Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

Słodycze reklamowe

1 minutę temu

produkty dla dziecka

4 minuty temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

transport i spedycja

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 16:53:04

NIC CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE...

niezweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 16:53:32

Cytat
lawenda89
mi się czasem zdaży, ale nie żeby specajlnie ;p

<przypał>

haha xD

Mi również. Ostatnio rozmawiałam ze swoim facetem przez telefon. Niechcący puściłam bąka, a on:
-Co to było?
-Kiedy? (udałam głupią)
-Chyba bąka puściłaś...
-Nie to spadła mi zapalniczka haha
<brech>

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 16:55:01

Gdyby nie ten dech, to by człowiek zdechł!

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 16:56:33

Przecież bąki są smieszne :D, mój chłopak bardzo szybko zaczął przy mnie puszczać baki, po 3 miesiacach, ale przez pierwsze miesiące widzielismy sie raz w tyg, po 3 miesiącu już razem spędzalismy weekendy i sie nie krępował :D ja miałam ubaw, ja tak szybko się nie odważyłam :D potrzebowałam wiecej czasu :D teraz to kwiczymy ze śmiechu jak ktos puści :D, skoro się kochacie to powinien to zrozumiec prawda :D

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:06:09

bąk jak bąk - czasem musi polatać ;)

czy sikania też się wstydzisz przy innych ( chłopaku, rodzicach, rodzeństwie, mężu czy dzieciach ) ?
albo robienia kupy gdy w domu ktoś jest ;)


taką mamy fizjologię - bąki puszczamy i puszczać będziemy :D lepiej się do tego przyzwyczaić ;)

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:08:32

Cytat
claudiette
Cytat
lawenda89
mi się czasem zdaży, ale nie żeby specajlnie ;p

<przypał>

haha xD

Mi również. Ostatnio rozmawiałam ze swoim facetem przez telefon. Niechcący puściłam bąka, a on:
-Co to było?
-Kiedy? (udałam głupią)
-Chyba bąka puściłaś...
-Nie to spadła mi zapalniczka haha
<brech>
o ja pierniczę haha

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:09:56

My się zawsze z tego śmiejemy, co w tym obrzydliwego :) nie pojmuje... CO innego przy ludziach ale przy kimś kogo sie kocha i komu sie ufa...? Nie wyobrażam sobie uciekac do innego pokoju, a co dopiero jakby nachodziło mnie co 5 minut!! CO by pomyślał, że zwariowałam.

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:10:09

Cytat
edytka86
ja się tam z tym nie kryję, ludzka rzecz.

Dobrze powiedziane.
Bo gdyby tylko kobiety to robiły to rzeczywiście trzeba by było się z tym przed facetami kryć. Ale robimy to wszyscy, więc jest to normalne.

Cóż nikt nie każe pierdzieć komuś w twarz, wtedy to by sobie o kobiecie pomyślał, nikt też nie każe się na siłe nasilać żeby coś wydusić, jeśli popuści dyskretnie to myślę, że nie ma w tym nic hamskiego, gorzej jak będzie jadowity i chłopak poczuje to będzie dym :D

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:11:46

hmm u mnie może po pól roku minął ten problem;D Nie ma się czego wstydzić na prawdę faceci to rozumieją;D

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:14:25

Cytat
naughty_
bąki ludzka rzecz, każdemu zdarza się wymsknąć bączek, ja się nie krępuje puszczać przy swoim facecie, jesteśmy tak długo ze sobą, że żadnemu z nas nie przeszkadza jak ktoś puści bąka

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:17:43

juz to widze, ze o kolezanke chodzi... :D

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:21:57

Cytat
maddie-style
juz to widze, ze o kolezanke chodzi... :D

Pewnie tak ale jakie to ma znaczenie..

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:22:12

Cytat
rosehime
Cytat
edytka86
ja się tam z tym nie kryję, ludzka rzecz.

Dobrze powiedziane.
Bo gdyby tylko kobiety to robiły to rzeczywiście trzeba by było się z tym przed facetami kryć. Ale robimy to wszyscy, więc jest to normalne.

Cóż nikt nie każe pierdzieć komuś w twarz, wtedy to by sobie o kobiecie pomyślał, nikt też nie każe się na siłe nasilać żeby coś wydusić, jeśli popuści dyskretnie to myślę, że nie ma w tym nic hamskiego, gorzej jak będzie jadowity i chłopak poczuje to będzie dym :D
Cóż nikt nie każe pierdzieć komuś w twarz Hahahaha

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:23:48

Cytat
ecri16
Ja się nadal wstydzę,a jesteśmy ze sobą ponad 2 lata :D No chyba,że już na serio nie mogę wytrzymać,to mówię,że muszę "burp" i idę do innego pokoju ;) On też się przy mnie stara tego nie robić i bardzo dobrze,nie widzę nic fajnego w pierdzeniu nawzajem..
Mam tak samo i mój facet na szczeście też. Tak po prostu mnie wychowano żeby przy innych nie puszczać bąków. No chyba że np. boli mnie brzuch czy coś to wtedy wiadomo że inna sprawa, ale jak czuje że zaraz "puszczę" to wychodze choćby na korytarz. Wiadomo że czasem się coś wymsknie tak przypadkiem i to normalne ale żeby specjalnie komuś smrodzić pod nosem to dla mnie jest chamskie. Bo równie dobrze można powiedzieć że przecież można pierdzieć w autobusie, szkole, kościele...

Puszczanie BĄKÓW!

24 maj 2012 - 17:31:00

O czym Wy tu rozmawiacie ?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Za chwilę pęknę ze śmiechu z tych postów z cudownymi poradami :)

następna dyskusja:

Co myślisz o Seksie !!! Potrzebna pomoc