Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:12:05

mojemu mężowi snily sie wypadajace zęby i po pewnym czasie zmarł jego dziadek ja tam nie wierze w nic ale u niego w domu sny sie niby sprawdzały - jakis rowniez dotyczyl pracy ze zostanie bez niej i rowniez sie sprawdzilo bylismy juz malzenstwem 3 tygodnie przed rozwiazaniem córki to byl pech
moze wystarczy na noc nie jesc hihi mnie sie tam malo co sni moze raz na rok sie zdarzy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 23:12 przez PEPUSZEK.

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:16:42

Mi się śniło przez kilka dni że zęby wypadają mi garściami ;p , pare miesięcy temu i do tej pory wszyscy dobrze się mają ;)

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:25:26

Mi się taki sen śnił przedwczoraj :)
Najpierw jechałam z mamą na rowerze i jak stanęłyśmy to wypadło mi ok 8 zębów. O.o Jak się obudziłam to z przerażeniem sprawdziłam czy wszystkie są na miejscu. :P
Wg sennika jazda na rowerze to tajemnicze spotkanie, a wypadające zęby to wypadek. Czyli jeśli pójdę na tajemnicze spotkanie to wpadnę pod samochód :P
Ja w to nie wierzę. Mojej mamie śnił się ułamany ząb, a to oznacza rozstanie z bliską osobą. I nic się nie stało u mnie na razie też :P
Nie przejmuj się :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:29:26

Cytat
marila8
Cytat
lola17xD
nie wiem, ale przepowiednia o snach ,,o kupie'' zawsze sie sprawdza u mnie w rodzinie ;P
rozwiń :D

sen o kupie to na 100% pieniądze ;P moja mama kiedys czekała na bardzo wazny przelew i to niezla sumka, sniło jej sie szambo ;P wstaje rano i mowi do ojaca dzwon do banku - zadzwonił- jest kasa na koncie ;P hehe

i inne sytuacje tego typu hehe ;)

Sen o wypadajacych zebach:(

14 sty 2013 - 09:26:51

ja miałam całą serie snów o wypadających zębach (że np gryzę jabłko a wszystkie zostają na jabłku) tuż po założeniu aparatu ortodontycznego (trochę bolało, więc pewnie mi się rzuciło na podświadomość), nikt nie umarł a minęło już wiele lat :)

Sen o wypadajacych zebach:(

14 sty 2013 - 09:28:23

U mnie niestety też się taki sen sprawdził :(

Sen o wypadajacych zebach:(

14 sty 2013 - 09:29:35

nie wierzę w takie głupoty.

Sen o wypadajacych zebach:(

14 sty 2013 - 09:34:19

to moze tez oznaczac jaks chorobwe w rodzinie, niekoniecznie śmierc

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:36:01

ja zobaczyłam tytuł z ciekawości musiałam wejść i teraz doszłam do wniosku, że niektóry mają dziwne problemy... Nikt Ci nie umrze tylko dlatego, że zęby Ci się śniły XD

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:37:44

też mi sie sniło że wypadły mi zeby nastepnie zmarły dwie babcie w rodzinie...pogrzeb tydzień po tygodniu

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:37:59

mi się często to śni, nie sprawdza się.

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:39:46

przez siedem lat noszenia aparatu przynajmniej raz w miesciacu snilo mi sie, ze mi zeby wypadają, teraz tez czasami mi sie to sni;) wszyscy zyją...

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:40:02

ja tez mialam taki sen kiedys i tez slyszalam ze oznacza to smierc w rodzinie ale nie wierze w to i sie nie sprawdzilo :)

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:41:17

też miałam takie sny, no i moja babcia odeszła:(((((((

Sen o wypadajacych zebach:(

15 sty 2013 - 20:42:23

mi sie pare razy snilo, ale wszyscy zyja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samotność mnie dobija