Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja na pierwszą rocznicę spełniłam 3 życzenia mojego chłopaka w wersji mini:) tzn. 1) Samochód Pontiac - co prawda miał tylko 11 cm długości, ale bardzo ciężko było go znaleźć, 2) Krokodyla - oczywiście pluszowego, 3) Najważniejsze - klucz do mojego serca (taki z pamiętnika) + liścik miłosny. Najlepsze są prezenty prosto z naszego serca:) i nawet twardziel wtedy uroni łezkę :D

Cytat
martus2411
ja na pierwszą rocznicę spełniłam 3 życzenia mojego chłopaka w wersji mini:) tzn. 1) Pontiac - co prawda miał tylko 11 cm długości, ale bardzo ciężko było go znaleźć, 2) Krokodyla - oczywiście pluszowego, 3) Najważniejsze - klucz do mojego serca (taki z pamiętnika) + liścik miłosny. Najlepsze są prezenty prosto z naszego serca:) i nawet twardziel wtedy uroni łezkę :D


to jest ekstra pomysł :) Świetne! Gratuluje ;))))

Hej za dwa miesiące mija mi 2 lata jak jestem z moim chłopakiem chciałabym żeby ten dzień zapamiętał na zawsze. Tylko nie wiem jaka niespodziankę mu zrobić. Bo np koszulek ma dużo,majtek itd tez a łańcuszków nie nosi. Album i zdjęcia w ramkach już mamy. Planowałam zrobić sobie tatuaż z jego imieniem na piersi ale nie wiem czy to jest dobry pomysł :(.. nie mam już pomysłu. On też ma jakaś niespodziankę dla mnie i boje się,że moja niespodzianka nie przebije jego :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdrada malzenska -obietnica moja!