Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:43:49

nie wierzę w sny

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:44:52

podobno chorobe to oznacza lub jakieś nieszczescie, ale mnie dośc często śnią sie wypadające zęby/krwawiące dziąsła (może dlatego że mam nadwrazliwe i często myslę o nich:)), poza tym sporo horroorów ogladam w ktorych wyrywa sie je żywcem, wybija mlotkiem itp:) Nic zlergo sie nie stało także nie panikuj, potraktuj to jako "zwykły" koszmar, nie mysl o nieszczęsciu żeby nie wywoływac wilka z lasu:)

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:47:50

Też mi się kiedyś to śniło, nie sprawdziło się, jak praktycznie wszystko ;)

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:48:58

Śniło mi się, na drugi dzień było już po kocie.

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:49:37

wypadanie zębów we śnie nie oznacza tylko śmierci, ale także problemy finansowe.
im dalsze zęby wypadają, tym dalej jesteś z potencjalnym umarłym spokrewniona.

miała takie sny kilka razy, nikt mi nie umarł, ani nie zbankrutowałam. natomiast mój ojciec miał taki sen i na następny dzień zmarł nasz piesek, który też w tym śnie był. ale pewnie była to autosugestia, bo wiedzieliśmy, że są to jej ostatnie dni :( a ja swoje sny o zębach miałam w okresach, kiedy miałam iść do dentysty :)

nie zadręczaj się :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 20:55 przez jolieetolie.

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:52:49

Mi tez czasem się śnią wypadajace zeby , najczescie jest to sen ze wypadaja mi wszystkie :/ ze pluję krwia i zebami wrrr .

Sen ten oznacza nieszczescie , smierc ...

czesto jak sni mi sie cos dziwnego to sprawdzam w senniku ...

Kilka razy mi sie sprawdzaly sny . Mam nadzieje ,ze w wypadku wypadajacych zebow tak nie bedzie :) ani u mnie ani u Ciebie :)

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:54:49

Też miałam taki sen, ale tłumacze sobie to moim skrzywieniem na punkcie prostych zębów..Nie wierze w zabobony.

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:55:05

Miałam kilka razy takie sny i nic się nie działo. Nie wmawiaj sobie,nie kuś losu ;)

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:56:49

nie jestem przesądna i nie wierzę w takie rzeczy!! jednak w te cholerne zęby tak.. śniły mi się, umarła moja babcia. W tamtym roku śniły mi się, że są popsute i wypadają, umarł mój wujek. W listopadzie śniły mi się zęby, umarła mama mojej przyjaciółki (dopiero potem skojarzyłam sen) i miesiąc temu śniły mi się zęby, umarł mąż mojej siostry ciotecznej, młody człowiek.

ale nie nabijaj sobie głowy, nie u każdego żeby muszą oznaczać to samo

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 21:01:02

mi się śniło wiele razy , kiedy nie odżywiałam się prawidłowo. Zjedz coś wysokobiałkowego i z wapniem

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 21:03:36

hmm.. z tymi snami to jest różnie- jak jeszcze byłam w liceum, miałam świetną klasę i byliśmy bardzo zżyci z wychowawczynią, ale do rzeczy. W piątek rano przyszliśmy do szkoły i Wychowawczyni nam opowiedziała że śniły się jej wypadające zęby, a w sobotę przed południem dostałam telefon od mamy naszej koleżanki z klasy, że popełniła samobójstwo. Nie wiem jaki to miało związek z tym snem, ale ten zbieg okoliczności był trochę dziwny.

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 21:05:07

niby nie wierze w to, ale wydaje mi sie, ze to zalezy od osoby. Mi snily sie czasem wypadajace zeby i nikt nie umieral- moze raz czy 2 zdarzyla sie jakas choroba. Ale mojej mamie sprawdza sie to bardzo częto- zawsze jak sni sie jej ząb to po obudzeniu zazwyczaj dowiadujemy sie o czyjejs smierci, nie zawsze jest to ktos z rodziny- często tez ktoś znajomy z tej samej wsi.

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 21:07:30

mówią ,że sen o zębach "zapowiada" chorobe bądź śmierć [zależy od snu;D], ale ja w to nie wierze.
a co "mówi" sen ,gdzie pojawia się tornado i tsunami??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 21:11 przez Aparatejszyn.

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 21:08:08

Może są to zabobony,a może nie...

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 21:08:24

Mi jak się śnią zęby, to po prostu zaczyna mnie potem ósemka boleć, bo mi wychodzi :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZDRADA SPRZED 2óch LAT