Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

portale randkowe? badoo

16 sty 2011 - 17:43:26

Cytat
Lirelle
Cytat
MyGoodies
do yzzi3 : dokładnie tego się obawiam...dlatego wole wycofac się teraz niż później cierpiec jeszcze bardziej... za bardo się przywiązuje ... nie powiem że jest mi wesoło że nagle wygasło wszystko...ale moim zdaniem czasem warto trzeźwo spojrzec na powage sytuacji... kierowac sie nie tylko sercem ale i rozumem..
Z tego co pisałaś wcześniej wynika,że nie ma tam tylko konta,ale aktywnie z niego korzysta.
Więc nie ma się co oszukiwać, bo wiadomo po co tam wchodzi.

dokładnie, wiadomo po co więc nic go nie usprawiedliwia! dupek ...

portale randkowe? badoo

16 sty 2011 - 17:56:01

Cytat
Lirelle
Cytat
MyGoodies
do yzzi3 : dokładnie tego się obawiam...dlatego wole wycofac się teraz niż później cierpiec jeszcze bardziej... za bardo się przywiązuje ... nie powiem że jest mi wesoło że nagle wygasło wszystko...ale moim zdaniem czasem warto trzeźwo spojrzec na powage sytuacji... kierowac sie nie tylko sercem ale i rozumem..
Z tego co pisałaś wcześniej wynika,że nie ma tam tylko konta,ale aktywnie z niego korzysta.
Więc nie ma się co oszukiwać, bo wiadomo po co tam wchodzi.

No i właśnie nie, przekierowanie jest automatyczne, podobnie jak z kontami google i blogspotem.pl. Wchodzisz na jedno i automatycznie logujesz się na drugim, nawet nie wiedząc o tym. I jesteś cały czas dostępna na jednym i drugim. Ja miałam problem z hi5, bo byłam tam zalogowana raz, ale to wystarczyło, by hi5 pobrał wszystkie dane z mojej poczty i SAM rozesłał zaproszenia do znajomych, do których miałam adres mailowy. Facebook również SAM uruchamia niektóre aplikacje, w tym automatyczne przesyłanie zdjęc do innych portali, z którym jest połączony. Przestańcie wjeżdzac na chłopaka, bo może byc nieświadomy tego, że tam siedzi. Autorka powinna to sprawdzic, spytac, a nie potępiac w czambuł :)

portale randkowe? badoo

16 sty 2011 - 23:13:06

Cytat
male_p
Cytat
Lirelle
Cytat
MyGoodies
do yzzi3 : dokładnie tego się obawiam...dlatego wole wycofac się teraz niż później cierpiec jeszcze bardziej... za bardo się przywiązuje ... nie powiem że jest mi wesoło że nagle wygasło wszystko...ale moim zdaniem czasem warto trzeźwo spojrzec na powage sytuacji... kierowac sie nie tylko sercem ale i rozumem..
Z tego co pisałaś wcześniej wynika,że nie ma tam tylko konta,ale aktywnie z niego korzysta.
Więc nie ma się co oszukiwać, bo wiadomo po co tam wchodzi.

No i właśnie nie, przekierowanie jest automatyczne, podobnie jak z kontami google i blogspotem.pl. Wchodzisz na jedno i automatycznie logujesz się na drugim, nawet nie wiedząc o tym. I jesteś cały czas dostępna na jednym i drugim. Ja miałam problem z hi5, bo byłam tam zalogowana raz, ale to wystarczyło, by hi5 pobrał wszystkie dane z mojej poczty i SAM rozesłał zaproszenia do znajomych, do których miałam adres mailowy. Facebook również SAM uruchamia niektóre aplikacje, w tym automatyczne przesyłanie zdjęc do innych portali, z którym jest połączony. Przestańcie wjeżdzac na chłopaka, bo może byc nieświadomy tego, że tam siedzi. Autorka powinna to sprawdzic, spytac, a nie potępiac w czambuł :)
Logowanie nie jest automatyczne. Miałam już do czynienia z tym portalem. I jeśli ktoś sam się nie zaloguje to nie jest "online".
Na dodatek bardzo łatwo to konto usunąć.

portale randkowe? badoo

16 sty 2011 - 23:19:29

y dla mnie to tak jakbyś sie obraziła dlatego ze dsobie facebooka założył :/


dziewczyno wyluzuj wy nawet nie jestescie razem a ty takie akcje odpierdzielasz? :/ moj facet sobie pisze na gg czy smsy z kolezankami ze studiow gdzie pisza mu jaki to nie jest fajny i jak im sie dobrze gada i jak mu zrobilam awanture to on mi zrobil jeszcze większa ze sie o pierdoły czepiam a chodzimy praiwe 3 lata :|

Cytat
MyGoodies
do yzzi3 : dokładnie tego się obawiam...dlatego wole wycofac się teraz niż później cierpiec jeszcze bardziej... za bardo się przywiązuje ... nie powiem że jest mi wesoło że nagle wygasło wszystko...ale moim zdaniem czasem warto trzeźwo spojrzec na powage sytuacji... kierowac sie nie tylko sercem ale i rozumem..


skoro juz ci po takim czyms wygasło wszystko to po ciulu sie przywiazujesz, tyle co ja sie napłakałam czy owkurwi*łam przez mojego , to ze jak chodzil ze mna to sobie jeszcze z byla pisał z ktora mialam mega kose, i jeszcze teraz te smsy


faceci to chamy ale laski są jeszcze gorsze , jak widze dziewoje ktore zarywaja nawet przy mnie mojego goscia czem nawet to ,moje znajome to mam ochote takie szma*y wytagrac za włosy !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-16 23:23 przez 1990.

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

portale randkowe? badoo

16 sty 2011 - 23:25:42

O ile mi wiadomo badoo to portal taki sam jak FB czy NK :]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FACET!! Pomocy :(:(