Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 17:07:07

Mam pytanie dziewczyny niechcący kupiłam szpilki bo chciałam zobaczyć ile to razem wyjdzie i w ogóle a tam pisze ,że je kupiłam idzie to jakoś anulować ? Nie podałam nawet swoich danych .A przy zapłacie wzięłam ,że pózniej .

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-02 17:11 przez kinga10204.

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 17:24:17

Omg a co to znaczy? :o

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 17:27:09

nie umiesz dodać kosztów przedmiotu do kosztów wysyłki? Tak, idzie anulować, istnieje odstąpienie od umowy, przeczytaj regulamin tej strony na jakiej kupiłaś, powinien tam być formularz lub świstek do wypełnienia, czasem odstępuje się mailowo i tyle

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 17:36:45

Chodzi o to ,że weszłam na to forum spodobały mi się pewne szpilki i chciałam podliczyć ile to by razem wyszło ale wzięłam ,że zapłacę pózniej i mi przyszło mi ,ze mam to kupione ale nie mam zapłacone Dostałam dane sprzedającego i w ogóle . Ale ja nie chcę tych szpilek mogę to jakoś anulować ? Czy jeśli nie zapłaciłam ani nic to mam sobie z tego nic nie rozbić ?

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 18:01:12

kupiłaś to kupiłaś. nie da się tego anulować. możesz jedynie liczyć na "dobre serce" osoby sprzedającej aby obeszło się bez negatywa..

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 18:20:25

Jakim cudem kupiłaś coś bez podania danych? Pewnie to zwykła marketingowa ściema-żeby ci się zdawało,że "ubiłaś interes"Jeśli nie podawałaś żadnych danych-nie ma żadnej umowy !!!!Np na alle klikasz kup teraz -musi być to potwierdzone ,mają twoje dane i dane sprzedającego ,jest regulamin i umowa zawarta,a często i tak do niej nie dochodzi,bo np kupujący się rozmyślił i np dostaje nega.Czy sprzedający ściga kupującego?

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 20:43:08

Dostałam wiadomość od sprzedającego ,ze prosi o dane i wpłacenie kasy . Mam tą wiadomość zignorować czy napisać ,że chciałabym zrezygnować z zakupu ?

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 21:04:01

Napisz po prostu, że kliknęłaś przez pomyłkę, przeproś i tyle. Prowizji tu już nie ma, więc raczej nie powinno być problemu.

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 21:34:59

Cytat
kinga10204
Dostałam wiadomość od sprzedającego ,ze prosi o dane i wpłacenie kasy . Mam tą wiadomość zignorować czy napisać ,że chciałabym zrezygnować z zakupu ?

Za zignorowanie wiadomości = negatyw
Za napisanie w mailu do sprzedającego przepraszam = neutral / negatyw.

Jest 3 opcja bez komentarza, ale sądząc po powyższej wypowiedzi raczej bez niego się nie obejdzie.

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 21:40:45

Wiem ,że to głupie pytanie ale co to jest ten negatyw ?

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 21:43:36

idzie? a kto idzie? a języka polskiego się Pani uczyła?

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 22:10:23

nie, nie idzie
jak nie umiesz korzystac z tego typu portali to nie korzystaj

Czy idzie anulować kupno?

02 maj 2015 - 22:30:48

Boże nie rozumiem o co tyle krzyku .Normalnie się tylko spytałam ,szczerze powiem ,że nie spotkałam się jeszcze z czymś takim ,że mimo iż nie wpisałam danych to kupiłam towar.

Czy idzie anulować kupno?

03 maj 2015 - 11:00:35

jeśli klawisz kupuję nacisnęłaś to niestety jest kupione , powinnaś dostać powiadomienie że masz do zapłacenia jeśli minie termin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowa pizama