Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:23:24

Kilka dni temu całowałam się z pewnym chłopakiem.... niby fajnie, ale jednak zostawiał mi śline dookoła ust..... nie wycierałam sie bo wiadomo........ ale NAJGORSZE jest to, że jak mi TO wyschło to robiła mi się sucha skórka i musiałam ją zdrapywac.......... masakra poprostu...... DLACZEGO TAK SIE DZIEJE ??????????? z moim byłym tego czegoś nie miałam, a też mnie troche slinił nobo wiadomo nie da sie tak całkiem na sucho całowac........źle mi z tym........ poradźcie cos pliz :<

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:26:16

hahahahaha xD

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:26:49

Hahaha - sorki ale nie mogę. Może to był jakiś jaszczur z lepką śliną. Ale mi poprawiłaś humor na koniec dniówki :P Wiedziałam, że warto zajrzeć na szafę

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:27:20

może się tak zdarzyć jak chłopak jest silnie podniecony wtedy ma ślinotok.następnym razem powinno być już inaczej.ale jeśli ci to przeszkadza to najlepiej mu powiedzieć że teraz spróbujecie po twojemu się całować.możliwe że on po prostu nie umie tego robić i myśli że jak cię zaślini to jest fajnie.

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:27:43

To białe 'coś' to zaschnięta ślina tylko...

Ja po pocałunku gdy jest potrzeba, wycieram się i mówię mojemu chłopakowi, że jest jak śliniak (pies z serialu ;>;)

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:27:58

hehe nie mam pojecia ;p

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:28:52

Zaraził Cię AIDS.

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:28:55

Dlatego trzeba szukac facetów z małymi językami To tak nie oślinią :D

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:30:37

można się śmiac czy nie wypada?

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:32:28

wyreć się i obrócic to w zart?albo po prostu wytec sie- jesli to zauwazy i go to wpedzi w zakłopotanie, na pewno nie bedzie tak całował:P

Cytat
Yucca
Hahaha - sorki ale nie mogę. Może to był jakiś jaszczur z lepką śliną. Ale mi poprawiłaś humor na koniec dniówki :P Wiedziałam, że warto zajrzeć na szafę

jesteście wredne:D :D :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-15 15:33 przez samdresik.

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:33:15

Cytat
kotek6
Dlatego trzeba szukac facetów z małymi językami To tak nie oślinią :D
koteczku przez ciebie zaplulam monitor hahahahhaah

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:33:31

Cytat
majka51
można się śmiac czy nie wypada?
A potrafisz się powstrzymać? ;)

Mokry pocałunek i dziwne cos...

15 lis 2010 - 15:34:05

dzięki za pocieszenie dziewczyny.....Ogólnie nie przeszkadza mi to, że troche mnie obślini, bo to nie jest tak jak wy pewnie myslicie ze ta slina splywa mi jak woda z kranu............... nie, chodzi o to, ze mi siezostaje suche cos na buzi....... pierwszy raz sie z tym spotkalam....... On ma duze usta i te pocalunki byly dosyc glebokie........... może dlatego, ze bym pod wplywem alko ? ;p

następna dyskusja:

sex z prezerwatywą....a spóźniony okres?!