Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kto głosuje na Komorowskiego ?

01 maj 2015 - 21:16:12

Zastanawiam się kto głosuje na Komorowskiego? skąd on ma takie poparcie ponad 40 procentowe ? nikt z moich znajomych na niego nie głosuje. Mieszkam w dużym mieście i nie słyszałam by ktoś na niego głosował :-P

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-01 21:21 przez Ania3po3.

Kto głosuje na Komorowskiego ?

01 maj 2015 - 21:31:23

To jest dobre pytanie, też się nad tym zastanawiam- skąd :) Czas coś wreszcie zmienić.

Kto głosuje na Komorowskiego ?

01 maj 2015 - 21:45:49

Też się bardzo długo zastanawiałam kto głosuje na Komora i PO, bo jakoś nigdy nikt z moich znajomych się nie przyznał. Ale ostatnio poznałam panią, która co prawda głosować nie będzie (bo nie chce jej się jechać do sąsiedniej miejscowości gdzie jest nasza komisja), ale jakby głosowała to na Komorowskiego. Nie umiała powiedzieć dlaczego. Ale myślę, że to, że pochodzi z tzw. klasy robotniczej, ma wykształcenie podstawowe i spędziła życie w domu (nigdy nie pracowała), może mieć jakieś znaczenie. Chociaż i tak mi osobiście nie mieści się w głowie, że można głosować na kogoś, kto należy do obozu przez który ona w wieku 60 lat musiała wyemigrować, przez kogo wyjechały z Polski wszystkie jej dzieci. Niestety najwyraźniej tacy debile są większością w naszej cudownej ojczyźnie. Albo i sondaże, i wybory są fałszowane :)

Kto głosuje na Komorowskiego ?

01 maj 2015 - 21:54:35

ja znam kilkoro osób, które będa na niego głosować, ale zdecydowana większość jest przeciwko Komorowskiemu

Kto głosuje na Komorowskiego ?

01 maj 2015 - 22:31:20

Cytat
zuzaaa
ja znam kilkoro osób, które będa na niego głosować, ale zdecydowana większość jest przeciwko Komorowskiemu

A te osoby które chcą na niego zagłosować jak to argumentują? Dlaczego chcą to zrobić ?

Kto głosuje na Komorowskiego ?

01 maj 2015 - 23:20:25




Co wy na to? Im więcej osób to zobaczy tym lepiej :) Przekażcie dalej

Kto głosuje na Komorowskiego ?

01 maj 2015 - 23:37:03

To normalne,ze sondaże są falszowane.

Kto głosuje na Komorowskiego ?

02 maj 2015 - 00:24:04

Zobaczcie sobie ankiety na youtubie, niestety sporo ludzi starszych będzie na niego głosowało... https: //www.youtube.com/watch?v=ZKoLfyCf3zY (usuńcie odstęp po https://)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Kto głosuje na Komorowskiego ?

02 maj 2015 - 06:15:08

Ja glosuje.

Kto głosuje na Komorowskiego ?

02 maj 2015 - 07:24:01

U mnie w gronie znajomych większość jak nie wszyscy będą głosować na Kukiza i szczerze nie wiem czemu PO i PIS mają tak duże poparcie ... ale to się nazywa manipulacja mediów.

Kto głosuje na Komorowskiego ?

02 maj 2015 - 09:20:44

Cytat
Monissia21
Ja glosuje.
A można spytać czym się kierujesz? Już wyemigrowałaś?

Cytat
maretka
U mnie w gronie znajomych większość jak nie wszyscy będą głosować na Kukiza i szczerze nie wiem czemu PO i PIS mają tak duże poparcie ... ale to się nazywa manipulacja mediów.
Też mnie bardzo kusi, żeby na niego zagłosować, ale niestety skoro sondaże są jakie są, to nawet jeśli one są sfałszowane, to i tak na prawdziwym głosowaniu ludzie będą głosować na Komora i Dudę. Więc nie poświęcę głosu Kukizowi, bo wtedy Komor będzie miał większe szanse.
Z moich znajomych w Polsce większość to korwiniści, reszta zapowiada głosowanie na Kukiza. W wyborach do europarlamentu w zeszłym roku w moim okręgu wygrał Korwin, więc podejrzewam że w tym roku też tak będzie. No ale mieszkam za granicą więc emigranci chyba mają bardziej oczy przetarte ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-02 09:25 przez majka51.

Kto głosuje na Komorowskiego ?

02 maj 2015 - 10:03:04

W ostatnim odcinku serialu Ranczo Solejukowa wyjaśniła, dlaczego ludzie nie lubią zmian i trafność tej argumentacji była porażająca. Każda partia, która zaczęła rządzić w naszym państwie, zaczynała swoje rządy od pokazania środkowego palca wyborcom i od dbania o swoja kiesę. Jakoś ani zmiany, ani stabilizacja w naszym kraju nie wyszła, więc skąd zdziwienie, że starsi ludzie, którzy napatrzyli się na różne sposoby rządzenia naszym państwem, są zachowawczy i tych zmian nie chcą na zasadzie: "lepszy znajomy złodziej i taki, który już się nachapał"? Polityka budzi demony... Nie wiem, na kogo głosować, bo skąd brać pewność, czy Paweł Kukiz, który w tej chwili zdaje się być sprawiedliwym wojownikiem, po wygranej nie stanie się innym? Przylizany Duda, siłą od pługa oderwany Komorowski, laleczka Barbi - p. Ogórek.. no weź bądź mądry.. Ale pójdę, bo nieobecni nie mają racji.

Kto głosuje na Komorowskiego ?

02 maj 2015 - 11:13:14

Ja głosuję na prezydenta Komorowskiego.

Kto głosuje na Komorowskiego ?

02 maj 2015 - 11:14:58

Cytat
alicja70
Ja głosuję na prezydenta Komorowskiego.
A można spytać DLACZEGO?

Kto głosuje na Komorowskiego ?

02 maj 2015 - 11:20:09

Przede wszystkim dlatego, ze nie ma żadnego alternatywnego kandydata. Na pewno nie jest poważnym kandydatem na prezydenta, jeszcze niedawno zapijaczony, szarpidrut. Poza tym nie interesuje mnie także przedstwiciel sekty. No, a o warzywach nie ma co mówić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy idzie anulować kupno?