat on 22 bylismy razem 4 lata , mieszkaismy razem rok jak byłam na 2 roku studiów, pojechał za mną i znalazł dobrze płatną prace, ale niestety nie wyszło nam chociaż bardzo się kochalismy ( był uzależniony od marichuany a gdy nie mógł jej dostać to szalał, stosował wobec mnie przemoc i musiałam to przerwać) takie życie. ale niczego nie żałuję, ten związek dużo mnie nauczył. Nie martw się na zapas, co będzie to będzie :)))

kurcze ale mnie teraz pocieszylas :( moj pali duzo papierosow, ( co mi narazie nie przeszkadza) ale od marichuane tez popala, bo ma latwy dostep ( znajomi) :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-16 21:14 przez zbylka.

zakochalam sie w przyjacielu- CO ROBIC?

16 paź 2013 - 21:17:30

ja miałam 18 lat lat mój chłopak miał 23 lata także tez między nami było 5 lat róznicy chodziliśmy ze sobą 2 lata i jednocześnie mieszkaliśmy razem dziś jesteśmy 2 lata po ślubie i mamy cudnego synka Ksawerka.Także nie myśl co bedzie za rok czy dwa żyj chwilą co ma być to będzie jeżeli będziesz miała być akurat z tych chłopakiem to będziesz.Szczęścia:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tak znowu facet :D