Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 19:17:08

Mam pytanie do was kochane szafowiczki,dość intymne..ale jakiej maszynki stosujecie do depilacji części intymnej ;>? i ile wam to gdzieś zajmuje?Ja mam taki problem,bo kurcze gdy się depiluję to i tak zostają takie hmm ''szorstkie'' małe włoski...polecacie coś? Z góry dzięki za pomoc. :*

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 19:20:12

zwykła jednorazówka

niezweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 19:52:11

ciężko mi bardzo z taką..

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 19:54:18

wosk proponuję :) tylko u doświadczonej kosmetyczki :)

niezweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 19:55:17

boli woskiem?

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 19:57:39

kup sobie te jednorazówki. są nawet w rosmanie. 3 kosztują kolo 15 zł nie wiem.ja je kupilam w stanach 2 lata temu i jeszcze mam ;p a tu szukalam z ciekawosci jak mi sie juz stepią. jedną moge uzywac grubo ponad pol roku. sa wydajne i maja pasek nawilzający i są duuzo duuuuuzo na prawde duuuzo delikatniejsze niz te zwykle tanie jednorazowki. ja uzywam tylko i wylacznie tych i nie wymienie na zadne inne:)



depilaaacja !...

24 lut 2011 - 19:59:41

mam szwagierke przyszla kosmetyczke i wosk podobno dziala cuda:)

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 20:02:04

Wosk zawsze boli, w końcu sa wyrywane włoski :) ale mocno się zaciska zęby i da sie wytrzymać :)

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 20:04:16

Ja pierwszy raz wydepilowałam sobie okolice bikini na zajęciach z depilacji a teraz jak już umiem to zamówiłam na allegro zestaw do golenia woskiem, zresztą to był wymóg w szkole więc nie miałam wyjścia i sama się depiluję ; )
Powiem tak, za pierwszym razem przeżyłam koszmar , teraz już z górki ;)

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 20:04:52

Ja używam depilatora - hardkor :D

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 20:07:19

Cytat
Be_t
Ja używam depilatora - hardkor :D

Zazdroszczę wytrzymałości na ból:D Ja bym nie dała rady:D

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 20:08:05

Cytat
Be_t
Ja używam depilatora - hardkor :D

No to jest masakra ; D Wyższy stopień niż wosk, jak raz przyłożyłam wibrator to nie wiedziałam czy żyję czy już umarłam ;D

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 20:08:22

Skutecznie to tylko woskiem tzw. stałym. Efekt murowany i długotrwały, a ból do przeżycia.

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 20:11:26

Cytat
purplefever
Cytat
Be_t
Ja używam depilatora - hardkor :D

No to jest masakra ; D Wyższy stopień niż wosk, jak raz przyłożyłam wibrator to nie wiedziałam czy żyję czy już umarłam ;D
Pierwszy raz to się cały dzień depilowałam po kawałach 3 cm ^^ Ale powiem że i tak dalej boli , no ale cóz przynajmniej jest spokój 2 tygodnie . Tyle że używam veet po depilacji ( nie od razu bo by piekło jak cholera ) i nie dość że wolniej odrastają to jeszcze nie wrastają :)

depilaaacja !...

24 lut 2011 - 20:12:30

Zwykla jednorazowka, ale maxymalnie uzywalm ja 2 razy..bo potem jest tepa i bez sensu golic, bo robia sie krostki.
Nie ma reguly ile czasu. Przyznam ze ja juz mam wprawe wiec mi to szybko idzie.
Tak samo, to nie jest tak ze kupisz lepsza maszynke to od razu ulzy czy cos albo dluzej bedziesz bez wyrastajacych wloskow.
Dla mnie nie ma roznicy czy kupie w biedronce czy w drogerii.

następna dyskusja:

Leczenie zębów pod narkozą:/