Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:51:00

ja bym nie zrywała, ale zapytała po co je tam ma..

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:53:07

Moj facet miał profil na lużne związki.pl
też się załamałam , szczegolnie po jego opisach co lubi czego szuka itp, nie mówiać juz o wiadomościach do innych lasek,
typowych plastików bleeeee,a wiecie jak miał wytłumaczenie???? haha
że ten profil miał zanim się poznalismy a teraz korzystał z niego jego kumpel a odzyskiwał hasło na swojej poczcie stond się dowiedziałam ;)
Żenada !!! ;) a na dodatek byłam w ciązy i mieszkalismy razem jak on pisał z tymi panienkami , juz nie wspomne czy cos było jeszcze, asz obrzydzenia dostaje.


Wiem co czujesz ;( trudno doradzić , zapewne bedzie się tłumaczył podobnie jak mój były , moim zdaniem powiinas go
olać , zasugujesz na kogos lepszego ;)
A facet który zakłada takie profile nie jest nic wart .



pomożecie

http://forum.szafa.pl/53/2839671/2840152/ktore-wybrac.html#msg-2840152



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 17:53 przez BlackRose2222.

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 17:55:13

Cytat
PeEmKa22
a usunięcie konta na tym portalu graniczy z cudem. .

Z cudem ? klikasz usuwasz i juz :)

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 18:16:47

a czy wy w ogóle jesteście razem?

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 18:19:26

A może miał to już od dawna ? I zapomniał lub tak o z nudów

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 18:25:00

do yzzi3 : dokładnie tego się obawiam...dlatego wole wycofac się teraz niż później cierpiec jeszcze bardziej... za bardo się przywiązuje ... nie powiem że jest mi wesoło że nagle wygasło wszystko...ale moim zdaniem czasem warto trzeźwo spojrzec na powage sytuacji... kierowac sie nie tylko sercem ale i rozumem..

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 18:36:35

a ja na takiam portalu poznalam faceta z ktorym jestem ponad rok..i zalozylam konto tez wlasnie z ciekawosci a potem wlaczalam je tez z ciekawosci itd itp ;)i tak jak i ja tak rowniez i on nadal mamy konta na kilku portalach i czasem od nowa sie podrywamy zeby urozmaicic zwiazek... mi by to nie przeszkadzalo,ale najwazniejsze jest zauifanie ja do swojego mam bo wiem ze ma tam konto i czasem sobie z kims tam pisze i co z tego ja tez mam kolegow z ktorymi pisze i nic wiecej... kwestia rozmowy i dogadania sie...tworzymy bardziej zgrany i przyjacielski zwiazek niz wypominanie sobie wszystkiego i robienie halo z byle czego...ale to moje zdanie...

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 18:46:49

któraś z dziewczyn wspomniała, że takie konto zakłada się automatycznie przez aplikacje z facebooka, i w sumie to prawda, mnóstwo portali juz takie aplikacje ma, np twitter, blip, nawet demoty. z demotywatorami jest tak, że jak ktoś loguje się na fejsa, to automatycznie loguje się również na demotywatory, więc ja bym podejrzewała raczej, ze koleś siedzi na fejsie (bo można miec przeciez otwarte w tle, jak się jest w pracy) a na badoo loguje go automatycznie. sporo moich znajomych tak robi, ja bym nie panikowała.

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 18:55:45

Cytat
plainjane666
a ja na takiam portalu poznalam faceta z ktorym jestem ponad rok..i zalozylam konto tez wlasnie z ciekawosci a potem wlaczalam je tez z ciekawosci itd itp ;)i tak jak i ja tak rowniez i on nadal mamy konta na kilku portalach i czasem od nowa sie podrywamy zeby urozmaicic zwiazek... mi by to nie przeszkadzalo,ale najwazniejsze jest zauifanie ja do swojego mam bo wiem ze ma tam konto i czasem sobie z kims tam pisze i co z tego ja tez mam kolegow z ktorymi pisze i nic wiecej... kwestia rozmowy i dogadania sie...tworzymy bardziej zgrany i przyjacielski zwiazek niz wypominanie sobie wszystkiego i robienie halo z byle czego...ale to moje zdanie...
hehe :) zazdroszcze, dobre podejscie ale ja tak nie umiem, mój facet to MÓJ FACET i koniec kropka! skąd wiem czy nie poznałby tam w tym czasie jakiejś ładniejszej? czy jakaś nie zawróciłaby mu w głowie, wiecie doskonale do czego zdolne są laski ;p nie wszystkie oczywiście :)

portale randkowe? badoo

14 sty 2011 - 19:04:08

też miałam tam konto na zaproszenie siorki, na początku dałam fotki pisali różni i fajni i tacy mniej fajni 'inteligenci ;) nie mam faceta, tam też go nie szukałam bo na propozyjce spotkania odpowiadałam nie. Ale daj chłopakowi szanse to, że ma tam konto to jeszcze nic nie znaczy. Aha dodam jeszcze, że jak się usunie konto to jest informacja, że można się ukryć przed znajomymi, nasze dane nie bedę wyswietlane, znajomi myślą ze profil jest usunięty. Przez 30dni można odzyskać profil. Ja zakladalam i usuwalam 2 razy w sumie po co mi to ;/;/ nie mogę się przełamać do jakichs durnych spotkań

portale randkowe? badoo

15 sty 2011 - 21:22:18

na facebooku, to samo ce jedna z was, klikałam, klikałam aż se wyklikałam. Nie umiem się z stamtąd wywalić, dym w domu, jakieś infood dzadków żebym gg podała to się poznamy. Lool. Teraz wszystko ląduje w spamie i tyle :)

portale randkowe? badoo

16 sty 2011 - 01:33:44

Cytat
MyGoodies
do yzzi3 : dokładnie tego się obawiam...dlatego wole wycofac się teraz niż później cierpiec jeszcze bardziej... za bardo się przywiązuje ... nie powiem że jest mi wesoło że nagle wygasło wszystko...ale moim zdaniem czasem warto trzeźwo spojrzec na powage sytuacji... kierowac sie nie tylko sercem ale i rozumem..
Z tego co pisałaś wcześniej wynika,że nie ma tam tylko konta,ale aktywnie z niego korzysta.
Więc nie ma się co oszukiwać, bo wiadomo po co tam wchodzi.

portale randkowe? badoo

16 sty 2011 - 01:36:55

może to konto założył juz daaawno zanim Cie poznał? chociaż z drugiej strony piszesz, że był online jak tam zagladalas wiec chyba nie ma co go tłumaczyc :/
Mówi, że chciał tylko popodgladać znajomych, ale w takim razie czemu nie założył fikcyjnego tak jak Ty? tylko normalne, wstawił swoje fotki i w ogóle eh.

portale randkowe? badoo

16 sty 2011 - 01:39:40

Cytat
MyGoodies
Cytat
modliszka80
hehehe znam to z autopsji, olej goscia, współczuje tego uczucia. to straszne otwierasz strone a tam on...masakra chciałam umrzec

dzięki :)

ja też dałabym sobie spokój

portale randkowe? badoo

16 sty 2011 - 14:50:24

Cytat
-potui
Cytat
PeEmKa22
a usunięcie konta na tym portalu graniczy z cudem. .

Z cudem ? klikasz usuwasz i juz :)

Dobra, to poproszę co mam zrobić, klikam ze chce usunąć, wpisuje haslo co mi podało i dupa. Klikam zapomnialam hasla i tez dupa, ciągle coś zle jest niby wpisane, albo login albo ze haslo albo przenosi zamiast do usuwania konta to do startowej strony i potem dookoła wojtek i tez dupa. W chuj bym to wywaliła ale nie wiem jak. Palcem robiona tez nie jestem i probowalam wszystkiego. Tak jak mówie, wrzucalam w spam a teraz regula na google i ląduje od razu w koszu z uwierzcie masa meili przychodzi ze niby ktos sie chce zapoznać i pierdu pierdu. Godzine siedzialam nad tym usuwaniem.
NIE KLIKAC BEZ SENSU. Zawsze tak robilam i teraz mam jakies goowno, ze niby chce randkować. Aha, zaznaczylam wszystko ze nie chce otrzymywac meili, ze nikt nie widzi moich danych a i tak przychodzi. Goowno to badoo, chyba ze ktos kogos szuka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co mu kupic na walentynki?