Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet & buty

17 cze 2012 - 18:15:32

Dziś po raz pierwszy mój facet zobaczył mnie w moich nowych gladiatorkach.
Niestety uznał je za paskudne, ze względu na pasek który zakrywa piętę na którym jest zameczek. Podobnie było z korkowymi koturnami i trampkami.
Jakie buty są "HOT" a jakie "NOT" dla waszych facetów? Dlaczego?

facet & buty

17 cze 2012 - 18:19:13

mój ma zawsze swoje zdanie na temat moich butów i cuchów więc ubierając się zawsze biorę pod uwagę to co mu się podoba :p chyba kązdy ma swój gust... może zapytaj go co mu się podoba a co nie i dlaczego

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

facet & buty

17 cze 2012 - 18:23:49

A mojemu gladiatorki się mega podobały ;D
No trampki to tak dla mnie jak i dla niego not.
Hmm .. w sumie mam problem żeby przypomnieć sobie coś co by bardzo skrytykował , o w sumie to z leginsów lateksowych się śmiał.Ale miało być o butach ;).

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

facet & buty

17 cze 2012 - 18:24:38

pokaz te buty

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

facet & buty

17 cze 2012 - 18:26:16

Mój akceptuje wszystko w co się ubieram. Nigdy nie było z tym problemu. ;-)
Nie będziesz w nich chodzić, bo twojemu chłopakowi się one nie podobają? ..

facet & buty

17 cze 2012 - 18:27:20

Tylko szpile :)

facet & buty

17 cze 2012 - 18:29:42

ja teraz przymierzam się do zakupu espadryli i też ciągle konsultuję się z moim chłopakiem. może to i śmieszne, ale czasem przydaje się męskie oko ;p

mój chłopak jest zdecydowanie przeciwnikiem wszelkich koturnów, a szczególnie tych mega modnych kopytek. niestety musiałam zakupić sobie coś w tym stylu i padło na takie:

jak to stwierdził on i jego koledzy, przez te "dziury" nie wyglądają jeszcze tak źle.

ale mimo wzsystko faceci nie lubią tych wedgesów. no chyba, że macie kolesia, który jest fanem mody i rozczula się nad każdymi butami ;p

facet & buty

17 cze 2012 - 18:29:44

mój tam lubi wszystko co nosze, bo mamy podobny gust.. ty nie powinnas teraz rzucac w kat tych butow, bo twojemu facetowi sie nie podobaja, nos je!

facet & buty

17 cze 2012 - 18:31:51

Cytat
tailorshop
ja teraz przymierzam się do zakupu espadryli i też ciągle konsultuję się z moim chłopakiem. może to i śmieszne, ale czasem przydaje się męskie oko ;p

mój chłopak jest zdecydowanie przeciwnikiem wszelkich koturnów, a szczególnie tych mega modnych kopytek. niestety musiałam zakupić sobie coś w tym stylu i padło na takie: jak to stwierdził on i jego koledzy, przez te "dziury" nie wyglądają jeszcze tak źle.

ale mimo wzsystko faceci nie lubią tych wedgesów. no chyba, że macie kolesia, który jest fanem mody i rozczula się nad każdymi butami ;p

ej super te koturny!

no a faceci to oczywiście przede wszystkim- SZPILKI

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

facet & buty

17 cze 2012 - 18:33:39

Mój ma zawsze jakieś ale co do moich butów, także już dawno się nie przejmuję.

facet & buty

17 cze 2012 - 18:33:58

zdj z sieci mam podobne



facet & buty

17 cze 2012 - 18:34:02

Cytat
ejot
Cytat
tailorshop
ja teraz przymierzam się do zakupu espadryli i też ciągle konsultuję się z moim chłopakiem. może to i śmieszne, ale czasem przydaje się męskie oko ;p

mój chłopak jest zdecydowanie przeciwnikiem wszelkich koturnów, a szczególnie tych mega modnych kopytek. niestety musiałam zakupić sobie coś w tym stylu i padło na takie: jak to stwierdził on i jego koledzy, przez te "dziury" nie wyglądają jeszcze tak źle.

ale mimo wzsystko faceci nie lubią tych wedgesów. no chyba, że macie kolesia, który jest fanem mody i rozczula się nad każdymi butami ;p

ej super te koturny!

no a faceci to oczywiście przede wszystkim- SZPILKI

dziękuję :) wyhaczyłam na allegro za 54zł z wysyłką w zeszłym roku, byłam wniebowzięta :D w sumie to ciągle jestem ;P


no a mój facet jak mnie widzi w szpilach, to też dziczeje :D no i botki na obcasie też jak najbardziej. no a szpilki to wiecie... potem krótka spódniczka i się wygląda jak milion dollarów ;p

facet & buty

17 cze 2012 - 18:34:07

I co dlatego, że twój chłopak powiedzial, że sa paskudne to nie bedziesz ich juz nosić? żal..

facet & buty

17 cze 2012 - 18:35:01

Zalezy jacy faceci.
Moj nie ma nic przeciwko koturnom ;-)
A moda sie kompletnie nie interesuje. Za to nienawidzi haremek :P

facet & buty

17 cze 2012 - 18:35:25

faktycznie nieciekawe :)
może twój facet ma inny gust?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z chłopakiem w mieszkaniu