Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Każdy powinien mieć trochę tłuszczyku.Ja też mam i mnie to nie przeszkadza.Nie chce być wychudzona jak wygłodniały pies.

może zapisz się na taniec ? :)
schudniesz, zgubisz oponkę, Twoje ciało będzie giętkie i ładnie umięśnione. no i poznasz nowych ludzi

Ja schudłam 4i pół kg ale w 45dni
Nie uzywam oleju, nie jem ziemniaków, makaronów ani białego pieczywa, słodyczy nie i cukru tez nie ale za to słodzik aspartam uzywam jem wszystko co ma najmniej tłuszczu nie uzywam masła ani mąki
aa no i nie jem po 18 oraz staram sie dużo pić
ale ja mam 168 i waże 66k i chce schudnąć do 60kg
a Ty masz świetna figure co wynika z Twojego wzrostu i wagi więc zamiast się odchudzac to lepiej poćwicz jakieś ćwiczenia na brzuch



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-01 08:57 przez Aashenta.

Wydaje mi się, że jest to możliwe, ale trzeba sporo wysiłku w to włożyć. Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zacząć powoli ćwiczyć, wprowadzić jakąś dietę połączoną z suplementacją. Milkoshake Diet bardzo dobrze wspomaga odchudzanie, wiec wydaje mi się, że coś takiego może pomóc.

ja waże 60 kg przy 162 cm wzrostu i chętnie bym pozbyła się 5 kg... ale chyba mam za mało motywacji....:(

kochana w dwa tygidnie schudniesz 5 kilo jak sie postarasz :) wlasnie to mam zamiar zrobic ( glodzic sie nie bede tylko jesc mniej i cwiczcyc ) nie raz skutkowalo szybko chudne :)

ja Ci powiem ze mam podobnie co tytylke ze jestem 3 cm wyzsza (175), i 3 kg ciezsza(63) jednak ja tez bym chciala schudnąc do 57 np, tylko wiesz co mysle ze masz podobną sylwetke do mnie, czyli nie za gruba , nie za chuda, jednak nam potrzebne są cwiczenia !! :)

Cytat
abotak
dziewczyny, opanujcie się!!! jak czytam, jakiego jesteście wzrostu i ile ważycie, to się załamuję!! Wy jeszcze chcecie chudnąć?!?

Przestańcie żreć chipsy, to wystarczy i brzuch sam zleci. Ogólnie ograniczyć jak najbardziej węglowodany, bo od nich się "puchnie".

Pewnie jesteście młodziutkie, po co wam diety? I w ogóle czemu dążycie do wyglądu "modelek", które są obrzydliwe? Chcecie wyglądać tak:

[embed_image a6845e6ba090f1f46b5657e85d02a3a9]


???


hehe przeciez widac ze to photoshop......................



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-19 13:36 przez kara2606.

Cytat
hernameisaneta
No tak no ale ja nie chce byc taka jak modelki ale mi odstaje brzuch i pare cm sprzydało by się schudnąc i na wadze takze a wiec co najlepiej robic zeby schudnąc moze podajcie jakąs diete i cwiczenia regularne zeby do wakacji schudnąc.Ja mam 12 lat.Aneta

Jezu, dziecko, Ty dopiero rośniesz! W żadnym wypadku nie wolno Ci stosować żadnych diet! Po prostu ogranicz chipsy, słodycze i nie jedz 2-3h przed snem! Masakra, żeby takie dzieci już marzyły o odchudzaniu ;/// ..


Wgl, niektóre z was to powinny ostro walnąć swą głową o ścianę! Jak przy wzroście 160<.. można chcieć ważyć mniej niż 45kg!! Jesteście nienormalne?!

A ja Ci proponuje ćwiczenia hula hopem . Wage do wzrostu masz dobrą domyślam się ,ze brzuszek może troche wystaje więc proponuje popprawić mięśnie brzucha i będzie ok . Ja już kręce tydzień i od razu lepiej się czuje :) Mam 170 cm a waże 58 i niestety brak wcięcia w tali czyli kości biodrowe mi wystają .Będe kręcić aż talia się pojawi hihihi :) POZDRAWIAM .

Cytat
korci20
A ja Ci proponuje ćwiczenia hula hopem . Wage do wzrostu masz dobrą domyślam się ,ze brzuszek może troche wystaje więc proponuje popprawić mięśnie brzucha i będzie ok . Ja już kręce tydzień i od razu lepiej się czuje :) Mam 170 cm a waże 58 i niestety brak wcięcia w tali czyli kości biodrowe mi wystają .Będe kręcić aż talia się pojawi hihihi :) POZDRAWIAM .
ja na nim cwicze juz kilka lat i juz bylo za lekkie. teraz mocno je sobie obciazylam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-19 13:47 przez sweetbejbe.

Ja teraz przy wzroscie 172cm waże 67kg i chce schudnąć, bo żle sie czuje z ta wagą...

uwazam, ze niektore dziewczyny tu przeginaja chcac chudnac do 40 paru kilo;/ przeciez to juz nie ładnie wyglada i jest niezdrowe;/ opanujcie sie;/ chcecie jak wieszaki wygladaC?????

Cytat
sweetbejbe
Cytat
korci20
A ja Ci proponuje ćwiczenia hula hopem . Wage do wzrostu masz dobrą domyślam się ,ze brzuszek może troche wystaje więc proponuje popprawić mięśnie brzucha i będzie ok . Ja już kręce tydzień i od razu lepiej się czuje :) Mam 170 cm a waże 58 i niestety brak wcięcia w tali czyli kości biodrowe mi wystają .Będe kręcić aż talia się pojawi hihihi :) POZDRAWIAM .
ja na nim cwicze juz kilka lat i juz bylo za lekkie. teraz mocno je sobie obciazylam :)


Hahahaha ale pomagało ?

P.S Jak można obciązyć hula hop ? Może na przyszłość mi sie przyda ta bezcenna wiedza :)

dieta 1000kcal,nie jeść po 17 ,trzy dni jazda na rowerku po godzince ,dzień przerwy,znowu trzy dni rower itd itd itd ja w ten sposób schudłam niedawno 4kg w miesiąc ;)
właściwie to nadal to stosuję tylko zwiększam stopniowo ilość kalorii żeby jojo nie było ,ahaaa jem 5 posiłków dziennie

Cytat
Ilonkakiss
ja mam 159cm i waze 62kg:/

ja przy tym wzroscie 58 :( i tez bym chciala schudnac

następna dyskusja:

PRoblem, miala któraś też tak??