Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Słodycze reklamowe

23 minut temu

produkty dla dziecka

26 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:04:27

Ja swoją następną sesję planuję w jakimś opuszczonym starym budynku/zamku. Jeśli chodzi o stroje to planuję białą sukienka z lat 20 a'la ślubną- koronki te sprawy troszkę przerobiona u dołu postrzępiona jakby podarta. Do tego ciemne oczka i delikatne afro... fotki utrzymane w klimacie mrocznym. ;) Myślę, że najważniejsze jest ukazanie jak najwięcej emocji przez modelkę, tak by odbiorca jak najlepiej odczuł panujący podczas sesji nastrój. ;)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:05:19

Cytat
Dott
Cytat
Sacrum
dla mnie np fotografia to obrazy które jedynie stykają się z rzeczywistością i trzeba patrzeć ponad to co jest widzialne... daje to ogromne pole manewru dla wyobraźni.... poniekąd to inna forma halucynacji....

pomyśl w ten sposób......

dziękuję :D

:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:09:52

Zrób sesje z koniem w plenerze to będzie bajer ożna zrobić wiele pięknych i ciekawych fotek=)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:11:16

Ja się przyznam, że zaraz po maturce czeka mnie, nazwijmy to "sesja" w stylu audrey hepburn.. uwielbiam ją! Tak się zapatrzylam w tę kobietę, że już spora większośc mojej garderoby, stylu, makijażu i fryzur opiera się na jej stylu. Inspiracją jest tez brigitte bardot .. ale audrey po pierwsze i przede wszystkim ; ) mniej więcej tak: białe tlo i "nieporadna" kobietka w czarnej sukieneczce ; ) mam też dużo kreacji dziennych, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, moj fotograf ma wizje :D moze pozniej pochwale się zdjeciami ;P ;)

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:11:44

chyba poszukam tego rzepaku jednak;p...hihi...ale znowu stroj...widzi mi sie czerwien ale w jakim stylu sie ubrac??...sukienka??...nadal to flamenco?

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:13:52

ja sie od flamenco teraz nie uwolnie :D oczywiscie ze hiszpańsko i gorąco
ale moze jednak na łące? [zieleń i czerwień ładnie pójdzie w kontrasty]

pomysl na sesje zdjeciowa??

03 maj 2009 - 23:18:47

jak i czerwien i zolc;p..nie wiem pomyslimy jeszcze:)...ja sobie wyobrazam srodek pola rzepakowego a nagle ja z brazowym krzeslem w czerwieni:)

pomysl na sesje zdjeciowa??

26 sty 2010 - 13:56:33

Ja przedstawie wam swoje pomysły...
Jako, ze na codzień zajmuje sie fotografią (roi sie w mej głowie od pomysłów)
- Dość lubiana sesja to:
Kobieta w męskiej białek koszuli (za dużej) pijąca czerwone wino (z kieliszka dużego). Pić musi je tak aby wino kapało z buzi. Ustawiona musi być profilem, aby widoczne było kapanie wina. Drugą rękę wkłada we włosy unosząc je.
- Fabryka:
Kobieta ubrana w czerń, w starej fabryce (dość efektowne zdjęcia.
Następnie w fabryce możemy wykożystac okna:
Jezeli jest mozliwość (oczywiście w słoneczny dzień) kobieta siada pod ścianą nieopodal okna. Promienie słoneczne padają na nią pod kontem 90 stopni. Troszke krucej otwarta migawka (z filtrem uv). Wychodza wtedy zdjęcia zarypiste. Tzn. kobieta w połowie wychodzi oświetlona, z okna padaja widoczne promienie. A reszta jest ciemna...
W fabryce można wykożystać zdjęcia na tle cegieł.
- wykonuje często:
Kupujemy parę róż (wystarczy 7):
zrywamy płatki i rozkładamy na bialym prześcieradle. Kobieta kładzie sie na nich. A fotograf czyni swoje (pstryka foty).

Kupujemy 2 pomarańcze (rozkrajamy). kładziemy na biurko lub podłogę. Kładziemy na nich tylko glowę i robimy zdjęcia. To będą zdjecia portretowe.

-Plenet:
- Usiądź na ziemi i wyprostuj nogi, palcami (rąk) złap podeszwy. A fotograf niech robi zdjęcie od dołu, na pierwszy plan łapiąc buty.
-trochę znane i często używane. Podskocz do góry jak najwyżej. Fotograf niech uchwyci ciebie na pierwszy plan (tak abyś była "ostra", a cała reszta rozmazana)
- Sesje na wysokich i szerokich schodach wychodzą efektownie

- Sesje nad jeziorem:


--wejdź w ubraniach do wody, chlapnij wodą w górę. w tym czasie fotograf niech robi serie zdjęć (około 30).
--Połóż sie w wodzie (otwarte oczy) tak aby twoja twarz była do połowy zanużona. Fotograf niech zrobi zdjęcie, kładząc abarat niemal ze na tafli wody.
TE ZDJĘCIA SA EFEKTOWNE, GDY:
JEST DOBRE OŚWIETLENIE,
DOBRA LUSTRZANKA,
WYSOKIE NASYCENIE KOLORÓW,
CZYSTA WODA W JEZIORZE LUB RZECE.
A DOOKOŁA ŁADNY WIDOK (CZYLI ZIELONO)




JAK CHCECIE JESZCZE JAKIEŚ POMYSŁY TO PISAC ;]

pomysl na sesje zdjeciowa??

06 cze 2010 - 01:05:04

łaaaaa blackxdevil twoje pomysły są przee..:D:D
dawaj wiecej jak mozesz..:D
przydadzą sie!

pomysl na sesje zdjeciowa??

27 cze 2010 - 20:42:43

Idź w plener gdzieś na lakę
do lasu lub gdzieś do jakiegoś parku albo nad jakiś staw gdzie można po wodzie pływać na łódkach

pomysl na sesje zdjeciowa??

28 cze 2010 - 09:48:45

Plener ma swój urok, ale wydaje mi się, że bardzo dobrze mogą się sprawdzić też miejsca typu opuszczona fabryka czy coś w tym stylu. Jakieś ruiny mogą bardzo fajnie na zdjęciach wyglądać, oczywiście zależy wszystko od tego, jaki charakter mają mieć zdjęcia.

pomysl na sesje zdjeciowa??

16 paź 2011 - 16:52:30

Cytat
citronka
Błagam pomocy!;p...mam mieć za niedługo sesje zdjęciową i nie mamy z dziewczyną pomysłu na nia :/...Mamy opuszczony kozubnik koło siebie ale znowu nie wiemy jak mnie ubrać i umalować :P....może ktoś coś wymyśli :)?

Ciekawe pomysły na sesje zdjęciowe ma: http://blog.multi-fashion.com/471/sesje-zdjeciowe-pomysly/
POLECAM!! :)

następna dyskusja:

SPODNIE W KRATKE