Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:19:51

Cytat
Rozspiewana
Kobito, nie kupuj drogich kosmetyków...
Przetłuszczająca się cera nie może być traktowana żadnymi silnymi żelami do mycia- detergenty wysuszają jeszcze bardziej skórę, która, by uzyskać "nawilżenie" produkuje więcej łoju. Ty zmywasz, skóra się przesusza- koło się zamyka.

Znam sposób, który może Ci pomóc (pomógł wielu osobom...). Tylko nie śmiej się, bo to trochę nietypowe... ;) Moja ciocia jest pielęgniarką z wykształcenia, więc zna się na składach , medykamentach... I kupiła swojemu synowi do mycia twarzy... żel do higieny intymnej dla kobiet! Pozbył się trądziku, przestała mu się przetłuszczać skóra twarzy. A to wszystko dzięki delikatnemu żelowi do hig. intymnej.
Spróbuj. To niedrogi sposób, a wiele osób, którym ciocia poleciła bardzo sobie chwali. :)
wow! i bo obojetnie jaki? tak z apteki czy zwykly z marketu? podobno tez szary jeleń jest dobry:P

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:21:45

Ja osobiście stosuje 'under 20' ;D Żel do mycia twarzy i krem - jestem zachwycona! Ja używam z serii 'Fall in love' do cery normalnej ale wiem, że są też do cery tłustej, suchej i mieszanej ;D I też są świetne ;) Polecam ;)

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:25:06

Ostatnio odkryłam super krem do mycia twarz firmy Yves Rocher Sebo Scpecific, wągry są mniej widoczne, buźka gładka. Po prostu rewelacja, a miałam już duzo, różnych zeli do mycia twarzy. Wiec polecam.

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:26:36

Iwostin również polecam ;)

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:28:40

ja mam peeling/żel do twarzy nivea visage young.
to jedyny żel myjący po którym nie wyskoczyły mi żadne pryszcze.
nie wiem czy Tobie pomoże ale u mnie jest na ogromnym plusie.
cera jest po nim delikatna, miękka i matowa. problem z zaczerwienionym nosem również poszedł w niepamięć :)

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:33:07

Cytat
Rozspiewana
Kobito, nie kupuj drogich ...
Przetłuszczająca się cera nie może być traktowana żadnymi silnymi żelami do mycia- detergenty wysuszają jeszcze bardziej skórę, która, by uzyskać "nawilżenie" produkuje więcej łoju. Ty zmywasz, skóra się przesusza- koło się zamyka.

Znam sposób, który może Ci pomóc (pomógł wielu osobom...). Tylko nie śmiej się, bo to trochę nietypowe... ;) Moja ciocia jest pielęgniarką z wykształcenia, więc zna się na składach kosmetyków, medykamentach... I kupiła swojemu synowi do mycia twarzy... żel do higieny intymnej dla kobiet! Pozbył się trądziku, przestała mu się przetłuszczać skóra twarzy. A to wszystko dzięki delikatnemu żelowi do hig. intymnej.
Spróbuj. To niedrogi sposób, a wiele osób, którym ciocia poleciła bardzo sobie chwali. :)

Używam takiego żelu do mycia rąk jak skończy mi się czasem mydło. A o właściwościach antytrądzikowych już dawno czytałam na jakimś forum dla kobiet. Podobno to bardzo skuteczne

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:33:59

Ja w ciąży używałam mydełka w kostce Nivea Baby, a potem AA do cery suchej i atopowej

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:36:03

ja własnie kiedys uzywałam serii z Garniera :) miałam zel do mycia twarzy, tonik, płatki, krem na noc, krem na dzien :) wydałam sporo kasy na to wszystko chyba kupiłam 2 razy takie serie :) ale stwierdziłam ze nie pomogło mi i zrezygnowałam :) przstałam kupowac i zaczelam uzywac własnie tego zwykłego mydła.. i po tym zauwazyłam ze cera mi sie poprawiła :) z tego siarkowego kiedys tez byłam zadowolona :)
TERAZ ZASTANAWIAM SIE NAD TĄ SERIĄ ZIAJA- NUNO :) SA NIEDROGIE Z TEGO CO WIEM :)
ALE SAMA NIE WIEM.. BO NIE MAM CERY Z JAKIMIS OKROPNYMI PRYSZCZAMI.. CZASEM JAKIES WYSKOCZĄ W CZASIE MIESIĄCZKI A TAK TO MAM GŁADKĄ BUZIE..
MOZE WYSTARCZY COS OCZYSZAJĄCEGO? HM?

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:38:20

Cytat
Rozspiewana
Kobito, nie kupuj drogich kosmetyków...
Przetłuszczająca się cera nie może być traktowana żadnymi silnymi żelami do mycia- detergenty wysuszają jeszcze bardziej skórę, która, by uzyskać "nawilżenie" produkuje więcej łoju. Ty zmywasz, skóra się przesusza- koło się zamyka.

Znam sposób, który może Ci pomóc (pomógł wielu osobom...). Tylko nie śmiej się, bo to trochę nietypowe... ;) Moja ciocia jest pielęgniarką z wykształcenia, więc zna się na składach kosmetyków, medykamentach... I kupiła swojemu synowi do mycia twarzy... żel do higieny intymnej dla kobiet! Pozbył się trądziku, przestała mu się przetłuszczać skóra twarzy. A to wszystko dzięki delikatnemu żelowi do hig. intymnej.
Spróbuj. To niedrogi sposób, a wiele osób, którym ciocia poleciła bardzo sobie chwali. :)


a sprawdzalas to na sobie?;p

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:39:27

Ja teraz kupilam te z ziaji nuno...i zobaczymy jak to bedzie.
narazie powiem tyle ze sa nie drogie i ładnie pachna:P

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:40:02

z mydłem radze zaprzestać. :) Najlepiej gdybyś kupila sobie jakąś maseczke nawet nie drogą na "świecenie" ;p ja mam z oriflame. dąłam chyba 6 zł. taka z pomidorami. nie duza ale wydajne;] skora jest fajniusia po tym ;p

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:42:40

no ogolnie kosmetyki z ziaji są niedrogie :) ja mam np krem do rąk z koziego mleka, albo krem do twarzy masło kakaowe (dobry przed solarium:D) i zel do kąpieli kokosowe, masło kakaowe :) i jestem zadowolona te zele do kąpieli 500ml a 6,50zł

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:43:26

o i kiedys mialam jeszcze tonik i korektor z oriflame. koelzanka mi dala bo jest konsultantka zestaw z wyciagu z czegos tam. jakies roslinne:d takie zielone. xD Nawet bylo wporzadku;p

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:52:36

Cytat
AniTkaaa_91
ja własnie kiedys uzywałam serii z Garniera :) miałam zel do mycia twarzy, tonik, płatki, krem na noc, krem na dzien :) wydałam sporo kasy na to wszystko chyba kupiłam 2 razy takie serie :) ale stwierdziłam ze nie pomogło mi i zrezygnowałam :) przstałam kupowac i zaczelam uzywac własnie tego zwykłego mydła.. i po tym zauwazyłam ze cera mi sie poprawiła :) z tego siarkowego kiedys tez byłam zadowolona :)
TERAZ ZASTANAWIAM SIE NAD TĄ SERIĄ ZIAJA- NUNO :) SA NIEDROGIE Z TEGO CO WIEM :)
ALE SAMA NIE WIEM.. BO NIE MAM CERY Z JAKIMIS OKROPNYMI PRYSZCZAMI.. CZASEM JAKIES WYSKOCZĄ W CZASIE MIESIĄCZKI A TAK TO MAM GŁADKĄ BUZIE..
MOZE WYSTARCZY COS OCZYSZAJĄCEGO? HM?
a po tym siarkowy mnie ciemnialy ci np srebre kolczyki? ja raz kupilam jakies sierkowe dziadostwo z barwy i zaraz mialam czarne kolczyki!:(

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

24 maj 2009 - 00:40:13

no ja tez miałam to z barwy :) a wiesz ze nie wiem czy mi ciemniały.. ale Tobie jak? ;> to sie działo ;>

następna dyskusja:

Pokaz fryzur