Obecnie rozmawiamy o:

Słodycze reklamowe

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

1 minutę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 09:57:47

Jak wszyscy wiemy, zbliżają się walentynki... ;) i tu zaczynają się dylematy każdej z nas ;) a przynajmniej większości :D co kupić chłopakowi? Dziewczynie łatwo jest coś kupić, a na walentynki to już zwłaszcza: misia z serduszkiem, poduszkę z napisem "kocham Cię", kubek, czy chociażby, oklepane, róże i biżuterię. Tyle tego jest! dla dziewczyn... A co kupić mężczyźnie? błagam, wypowiedzcie się bo nie mam zielonego pojęcia. A wy macie jakieś pomysły? :)

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 09:59:32

A czym się interesuje i do jakiej kwoty?

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:04:34

kolejny walentynkowy watek... ludzie ilez mozna???

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:05:17

Gra w piłkę nożną w klubie, lubi nowości techniczne, ale że za 2 tygodnie mamy rocznicę, a za miesiąc on ma urodziny, więc myślę że mogę dać tylko 50 zł, no, w ostateczności stówkę, chociaż wiadomo - najlepiej żeby było jak najtaniej :D
Napiszcie jakie są wasze pomysły :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-05 10:11 przez Celina9296.

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:11:23

tez mu kup maskotke serduszko..........eh my sie juz w to nie bawimy,nas to wogole nie bawi,jak mialabym co roku dostawac maskotke serduszko czy kubez z kocham cie,to zasypałabym się gratami,aż w końcu bym to wyrzuciła....bez sensu złóż mu zyczonka i powiedz że kochasz,to wystarczy

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:11:26

Ja właśnie z tego powodu oświadczę, że nie kupujemy sobie nic, tylko razem coś zróbmy :) Pewnie pójdziemy na kolacje albo obiad :)

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:13:04

dziwne jestescie :P
te misie/kubki/serduszka.. toc to taka tandeta.coz to za sztuka wejsc do sklepu-kupic pierwsze lepsze gowno-i je dac.
ja nie bardzo bym sie ucieszyla z takiego prezentu :P
dlatego chce zdobyc taka malutka buteleczke,jakis liscik w niej umiescic i wrzucic mu do piwa :D (Luby uwielbia piwo :P)



co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:17:02

nie przepadamy za tym swietaem, ale postanowilismy ze sami cos zrobilmy - on dla mnie kolacje, ja dla niego deser i milo spedzimy dzien ;D

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 10:18:11

to i ja powiem, że walentynki to głupota i ich nie obchodzę :p
dobrze, że mój chłop wtedy będzie z kumplami w górach, przynajmniej będę miała spokój od pytań ;)

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 13:30:25

ja nie kupuje nic- w koncu to swieto milosci a nie prezentów. Poprostu wyjedzamy na wekend poprzedzajacy walentynki nad morze i spedzimy ten czas razem (nacodzien mamy malo czasu - praca na 2 etatach, studia etc), wioec to bedzie takie oderwanie od rzeczywistosci. Nie podoba mi sie ta komercyjna strona walemtynek - przesciganie sie kto da lepszy prezent:/ chociaz jak znam mojego to cos kupi, ale nagminnie probuje go przekonac ze wole wspolne wyjscie niz prezent. Poki co to robi postepy- wyjazd nad morze i zaproszenie do kina i restauracji:)) bo najwazniejszy to czas spedzony razem:)

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:02:45

Cytat
ElAk
dziwne jestescie :P
te misie/kubki/serduszka.. toc to taka tandeta.coz to za sztuka wejsc do sklepu-kupic pierwsze lepsze gowno-i je dac.
ja nie bardzo bym sie ucieszyla z takiego prezentu :P

Ale dla mnie całe Walantynki to tandeta i po to właśnie są,żeby zasypywać się serduszkami misiami itp. i mi sie to podoba! :) Wymyślne, pożyteczne, oryginalne prezenty to się daje na np. urodziny,rocznice,gwiazdkę itd.

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:05:01

ja ostatnio kupiłam cukierkową bieliznę, na urodziny zegarek z timex, kalendarz z moimi sexy zdjęciami, kubek z naszym wspólnym zdjęciem... ja tam z tym problemu nie mma zbytnio... bardziej nurtuje mnei to czym można się zajmowac takiego dnia...?

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:06:10

ja kupiłam mojemu chłopakowi worek Chupa-Chupsów (120szt) - uwielbia je:))

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:13:51

Acior a ile zaplacilas i gdzie? w normalnym sklepie na sztuki czy sprzedawali gdzieś w workach?:D

co na walentynki dla niego???

05 lut 2011 - 16:16:30

a ja mojemu robie PLAKAT
formatu A2
na zdjeciu ja czarno biały kolor
wyjezdzam na pół roku i chce żeby mógł mnie codzinnie oglądać taką wiieeelką
to w aantyramie
a do tego piwkaa oklejone serduszkami;)
jestesmy ze soba 5 latek;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapytać go czy nie?