Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Puszczanie BĄKÓW!

02 wrz 2011 - 09:16:18

Cytat
maja0616
Mój mąz też się niestety przy mnie nie krępuje:/ ja generalnie też bym sie nie krępowała ale jest to dla mnie nie fajne takie puszczanie bąków ..
No oczywiście co innego gdy ma sie jakies problemy jak Twoja koleżanka - z jelitem
no moj tez

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

Puszczanie BĄKÓW!

02 wrz 2011 - 09:17:12

a co w tym temacie jest takiego ze nie nadaje sie na forum? na forum moim zdaniem mozna poruszyc KAZDY temat, a jesli komus nie pasuje to niech nie czyta i sie nie wypowiada ;))

zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

Puszczanie BĄKÓW!

02 wrz 2011 - 09:19:24

ee ja z moim jestem 3 lata i się niczego nie wstydzę ;D muszę go psychicznie przygotować :D

Puszczanie BĄKÓW!

02 wrz 2011 - 09:19:45

a coz to za ciekawy watek ;D nie dziwie sie Twojej kolezance, dlatego ze rzeczywiscie na poczatku moze to byc krepujace, mi sie zdarzylo kilka razy - wymsknelo mi sie :-) ale raczej staram sie hamowac, za to moj maz nie ma z tym problemu, ale wiadomo my kobietki wedlug facetow nie puszzcamy bakow wiec niech tak zostanie ;-]

Puszczanie BĄKÓW!

02 wrz 2011 - 09:21:05

Cytat
Dziamal
Naprawdę uważacie, że nie ma ciekawszych tematów do poruszenia na forum??..


to po co czytasz

Puszczanie BĄKÓW!

02 wrz 2011 - 19:00:07

Co do tematu to uważam że po to jest FORUM i taka jest jego istota żeby gadac o wszystkim :) jakogoś odpycha to niech poczyta o sztuce współczesnej ;)

Ja też uważam że no w sumie bąk to jak bekanie tylko no śmierdzi i te dźwięki , chodz można się nieraz uśmiać z siebie nawzajem :P Moj mnie prosi żebym puszczała przy nim bo on się męczy a nie zrobi jak ja nie zrobie tego <lol> stwierdził że, nie chce mnie podtruwać chamsko.
Ja jestem z moim 2 miesiące ale z moim poprzednim byłam 3 lata i tez nie mielsimy jakoś problemów z tym chodz 1 raz się odważyłam po pól roku bycia z nim :P 1 raz jest zawsze najgorszy a później już samo leci :P

Ona w ogóle ma dziwne problemy np jak jest u niego to śpi w makijażu bo sie wstydzi ;| co jest dla mnie debilizmem totalnym, chyba juz bym wolala puszczać bąki specjalnie niż spać w tapecie ( bo taki rodzaj makijażu ona uskutecznia)
chyba nikt wcześniej nie poruszał tego 'strasznego' tematu. A na dodatek powiem że słyszałam iż kobiety nie puszczają BĄKÓW tylko MOTYLKI :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 00:29 przez mada3112.

Puszczanie BĄKÓW!

03 wrz 2011 - 13:21:18

Cytat
naughty_
bąki ludzka rzecz, każdemu zdarza się wymsknąć bączek, ja się nie krępuje puszczać przy swoim facecie, jesteśmy tak długo ze sobą, że żadnemu z nas nie przeszkadza jak ktoś puści bąka

dokładnie... po kilku latach się już nie zwraca uwagi na takie rzeczy;P

Puszczanie BĄKÓW!

03 wrz 2011 - 13:24:31

ja tylko bekam przy chłopaku, już się przyzwyczaił. Poza tym 'puszczanie bąków' jest normalne każdy to robi i jeśli ma problem to niech mu to powie, co za problem

Puszczanie BĄKÓW!

04 wrz 2011 - 08:58:12

Cytat
iris55
dziewczyny, po pary latach związku to będzie zupełną normalnością....... :):)

dokladnie nie wyobrazam sobie jak bym teraz mieszkajac z mezem uciekala do innego pokoju albo powstrzymywala se od puszcze nia baka
dla mnie to ludzka rzecz

Puszczanie BĄKÓW!

04 wrz 2011 - 09:00:25

ja też sobie tego nie wyobrażam, lecz mój chłopak się ani trochę nie powstrzymuje :D

Puszczanie BĄKÓW!

04 wrz 2011 - 09:02:39

w zyciu bym nie pusciła przy swoim;)

Puszczanie BĄKÓW!

04 wrz 2011 - 09:06:47

trzeba puszczać bąki bo później się ma posra.e pomysły.

ja się nie krępuje przy męzu ale to trochę czasu jesteśmy razem. nie wyobrazam sobie że jak mi się chce to musze biec do innego pokoju albo do łazienki żeby on przypadkiem nie słyszał. myślę że są gorsze rzeczy niż puszczanie bąkow.

Puszczanie BĄKÓW!

04 wrz 2011 - 09:08:02

ja tez tego sobie nie wyobrazam , sadze ze to nie wypada ;p

raz mojemu sie `wymknął` jeden, ja go tak wysmialam (dla mnie to bylo smieszne) - moze nie potrzebnie, bo teraz bedzie sie chlopak męczył teraz jak mu sie bedzie chcialo :D hehe

Puszczanie BĄKÓW!

04 wrz 2011 - 09:10:18

ja już się nie krępuję, tak jak było to na początku ;p

Puszczanie BĄKÓW!

04 wrz 2011 - 09:19:18

ja bym się wstydziła.kultura musi być. jakbym miała usiąść ze swoim chłopakiem i przed telewizorem puszczać, straszne. jak chce to niech idzie do łazienki i po cichu to jakoś zrobić. jeżeli koleżanka ma problem to do lekarza, lekarz pomoże

następna dyskusja:

Ciągle mi sie chce.... :(