Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:13:06

hej
mam nadzieje ze mi pomozecie mam 17 lat i chcialabym miec chlopaka ale nie wiem jak to zrobic bo przedziesz nie podejde i nie powiem ze mi sie podoba itp jakie macie sposoby na to zeby chlopak sam podszedl?

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 3/5

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:16:38

yyy... jak mu sie spodobasz to coś powie
to nie jest tak że "sposób na chłopaka"
musisz sie mu podobać..

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:20:22

no tak ale ide korytarzem w szkole i on mnie widzi i sie caly czas patrzy i wyglada tak jak by sie wstydzil podejsc a moja szkola jest dosc duza i go nie znam na nk szukalam i tez nie moge znalesc;/

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:20:20

Ja to nigdy nie myślałam o tym, że "muszę" mieć chłopaka i nigdy żadnych sposobów na nich nie szukałam. To raczej zawsze oni się o mnie starali. Teraz też już od dłuższego czasu mam fantastycznego chłopaka i to zdecydowanie on zabiegał o moje względy.

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:21:00

A ja nigdy nie miałam problemu żeby samej poderwać chłopaka :p I jak widziałam że ktoś jest mną zainteresowany to zawsze znalazła się okazja żeby zagadać... A rozpocząć możesz od uśmiechu, to go na pewno zachęci :)

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:21:26

może po prostu sama do niego zagadaj jak będzie sam szedł ? wiem, że to trudne i będziesz bała się, że wyśmieje Cię , ale kto nie ryzykuje ten nie ma :) lub wymyśl coś o potknięciu czy coś, ale żeby nie wyszło sztucznie i szczeniacko

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:24:17

jaja sobie robisz? jesteś prawie dorosła i takie masz problemy?
Jezeli chłopacy do Ciebie nie podchodzą to znaczy że może jesteś za brzydka i im się nie podobasz. Zmień coś w sobie.
A jak Cie nie widzi to ubierz wiadro na głowę - wtedy na bank Cię zauważy i może poczujesz się spełniona :)

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:24:16

Hej.jam tez inny sposób spojrzec,patrzec tak długo na niego az on spojrzy na Ciebie jesli mu sie spodobasz krok nalezy do niego.

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:25:51

on mnie widzi tylko chodzi o to ze jest nie smialy i sie sam wsytydzi chyba podejsc i chcialam mu pomóc ale pierwsza podchodzic nie chce a chlopaki na wyglad za bardzo nie patrza

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:29:21

a dlaczego podejść niechcesz??moze on nalezy do takich co czekaja na pierwszy krok od dziewczyny skoro tak inieśmiały??

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:30:54

poczekaj a sie znajdzie:)

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:31:26

A po co od razu tak krytykować koleżanko, ejj czasami któraś przesadza, a może właśnie dziewczyna jest bardzo ładna mężczyźni często się takich boją bo zakładają z góry odrzucenie i nawet nie próbują .

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:32:44

Cytat
karola00001
jaja sobie robisz? jesteś prawie dorosła i takie masz problemy?
Jezeli chłopacy do Ciebie nie podchodzą to znaczy że może jesteś za brzydka i im się nie podobasz. Zmień coś w sobie.
A jak Cie nie widzi to ubierz wiadro na głowę - wtedy na bank Cię zauważy i może poczujesz się spełniona :)

ej ale to by się nie trzymało kupy.. skoro , GDYBY była brzydka to by się na nią na każdej przerwie nie patrzał :P
(chyba h e h) a podejść to dlaczego ?

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:31:32

Cytat
tanieciuchy
on mnie widzi tylko chodzi o to ze jest nie smialy i sie sam wsytydzi chyba podejsc i chcialam mu pomóc ale pierwsza podchodzic nie chce a chlopaki na wyglad za bardzo nie patrza
jak to na wygląd nie patrzą? każdy najpierw patrzy na wygląd, bo bez rozmowy nie da się 'zabłysnąć' charakterem. skoro nie chcesz pierwsza podchodzić to tak jak dziewczyny wyżej pisały patrz się na niego długo z przyjazną miną, tylko nie wbijaj desperacko w niego wzroku ;d uśmiechaj się jak go mijasz itp.

zweryfikowana
Posty: 652
Ostrzeżenia: 1/5

jakie macie sposoby??

26 lut 2010 - 11:33:04

Cytat
karola00001
jaja sobie robisz? jesteś prawie dorosła i takie masz problemy?
Jezeli chłopacy do Ciebie nie podchodzą to znaczy że może jesteś za brzydka i im się nie podobasz. Zmień coś w sobie.
A jak Cie nie widzi to ubierz wiadro na głowę - wtedy na bank Cię zauważy i może poczujesz się spełniona :)

Dziewczyna prosi o pomoc, a ty jej dogryzasz. Jeśli nie masz żadnej rady to po co piszesz?
Inne dziewczyny dobrze radzą: uśmiech na twarzy :D
Moim zdaniem mogłabyś na niego wpaść "przez pomyłkę" ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co ja mam zrobic :( blagam pomozcie