Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:00:24

WITAJCIE!
Mam 18 lat :) i chyba doscy tłustą cere (po jakimś czasie po umyciu i nałozeniu makijazu cera mi sie swieci, uzwam matyjącego pudru w kompakcie) jakie polecacie zele albo jakies kosmetyki do mycia twarzy? kiedys uzywałam mydła siarkowego albo zelu do mycia twarzy z Nivea chyba z jakimis minerałami ;) hmm nie mam teraz wypryskow na twarzy (czasem tylko w czasie miesiączki) i od chyba poł roku uzywam zwykłego mydla - najzwyklejszego nawet nie znam firmy ;)
Dziewczyny co polecacie?
A moze zostac przy tym mydle i nie kąbinowac z niczym innym?
Czego Wy uzywacie?

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:04:03

ja polecam ci żel garniera 3w1

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:04:27

Mydło podobno wysusza skórę. Chociaż moja mama przez całe życie myje twarz tylko nim i nie narzeka.

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:09:15

Używam EFFACLAR La roche-posay. Kosztuje ok. 30 zł ale starcza na ponad 3 miesiące;) Łagodzi i nie przesusza;)

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:10:17

Polecam żel przeciwtrądzikowy firmy Iwostin. Jest na bazie wody termalnej, dlatego jest delikatny i nie wysusza skóry. Jest super nawet dla cery wrażliwej! Cena to około 30zł w aptece.

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:10:26

A ile ma mililitrów, że na tak długo Ci starcza?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-23 23:11 przez godzinaczwarta.

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:10:45

Jesli lubisz myc mydlem buzie to kup sobie dave mydelko:)- jest lagodne w stosunku do innych mydel
ale jednak polecam garnieraa zel do mycia
loreal pure zone 19zl
clean & clear zielony zel taki nowy przeciw blyszczeniu sie skory 18zl
lub pharmaceris pianka do mycia twarzy -do kupienia w apcece- ok 24zl
na moc uzywaj lekkiego kremu nawilżajcego- pamietaj ze im bardziej matowisz twarz twoja skora zaczyna sie bronic i wytwarza jeszcze wiecej tego cholernego smalcu:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-23 23:12 przez foczka2007.

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:10:46

Tłustą cerę należy pielęgnować kompleksowo. Używaj żel do mycia, tonik i krem. Polecam Garnier Pure, Oriflame Solutions lub Vichy Normaderm. Potem lekki podklad, najlepszy wg mnie jest Bourjois lub Revlon, na koniec puder matujący w kamieniu Rimmel lub Mac. W ciągu dnia przyłóż do twarzy czystą chusteczkę aby wchłonęła sebum i delikatnie przypudruj. :)

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:11:41

Zwykłe mydło nawet bardzo wysusza skórę i może ją tylko pogorszyć szczególnie na twarzy.
Najlepiej i najbezpieczniej używać lekkich żeli nie zawierających alkoholu, bodajże te z ziajii nie mają ale nie jestem pewna.

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:12:52

Ja juz wszystkiego probowalam ostatnio mialam under 20...a teraz kupilam z ziaji nuno..slicznie pachnie i nie zwiera alkoholu...kupilam caly zestaw;p

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:12:54

200 ale wystarczy dosłownie kropla bo bardzo się pieni.

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:14:16

co to jest to sebum? syszałam ale nigdy jakos sie nie dowiedziałam dokładnie

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:15:35

na wszelkie syfki tez jest dobra zielona herbata!:) zapasz ta w listkach zamocz wacik do zwywania twarzy i przemywaj miejsca objete syfkami:) efekt natychmiastowy! orazu lepiej wszystko wyglada znikaja zaczerwienienia a ranki po "operacjach" sie zaraz goją:)

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:16:27

Cytat
AniTkaaa_91
co to jest to sebum? syszałam ale nigdy jakos sie nie dowiedziałam dokładnie
to jest wlscie ten tłuszczyk ktory ci sie swieci na nosku:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-23 23:17 przez foczka2007.

CO DO MYCIA TWARZY? POMOŻCIE! :)

23 maj 2009 - 23:17:22

Kobito, nie kupuj drogich kosmetyków...
Przetłuszczająca się cera nie może być traktowana żadnymi silnymi żelami do mycia- detergenty wysuszają jeszcze bardziej skórę, która, by uzyskać "nawilżenie" produkuje więcej łoju. Ty zmywasz, skóra się przesusza- koło się zamyka.

Znam sposób, który może Ci pomóc (pomógł wielu osobom...). Tylko nie śmiej się, bo to trochę nietypowe... ;) Moja ciocia jest pielęgniarką z wykształcenia, więc zna się na składach kosmetyków, medykamentach... I kupiła swojemu synowi do mycia twarzy... żel do higieny intymnej dla kobiet! Pozbył się trądziku, przestała mu się przetłuszczać skóra twarzy. A to wszystko dzięki delikatnemu żelowi do hig. intymnej.
Spróbuj. To niedrogi sposób, a wiele osób, którym ciocia poleciła bardzo sobie chwali. :)

następna dyskusja:

Pokaz fryzur