Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a tak chwilowo z innej beczki..czy normalnie działa wam szafa? tzn zdjęcia ciuchów normalnie Wam sie wyświetlają?? Ja mam białe obrazki jedynie :/

Cytat
kaalinaa
moja rada..rusz się z domu: rower, błaganie, basen-cokolwiek. :/

a o co trzeba błagac? bo moze ja tez zastosuje w takim razie... jak to pomaga...

Cytat
uczucie
Cytat
kaalinaa
moja rada..rusz się z domu: rower, błaganie, basen-cokolwiek. :/

a o co trzeba błagac? bo moze ja tez zastosuje w takim razie... jak to pomaga...

haha wybacz..biegać miało być :p a błagać możesz o dobrą pogodę żeby móc uprawiać te sporty :)

Cytat
kaalinaa
Cytat
uczucie
Cytat
kaalinaa
moja rada..rusz się z domu: rower, błaganie, basen-cokolwiek. :/

a o co trzeba błagac? bo moze ja tez zastosuje w takim razie... jak to pomaga...

haha wybacz..biegać miało być :p a błagać możesz o dobrą pogodę żeby móc uprawiać te sporty :)


hehe, no zczaiłam, tylko fajnie to 'zabrzmialo'

Wiesz na dobrą sprawę przy odchudzaniu wszystki metody są dobre..błaganie żeby dieta zadziałała pewnie też :p

A czy np. gra w tenis stołoty też może byc ?

na pewno spalasz kalorie ale brzucha raczej nie modelujesz przy stołowym tenbisie bardziej nogi i ramione..z reszta nie znam sie nie gram w tenisa stołowego :p grunt żebyś ogólnie nie siedziasła przed telewizorem oglądając 1589 odcinek mody na nudę czy innego tasiemca :)

OOO!
Ludzie pomocy..istna masakra....totalna załamka i nie wiem co jeszcze xD
Mam 162 i zgadnijcie ile waże ! ? ;/
49 kg !!!!!!!!!!
Co mam zrobić zeby schudnąć do 45?
Pomocy ! ^^
Czekam na odpowiedzi..z największej góry dzięki ;*

Poczytaj artykuły głodówka odchudzanie to będzie łatwiej wybrać Ci coś odpowiedniego dla siebie.

ja mam 169 cm i 61 kg :(
chcialabym schudnac 6 kg....

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

wiesz co . ja zaprzestałam jakich kolwiek diet . jedynie co ograniczylam słodycze i nie jadłam po 18 . i schudłam o dziwo . chociaz nawet nie chcialam .

zweryfikowana
Posty: 366
Ostrzeżenia: 4/5

Dietka, do tego cwiczenia i odpowiedni suplement < u mnie jest jeden chyba jeszcze..> Stosowały go u mnie i do 8kg mniej na opakowaniu bylo :))) i tak jedno zostalo.

W razie pytan i problemow co do zrzucania wagi pw do mnie i cos tam pomogę ;))))

Cytat
uleczka1111
dieta Herbalife - jestem na niej, ale tak na marginesie Ty masz już niedowagę
co to za dieta ?

Mnie tez interesuje cos na płaski brzuch, co prawda mam 178 cm i waże 55 kg, ale brzuch jest nie ładny. :P

5kg w miesiąc to chyba za dużo :) bo co z tego jak nagle schudniesz 5 kg :D a po 2 tygodniach przytyjesz razy tyle co schudłaś ?:) nie wiem po co chcesz się odchudzać :) waga nie ma znaczenia :)

następna dyskusja:

DOSWIADCZONA DZIEWICA