Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:30:46

Cytat
carmelek91
Oj nieprzyjemne, miałam i w sumie sama wyleczyłam i do tej pory się nie powtórzyło (oczywiście gdy jest nawrót albo dostępne leki nie pomogą do lekarza) ale ja polecam ze swojej strony urosept i tabletki z żurawiną

tez mialam i sama wyleczylam ale slyszalam ze jak juz raz sie to mialo to ze bedzie powracac na szczescie puk puk dla mnie to stare dzieje i narazie jest wporzadku ale juz nie siedze na betonie:D

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:31:05

idz do rodzinnego bo to penie cos z układem moczowym
albo kup w aptece urosept i weż z 4 na raz i dużżżżo pij

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:31:13

oj widze ze nie jestem sama z tym problemem. chyba ta pogoda tak dziala na nasze pecherze..

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:31:19

to nie do gienkologa tylko do zwyklego lekarza po antybiotyk bo problem z pecherzem masz i bedzie gorzej
ja to znam dobrze... jak tylko mija lato i zaczyna sie robic chlodno to powraca
ide po antybiotyk, pomaga a potem znowu to samo
wypij ciepla wode z duza iloscia soku z cytryny i lyknij pyralgine to przestanie bolec (to na przeczekanie zanim dostaniesz antybiotyk)

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:32:24

Cytat
slv90
Zapewne zapalenie pęcherza. Bardzo upierdliwe choróbsko. Konieczny lekarz- furagina, cipronex ani żaden inny lek nie jest bez recepty;) szybko poczujesz ulgę po lekach;) jestem ekspertem w tej chorobie, mam ją średnio raz ma m-c w okresie jesienno zimowym. Nie chodzi o cienkie ubieranie się itp. Mam niestety taką skłonność, czasem złapię nawet w upalne lato;P

wspolczuje;/ mi sie to pierwszy raz zdarzylo i naprawde boli strasznie pod koniec oddawania moczu;/

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:32:38

Spokojnie możesz zażywać Furagin 1 tbl. 3 x dziennie i pić dużo

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:33:23

Cytat
dakota_aa
Zapalenie cewki moczowej...
Dokładnie! idz do lekarza niech cię dokladnie zbada i przepisze cos

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:35:26

Cytat
Funny_Sunny
Cytat
slv90
Zapewne zapalenie pęcherza. Bardzo upierdliwe choróbsko. Konieczny lekarz- furagina, cipronex ani żaden inny lek nie jest bez recepty;) szybko poczujesz ulgę po lekach;) jestem ekspertem w tej chorobie, mam ją średnio raz ma m-c w okresie jesienno zimowym. Nie chodzi o cienkie ubieranie się itp. Mam niestety taką skłonność, czasem złapię nawet w upalne lato;P

wspolczuje;/ mi sie to pierwszy raz zdarzylo i naprawde boli strasznie pod koniec oddawania moczu;/

znaam znaam... jedyne co mi pozostaje to bronić się żurawiną. Może stosuj ja profilaktycznie przez okres zimy chociaż- 1tabletka dziennie, lub porostu pogryzaj suszoną żurawinę i pij soki;) lekarz zapewne da ci skierowanie na badanie moczu i nie zaniedbaj tego bo jeżeli to bakteria to najprawdopodobniej powróci.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:35:48

furagin mi kiedys nie pomogl :/
tabletki z zurawina i wszelkie inne bez recepty tez nie bardzo (albo tylko na chwile)...
upierdliwe chorobsko to jest
nie wiem czy kiedys pozbede sie tego na stale, zawsze bedzie wracac:/
a to tak boli okropicznie... i to nieprzyjemne uczucie, masakra

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:36:26

FITOLIZYNA
ZAPYTAJ O FITOLIZYNE W APTECE :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-09 21:36 przez kobietaa.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:37:26

łłłoj tez przez to przechodziłam ;/ wstrętne zapalenie ;]

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:37:57

Na bank zapalenie pcherza. W sierpniu miałam to samo. Boli jak robisz siku pod koniec i to baaardzo, czujesz jakbys nie wysiusiała się do końca ?? Ból ogromny. Ja wyleczyłam sie z tego w dwa dni. Najlepsze tabletki to FURAGIN nawet nie szlam do lekarza bo wiedziałam co mi dolega. Spróbuj kupić je sobie w aptece są na recepte ale może akurat uda sie je dostać( mi sprzedali troszke nazmyślałam :p) O niebo lepiej jest juz po pierwszej tAbletce. Wiem co mówię. Dla pewnosći poszytaj sobie w internecie o tych tabletkach jak coś to moge napisać ci co jest na ulotce :))

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:40:57

Lekarz już Ci coś przepisze, ale póki co weź ciepłą kąpiel. Też przez to przechodziłam, ciepła woda baaaardzo mi pomogła.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 21:45:03

musze poczytac bo jak juz pisalam mam furagin czy mozna je z anty przyjmowac a jesli tak to nie wiem ile musze odczekac zebym mogla wspolzyc bez innego zabezpieczenia;/
z tego co czytam to furagin nie obniza skutecznosci tabletek anty, wiec wezme od razu jedna . dzieki dziewczny!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-09 21:47 przez Funny_Sunny.

ból przy oddawaniu moczu

09 paź 2011 - 22:28:04

UROSEPT 3 RAZY DZIENNIE BIEGNIJ ZARAZ RANO POD WIECZÓR CI JUŻ BĘDZIE LEPIEJ I ZAKŁADAJ COŚ CIEPŁEGO NA PUPĘ!! PRZEZ OKOŁO 4 DNI POWINNO WYSTARCZYĆ

następna dyskusja:

penisy są.. smieszne :P