Obecnie rozmawiamy o:

produkty dla dziecka

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

18 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

32 minut temu

wykonawca budowlany

42 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:18:59

Niedługo mam wesele mojej siostry i chce jakoś w miare możliwie wyglądać potrzebuje dobrego sprawdzonego pudru
kupiłam dzisiaj podkład z AA czytałam, że jest dobry i nawet nawet ok. Chciałam kupić Dermacol podobno jest exxxtra ale jak ktoś ma problemy ze skóra a ja raczej nie mam tylko mam strasznie suchą. :/
Dziewczynki pomocy! :)

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:22:59

zainwestuj też w bazę pod podkład polecam z avon magix podkład LOREAL TRUE MATCH

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:25:27

No, ze skórą suchą to jest problem, ja też mam taką i cięzko mi znaleść odpowiedni podkład. Ostatnio kupiłam Revlona, ale ten co mam jest do cery mieszanej ;| ale mi sie podoba i zastanawiam się na Revlonem do cery suchej..
ale to nic sprawdzonego ;)
pozdrawiam

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:27:43

jeśli skóra sucha to jest z rimmela taki nawilżający (sama nie stosuje zupełnie fluidu) ale łaziłam z koleżanka przed studniówką i się nasłuchałam..a jeśli chodzi o puder w kamieniu to ja sobie kupilam transparentny matujący firmy Lentheric..kosztuje od 15-20zł i jest boski:)

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:28:13

Dermacol według mnie odpada, ma konsystencję jak glina, nie da się go rozsmarować... nie polecam.

najlepszy jaki kiedykolwiek uzywałam to maybelline dream matte mousse, jest bardzo dobry i przyjemny w użyciu.

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:35:14

Własnie chce kupić baze pod podkład i zastanawiałam się nad pudrem z Avonu z jedwabiem wygładzający ale sama nie wiem... ://

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:35:26

Cześć, kiedys też używałam podkładu AA ale potem jakoś przestał mi pasować. Z maybelline -Fresh matte -jestem skłonna polecić, całkiem dobry i tak fajnie, pudrowo pachnie,ok.25zł. z maybelline - Wonder Finish- bardzo lekka i płynna(rzadka)konsystencja, dobry na lato i dla dziewczyn z buzią bez większych problemów,ok.36zł. ale ostatnio kupiłam RIMMEL - Lasting Finish 16 hour- i jestem bardzo zadowolona, jest to podkład mineralny, super sie rozprowadza, extra kryje(moje czerwone policzki, nie ma po nich sladu:))konststencja w sam raz, delikatny zapaszek, nie waży sie na buzi,długo sie utrzymujeok 26zł. a po nałożeniu go omiatam buzie pudrem w kamieniu(dla efektu matt) Rimmel - Stay Matte (też świetny, transparentny, dopasowuje sie do koloru buzi:)) pozdrawiam



zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:39:42

Jak jestes młoda i nie masz żadnych zmian typu trądzik to może lepiej krem koloryzujący zamiast grubego podkładu. Taki krem wygląda ładnie i naturalnie.

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:42:00

A co do bazy pod makijaż to mam Baze silikonową SORAYA...ale szczerze mówiąc to nie wiem czy to coś strasznie pomaga?? ja przynajmniej nie zauważyłam wiekszych rezultatów...wygładza twarz i podkład jest łatwiej nałożyć ale uważam, że makijaż dziękim niej wcale się dłużej nie trzyma:)może nie tej bazy używam:):):)pozdr.:)

Dziewczyny pomocy!

01 kwi 2009 - 19:44:22

Sprawdzałam też dzisiaj ten podkład z aa na bluzce czy nie zostawia śladów żebym nikogo na weselu nie wymazała xD
i powiem ze sie zdziwiłam bo nie zostawił żądnych śladów szybko schnie i wygląda nawet ładnie. Jeszcze tylko dobrac jakis dobry puder zebym się nie świeciła.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny pomocy!

02 kwi 2009 - 12:29:45

ja używam tego podkładu AA i nie narzekam. Wręcz przeciwnie, bardzo mi odpowiada, oprócz zapachu...

Dziewczyny pomocy!

02 kwi 2009 - 12:35:24

maybelline dream matte mousse

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny pomocy!

02 kwi 2009 - 12:38:52

ja nie lubię AA mimo że wszyscy go wysławiają skóra sie o nim błyszczy lepi a ślady zostają po nim wszędzie... ja poleam podkład i puder mineralny z maybelline

Dziewczyny pomocy!

02 kwi 2009 - 12:42:12

zacznij od nawilzania skory od srodka czyli duzo pij wody , mozesz tez nalozyc sobie na buzie pianke panthenol (ten na oparzenia ) tak sporo i czekac by wsiakla w skore nadmiar po 10 min zdjac wacikiem , stosowac kremy nawilzajace 2 razy dziennie i to chyba by bylo na tyle , a zapomnialam bym zrobic porzadny piling i nie chodzic na solarium !!!

Dziewczyny pomocy!

02 kwi 2009 - 12:42:53

rzeczywiście dobry i dobrze dobrany podkład to podstawa ale jak na wesele ( masz trochę kasy albo czasu żeby zaoszczędzić) to może kosmetyczka umaluje Cię?
ja wolę odłożyć albo zrezygnować z pizzy i piwa na rzecz fajnego makijażu, profesjonalnego a i imprezy takie jak slub siostry:D nie zdarzają się przecież tak często:)

następna dyskusja:

To jest jakaś paranoja!!! Oco chodzi :(