Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 22:51:25

Komiczko, akurat miamiuprzyjęła to z uśmiechem, :)

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 22:54:06

Grozby sa karalne. a ona w internecie nie jest anonima tak jak jej sie to wydaje;p

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 22:54:14

Cytat
szasa
Komiczko, akurat miamiuprzyjęła to z uśmiechem, :)


Wiem, wiem :) Jednak wolałam się rozpisać, gdyby pojawił się tu ktoś, kto nie reaguje tak luzacko ;D

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 23:02:05

Cytat
madziutex
Przemian, jedyną chamską i czepialską osobą, którą tu widziałam dzisiaj jesteś Ty. Upomnienia i prośby nie pomagają, myślisz, że jesteś tu od dawna, to wszystko Ci wolno? Ze możesz sobie offtopować ile chcesz, możesz śmiać się z moderacji, ze wszystkich wokół? Zabawne, sama jesteś dokładnie taka jaką mnie opisałaś, więc ja nie wiem o co Ci chodzi! Uczepiłaś się mnie dokładnie po wczorajszym moim komenatrzu w innym wątku, że jak Ci się nie podoba, to wyłącz i nie czytaj, strasznie Cię to chyba rozwścieczyło sądząc po odpowiedzi i dzisiejszym Twoim zachowaniu. Naprawdę mam gdzieś to co piszesz, bo to czysta hipokryzja, przyganiał kocioł garnkowi... Kogo ja się czepiam, w stosunku do kogo jestem chamska? Nie atakowałam Pani o której jest mowa, chyba, ze Ty wiesz lepiej... :/ Proszę, mam Cię po dziurki w nosie, daj mi święty spokój kobieto, zachowujesz się dokładnie jak tamta.

I chodziło mi o nawiązywanie do mojego życia prywatnego na forum, mojej rodziny, mojego męża.
Skończ, proszę, skończ ze mną rozmawiać, bo właśnie przez takich ludzi odechciewa się tu wszystkiego! I co, mam podkulić ogonek i pozwolić się wyśmiewać Pani przemian, bo ona jest tu tak długo? Daj mi przykład jaka powinnam być ułożona, bo na razie nie pokazujesz nic innego niż tamta osoba i wytykasz mi to co Ty robisz!
Cytat
kotwbutach
Madziutex... tak szczerze to jakoś nie jest mi Ciebie żal, irytowałaś mnie z każdą wypowiedzią coraz bardziej. A tak na poważnie to olej sprawe, przecież kiedyś tej dziewczynie musi się znudzić.

Tak? A ja jakoś Ciebie nie kojarzę? Więc trzeba było mi to napisać. Nie każdy musi mnie lubić, nie znam Was, więc nie zależy mi na tym, żeby mnie kochano. Każdy ma swój styl bycia, dopóki nikt mi krzywdy nie robi, to niech se robi co chce. I broń Boże, czy ja chcę żeby komuś było mnie żal? :O Absolutnie. Ja zapytałam tylko co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji. Tyle. Proste pytanie. Takie samo powinno być, czy to pisze madziutex, czy jakaś niezweryfikowana.
Co do ostatniego zdania, to po raz bilionowy piszę - olewam ją cały czas, a jest cały czas to samo.

Uważaj bo pękniesz;-) Akurat mam wolny miły wieczór, więc jestem i tu;-)
Nie porównuj mnie do siebie-tracisz na tym Ty. Równie dobrze możesz Ty się nie wczytywać we mnie;-p Również nie miej śmiałości porównywać mnie do "tamtej"-nie zaczepiam i nie zaczepiałam i nie mam zamiaru Cię zaczepiać na priv. Szczekasz nadal. Daję na luz-jesteś niereformowalna. A z całą resztą się spokojnie dogaduję;-);-);-) Meliskę na noc proponuję-nie zlośliwie;-0 Mam nadzieję , że się już wyprułaś i będzie Ci lepiej;-)

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 23:09:10

A ja mam nadzieję, że przeczytałaś pierwszego posta? Jeśli nie, to zachęcam, znajdziesz tam odpowiedź na to co napisałaś. I na tym kończę tę bezsensowną dyskusję z Twoją osobą, bo nie pomagasz i nie rozmawiasz na temat tylko krytykujesz i udowadniasz jaka jesteś mądra. Dziękuję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 23:11 przez madziutex.

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 23:41:13

madziutex tak wracając do tematu to dostałaś dziś też jakies wiadomości od tej szafowiczki?
<moderacja> :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 23:42 przez moderator.

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 23:48:46

Tak kasiurek :) Z kolejnego konta, juhuu :)

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 23:51:36

nie ustępuje :)
obstawiam, że się w Tobie zakochała

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 23:53:18

jezeli czujesz się w jakikolwiek sposób zagrożona, w grę wchodzi także terror psychiczny (na moje oko jak najbardziej zachowanie tej osoby wyczerpuje te znamiona) to mamy do czynienia ze stalkingiem, a to jest karane- 196a kk. Jezeli sie nie uspokoi zgłos sprawę na policje i tyle- szkoda Twojego czasu na taką osobę...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 23:57 przez lyly99.

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 23:54:30

Ej, ale ona sądzi, że jestem brzydka :) Chyba, że własnie to ją kręci :) No nie wiem. Muszę sobie przypomnieć czy czasem nie odrzuciłam jakiejś zakochanej duszyczki :)

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 23:56:37

Cytat
19BaMbOoChA90
Heh wady "popularności" .. Może idź z tym na policję? Masz kogoś na studiach prawniczych? Mógłby się wykładowcy popytać, przedstawić mu sytuacje i możliwy plan działania.


kiedys u siebie w kancelarii miałam podobną sprawę, po wysłaniu wiadomości z wezwaniem do zaniechania pod rygorem uruchomienia procedur prawnych, stalkerka zaprzestała nękania...

Nękanie w internecie

04 lut 2012 - 23:57:30

Cytat
madziutex
Ej, ale ona sądzi, że jestem brzydka :) Chyba, że własnie to ją kręci :) No nie wiem. Muszę sobie przypomnieć czy czasem nie odrzuciłam jakiejś zakochanej duszyczki :)

Ja myślę, że to nowa forma podrywu zboczeńców - pobluzgać i pognębić (; strzeż się :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 00:00:08

eee..., kto się lubi ten się czubi :)

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 00:01:14

Hehehe no coz, u mnie szybko sie zaczyna i szybko konczy, grozby są karalne, zrobilabym zrzuty erkanu wszystkich jej wiadomosci, kupila cos od niej po to by dostac jej adres, poszlabym z tym wszystkim na Policje i mysle ze PANIENKA szybko by sie uspokoila.
Uwierz mi, ze to dziala przy probach oszutswa wiec przy nękaniu i groźbach podziala Napewno! :)

Nękanie w internecie

05 lut 2012 - 00:01:25

trochę głupio, że nie możesz jej odp, bo wtedy jakbyś ją postraszyła policją to może dałaby sobie spokój, a tak to pozostaje tylko pójść faktycznie na policję, zanieść screeny jej wiadomości do Ciebie, skoro ma zweryfikowane konto to oni po tym bardzo szybko dojdą kto to, powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nike kontra bluzeczka na ramiączkach w kwiatki..